Божури алени глави подават, а бебо ОКТОМВРИЙСКИ знаци дава

  • 11 640
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 593
ООООХХХХХХХ!!!!!  #2gunfire

Глупавите италианци стачкуват ТОЧНО ДНЕС и полета ни е отменен!!!  #Cussing out - омръзна миииииииииииииииии, аман от проблеми с тези полети... само стачка не ми се беше случвало тази година  newsm61

Отиваме сега да гледаме кви полети можем да взимаме, лошото е, че точно в Рим стачкуват, заминаха и хотели и резервации за коли, аман!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1  smile3511

# 256
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен лек, успешен и усмихнат ден на всички   love001

# 257
  • Мнения: 22 434
Добро утро и от мен на всички.

На болните пожелавам бързо оздравяване.  Simple Smile

Много хубави неща сте купили за бебоците. И аз има някой, скоро ще снимам и ще ги покажа.  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 22 434
Здравейте отново от мен.
Бих искала да ви попитам към какви колички сте се насочили.
Аз харесах 2модела на Пег Перего - едната е тази: Peg Perego Pliko P3 Classico
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/perego_p3_classico.jpg

а другата е ето тази Peg Perego Centro Completo
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/reg_cetro-compl.jpg

# 259
  • Мнения: 133
mamma_mia, същата комбинация сме нашето семейство - аз съм близначе, таткото водолей, а сега и везничката чакаме!   bouquet  Hug Голям купон сме за приятелите, пък в къщи сме тишина и спокойствие  Laughing

Аз съм при д-р Праматаров (Полимед) и ще раждам (ако се навия да отида в болница Sunglasses ) пак при него в Майчин дом-София, защото той там си води раждания, а и ми се струва най-безопасно там. Посетих наскоро и д-р Гунев пак от Майчин дом, защото не успях да запазя час при моя си лекар и също съм много доволна от него - има 'стена' с бебета!!! Благодарни родители са му подарявали снимки да бебетата си и той си е направил стена от снимките, толкова много са!  Joy

Искам и аз да се оплача, че съм дебеланка... много меко казано! Направо имам чувството, че съм като в 9-ти месец  Cry Много се депресирам и даже се опитвам да мина на някакъв режим плодове, зеленчуци и кисело мляко Confused ...ама ми се папка много и не знам, какво да правя вече!!!! И на кантар не смея да се кача... Какво да правя?!?!  Embarassed

# 260
  • Мнения: 617
Добро ви утро и от мен!
Mirama аз искам мойта количка да е с големи гуми и с цяла дръжка и да не е триколка. Още обаче я търся не съм си харесала нищо в нета пък магазините още не съм ги обиколила.
silverarrow ти пък откъде го извади тоя късмет да ти се чуди човек.
Целувки!

# 261
  • Мнения: 115
Добро утро мами ! ! !
Вчера бяхме на преглед и докторката пак каза, че е момче    ylinfant
Всичко ни е наред, вървим като за 20-та седмичка, малко сме едрички  Grinning
Днес ми взимаха пак кръв за изследвания и сега ме боли ръката, май пак са ми пукнали вената.
Днес минах и през поликлиниката където се водя на отчет и доктора каза да започна да пия Цебтрум Матерна - вие с какво мнение сте за тези витамини, а и след като плода върви по-едър не значи ли, че си набавя необходимите витамини и от храната ми. Чувала съм дота противоречиви мнения за Матерната и сега се чудя дали изобщо да си ги купувам. Thinking

# 262
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Добър ден и от мен за днес!
мятам да напомня,някой да почне да работи по новата тема Wink

# 263
  • Мнения: 133
BettyV, и аз съм чувала лоши неща за Центрумите, но трябва да пиеш някакви добавки (Хип или Пренатал) не заради бебето, а заради себе си. Бебето взима, каквото му е нужно от теб и има голяма вероятност на теб да започне да не ти достига... я калций, я нещо друго

# 264
  • Мнения: 1 817
Витаминчета се пият по-скоро заради майките, отколкото за бебетата. Бебоците исмукват всичко от майките си-затова и след раждане на жената най-често започва да и пада косата да я наболяват повечко костите и т.н. Та за да се предпазим доколкото може от тези оплаквания трябва да се пият витамини по време на бременност, както и антиоксиданти. Антиоксидантите са за да противодействат на т.нар. свободни радикали, чиито нива се повишават по време на бременност, а както е известно те са и една от причината за стареенето на организма и причинители на рака.  Моят лекар ми изписа   за антиоксидант 'Неоксид' а за витамини си взех мулти витамини за бременни   " О'мами  " Пият се по 1 капсула дневно. Взимам и витамин C .
Това е ,мили мами, гледайте се и само положителни емоции Ви пожелавам !!! Grinning

# 265
  • Мнения: 18
Добър ден и от мен, мами!  Hug
Аз малко да се оплача, че от вчера на работа са решили, че трябва да ме изцедят като лимон.  #2gunfire Искам да ги разстрелям всичките, начело с шефа. Оказва се, че май само аз си върша задълженията както трябва, за съжаление и по сто пъти обяснявам едно и също нещо. Накрая ще ме принудят да си взема болнични и да ги видя тогава как ще се оправят с точно моята работа.  Crossing Arms Още повече, че се занимавам с това и заместник да си намеря, нещо което не е мое задължение, ама ако ще намирам батаци след това по-добре сама да се погрижа. Оплаках се, малко ми олекна.  Вие гледайте да си почивате и хич не му мислета за работата, защото аз стигам до извода, че колкото повече се вживявам, толкова повече няма адекватна преценка от отсрещната страна.
Иначе си мисля, че бебка усеща кога ми е натоварено и ми сигнализира винаги с ритници. Милата, сигурно и тя се бунтува като мен.  Mr. Green
BettyV , честит ти малък мъжsmile3525
Mirama  , аз още немога де се спра на конкретна количка. През почивните дни се каним с таткото да поразгледаме магазините във Варна и тогава поне ще мога за кажа кое ми е удобно най-вече. Хубавото е, че поне цветово знам какво искам.  Mr. Green  stork-girl
ushco  Peace поздравления и за вашата комбинация.  newsm19
silverarrow, много е гадно с това разминаване, но поне сега ще имаш по-малко да наваксваш с четенето. И със снимките няма да ти се размине...  Mr. Green
mimeto_iv, и на мен Италия ми е голяма слабост. Аз съм учила и 5 години италиански, но сега работата ми е съвсем друга и съм го позабравила езика.

 
 

# 266
  • София
  • Мнения: 1 524
 mimeto_iv Ще пристигна във Варна средата на юни и ще съм там до края на август, дано не възникнат проблеми, че не ми се стой в София без мъжо. Ще се връщам само за прегледите и после ще си остана в София за раждането. Давай търси курсове да се тътрим заедно  Hug

mamma mia това че сама си търсиш заместник е доста гадничко, а тъпите шефове ги застреляй  Mr. Green не ти трябват  Mr. Green

BettyV браво на мъжлето в теб, ами нормално е по-едричък да бъде, а и тез доктори, по принцип видеозоните имат вероятност на грешка + - 7 дни, така че ми е чудно като кажат, върви по-малко с една седмица или по-голямо  newsm78
Аз пия тези на ХИП, ама колко често ги забравяммм, не беше така с фолиевата киселина, нали тя беше за бебчо, а сега като става въпрос за мен - безотговорна бърборана съм  Crazy

ushco и аз се депресирам от килограмите, даже не бях се мерила почти месец ама кат се премерих лелееееее 11 отгоре и то без да бройм тези два който качих преди бебчо около коледа и нова година  Whistling  Whistling Ще сваляме спокойно, ще гладуваме като спрем да кърмим, ако пък недайси боже ни се паднат по капризни бебоци, още първите два месеца щеки ще станем.

илонита казено сторено ,не исках още да я пускам, ама грешния бутон цъкнах.

 silverarrow лек път и чакаме после снимкиииииииии

# 267
  • София
  • Мнения: 1 524
gabi  честито ти момиченце     bouquet   bouquet

Увеличаваме отбора на тъщитееееееееееее  Mr. Green

ама че съм забравана  ooooh!  ooooh!

# 268
Hi, момичета Simple Smile
meggyv, видях че хващаш нова тема Simple Smile
Ще може ли да ми направиш няколко корекции на страничката със списъка. Там се бях заявила като Лус, ама повече ме кефи със z, та ако може на дата 2 окт. да ме сложиш Luz, 31 / пораснах /, София, първо бобче. Благодаря предварително.    bouquet Абе може и в синьо да боядисваш - ама хайде да е в другата темичка, че чакам потвърждение. Peace
Още нямам идея къде ще се ражда, на най - вероятно ще е Майчин дом - за потокола.

# 269
  • Мнения: 71
Здравейте,
нямате прочитане. Опитвам, но докато стигна средата и хоп - нова тема.
Да се похваля и аз. Вчера ходих на консултация. Незнам дали е верен кантара, но май съм върнала 1 кг.
И по-важното - дадоха ми резултата от БХС. супер е . При възрастов риск 1:873, моят е 1:4983. Гледам, че фактурата е от МДом и е за 25 лв. На мен ми взеха - 40 лв. Вероятно за транспорт.
За протокола - аз съм зодия Рак.
mamma mia, и на мен би трябвало да ми търсят заместник и май вече е време. Сигурно ще ми е доста гадничко да го обучавам. Въпреки, че ще е неизбежно. Абе кофти работа.
Но пък ще  е хубаво да има още някой в този момент, най-малкото защото се умарям бързо и понякога просто не ми се занимава с нищо.
Радвам се, че сте осъществили срещичката и е минала добре. За съжаление аз май съм единак и единствено ми остава да пиша и чета тук.
За курсовете и аз съм за! Peace  Но в нашия град такива няма. Абе това му е кофтито на малкия град

Общи условия

Активация на акаунт