Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на ръчен пасатор

• 418
  • 8
  •   1
Отговори
Не знам в този раздел или при готварите да пиша , та се спрях тук ? 🤔

Пасатора ми изгоря в ръцете и го хвърлих...
Ще купувам нов , но имам нужда от упътване и препоръки .Blush
Имам 2 изисквания :
1. Да е с висока мощност, за да прави всичко на каша (ако има степени на мощност, още по-добре) .
2. Накрайника да влиза без проблем в буркани!!!  Има толкова широки,  че е абсурд да го вкараш вътре..😱

Така . Аз много харесвам Браун,  но незнайно защо вече няма такива пасатори ?! А тези , където ги продават са с много голям диаметър накрайник и не влиза в буркана,  не стига това , но и много трудно се слага към основната част. (Взех от съседката нейния Браун,  когато изгоря моя пасатор снощи и измъчих се 10 минути да слагам този накрайник , че после и трудно го свалих... ).

В момента съм се спряла на това и му се чудя ..🤔
https://www.technopolis.bg/bg/bg/Pasatori/Pasator-BOSCH-MS6CM6120/p/833044

Моля , НЕ ми препоръчвайте на марка Филипс и Тефал.❗❕

Благодаря предварително за помощта.❤🌺

# 1
  • София
Аз съм с подобен модел на Бош, но доста по-стар (моят е 600W). Купувах го, когато започнах със захранването на сина ми, който сега е втори клас.
Иначе скоростите са основно две - бърза и бавна, от регулатора на скоростите (червения на снимката) не виждам съществена разлика и почти не го използвам. Накрайникът влиза в буркани, поне моят. Хубавото е, че е метален, защото го използвам за крем супи, току що свалени от печката.

# 2
И аз тъкмо щях да препоръчвам Bosh 😀
Моя няма допълнителни приспособления, кани и т.н., но аз и не искам, предпочитам само пасатор.
Сигурно е същия като на милинка, с метален накрайник и влиза в буркани. Много удобно се сглобяват и разглобяват двете части, стабилен и мощен. И червен! Абе много е хубав!
Заради него после си купих и миксер от същата серия 😀

# 3
Като спомена „Браун“, моят е ето такъв.
Намерих го и по-евтино.

Имам го над 10 години, много го ползвам, както и чопъра – вършат ми страхотна работа. Дано и новите модели да са толкова качествени и здрави.

# 4
Като спомена „Браун“, моят е ето такъв.
Намерих го и по-евтино.

Имам го над 10 години, много го ползвам, както и чопъра – вършат ми страхотна работа. Дано и новите модели да са толкова качествени и здрави.
Същия накрайник беше и на съседката и не влизаше в бурканите . Този дали ще влезе ?
А лесно ли се слага накрайника,  защото гледам , че не се върти май ?

# 5
Накрайникът на моя влиза в буркан Омния, за този не знам. Визуално изглежда същият, но дали има разлики реално, не мога да кажа.
Накрайникът се слага много лесно - просто натискаш леко, то си щрака и се законтря. Не се върти.

# 6
  • София
Моят също е Браун и го ползвам над 20 год., поне 2 пъти на ден, а с него правя  сусамов тахан и различни пасти - напр. фъстъчено масло ( което доста го натоварва), тиквени семки със зехтин ... а те са много твърди и трудни за смилане.
Две от храненията ми са с извара - така че задължително поне 2 пъти на ден го ползвам само за себе си, но често се включва и някой друг член на семейството ( напр. за шейк с извара).
Няколко години го ползвах за да правя с него кокосово мляко, от кокосов орех - също много твърд и труден за смилане плод.
Ако трябва да си купя нов - моят избор отново би бил Браун

ПП. Имах кана-блендер на Филипс не смилаше добре и се повреди  след 2 год.( перката започна да превърта, защото е метал в пластмаса)... не съм фен на тази марка.
В момента нямам блендер-кана, но  и не съм си избрала, все още.

# 7
И аз съм с Бош, 850 вата, комбо с чопър. Пасаторът е с 2 степени на мотора и 10 степени отгоре. Накрайникът по-скоро е компактен, но не би влязъл в бебешко бурканче. Малко излишно се хвърлих на чопърите, големият от които е и с комплект рендета, а малкият - с нож за меки сирена. Твърди продукти определено не блендират, зеленчуци, плодове, дребни ядки - да. Като цяло съм доволна, но не го ползвам всеки ден.

# 8
Не знам в този раздел или при готварите да пиша , та се спрях тук ? 🤔

Пасатора ми изгоря в ръцете и го хвърлих...
Ще купувам нов , но имам нужда от упътване и препоръки .Blush
Имам 2 изисквания :
1. Да е с висока мощност, за да прави всичко на каша (ако има степени на мощност, още по-добре) .
2. Накрайника да влиза без проблем в буркани!!!  Има толкова широки,  че е абсурд да го вкараш вътре..😱

Така . Аз много харесвам Браун,  но незнайно защо вече няма такива пасатори ?! А тези , където ги продават са с много голям диаметър накрайник и не влиза в буркана,  не стига това , но и много трудно се слага към основната част. (Взех от съседката нейния Браун,  когато изгоря моя пасатор снощи и измъчих се 10 минути да слагам този накрайник , че после и трудно го свалих... ).

В момента съм се спряла на това и му се чудя ..🤔
https://www.technopolis.bg/bg/bg/Pasatori/Pasator-BOSCH-MS6CM6120/p/833044

Моля , НЕ ми препоръчвайте на марка Филипс и Тефал.❗❕

Благодаря предварително за помощта.❤🌺

Здравей скъпа! Използвам същия в момента, подарък от бившия ми съпруг. Това е перфектния пасатор. накрайника му влиза в буркани, а другата приставка също е полезна. Мощността е много висока и наистина ще направи абсолютно всичко на каша, повярвай ми. Пасаторът ми беше подарък един месец преди да ми иска развод и този глупак си искаше пасатора, защото му трябвал за новия дом да не купува нов, но не му го дадох защото това наистина е переектния подарък. Някои хора казват, че заради дупките долу на приставката пръскало навсякъде, но това не е вярно, дори не се получава и засмукването от което някои мами се оплакват. Надявам се, да съм ти била полезна и наистина да вземеш това, на което си се спряла, защото е супер. Да се похвалиш после:wink:

Общи условия

Активация на акаунт