Косопада, косопада, косопада...

  • 19 073
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 376
Ами да,гръцки са,KYANA,да не се повтарям повече Sunglasses Това е марката,как се казва фирмата,която ги произвежда не знам.. трябва да проверя  newsm78
Поли адреса на салона ще ти го напиша на лични Peace

# 61
  • Мнения: 38
тези дни мисля да опитвам една маска с листа от кестени,за която някой спомена,но се чудя да не ми боядиса кожата на главата и ръцете и всичко   Crazy със ръкавици ли трябва да се нанася?иначе не сам руса,а с тумна кестенява коса и няма проблем за цвета предполагам  Whistling моля споделете опит  Laughing Sunglasses

# 62
  • Мнения: 13
Хайде напишете името на тези чудотворни ампули.

# 63
Аз си взех ампулите на Дюкре.Вече сложих две,дано има резултат.Бях на Ревалид -хапчета и ампули-не ми помогнаха за косопада вече втори месец.А от маската с тривитаминола,за която пишат толкова много, косата ми падаше на кичури,докато я миех.

# 64
  • Мнения: 1 149
И при мен от тая маска още повече ми капеше косата.Сега ще ви кажа какво си забърквам-малко е неприятно ,но имам чувството,че върши работа.
2с.л. бадемово масло
1/2 с.л. газ
1 жълтък
1л. мед
2с.л. к. мляко
1л.оцет
1л.алкохол
1л.мас/може и зехтин/
и сега най-неприятното:1глава чесът изцеден  през пресичка
Стоя 2ч. с нея

# 65
  • Мнения: 39
За Алопеция мога много да говоря-от личен опит за съжаление....ако искаш пиши на лични или може и тук да говорим...както предпочиташ

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
За Алопеция мога много да говоря-от личен опит за съжаление....ако искаш пиши на лични или може и тук да говорим...както предпочиташ

tsvet, споделяй направо тука, на всички ни ще е от полза.   Peace То нали за този пусти косопад е и темата.

# 67
  • Мнения: 1 844
ами аз си взех ампули на клоран за ударно стопиране на косопада в комплект с шампоана на клоран за косопад.препоръча ми ги специалист.като ги пробвам ще кажа ефективни ли са.

# 68
  • София
  • Мнения: 121
и аз си купих на клоран за сега нямам кой знае какви отзиви, ползвала съм и ампули на ревлон и тоник ама никаква промяна  Sad

# 69
  • Мнения: 39
специално за алопецията искам да кажа че само търпение и много търпение е спаснието-опитвала съм  много неща-дерматолози и съответните лечения, пантогар (преди десет години само в Австрия можеше да се намери), всякакви лечебни ( и не съвсем)помади от различни източници- съседи, вестници...ходих на преглед и в Англия и тук е важно, че предложеното лечение не се различаваше от това което моят лекар в София приложи...не мога да изброя всичко, което ми се случи през последните десет години. Алопецията е преди всичко психологическа травма, особено за една жена, сигурна съм, че разбирате. В един момент самочувствието ми просто изчезна, започнах да се самосъжалявам, да обвинявам всичко и всички за това, което се случваше, прегънах следването си...Надявам се че не спяма темата но е много важно за всеки който страда от алопеция да знае че е нормално да се чувстваш 'скапан' отвсякъде, а това, че причини и лекарство зе сега няма открити определено не правят нещата по лесни. Растеж на косата винаги може да се очаква-особено, когато не го очакваш-не разбрах от поста то дали страдаш от алопеция или само питаш, но е истина че голям процент от хората, които страдат от алопеция се възстановяват. При мен просто трябва да се чака повече...когато бях бременна, косата ми порасна почти изцяло и беше страхотно, за съжалени окапа отново няколко месеца след като родих, но това е нормално дори при жени без такива проблеми.
Ако мислиш, яч имаш симптоми на алопеция, трябва консултация с дерматолог, задължително. Питае всичко, което те интересува, насреща съм.

# 70
  • Мнения: 39
Извинете ме за правописа, моля...

# 71
  • Мнения: 39
Най важното обаче е че съм с човек, който не се интересува от косата ми-тоест липсата и, и че той е баща на нашата прекрасна дъщеря. Много ми помогна съпруга и семейството ми, някак си постепенно почти забравих за този проблем и сега се чувствам много добре. Много ми помогнаха msn groups-alopeciaareata society-докато не ги открих си мислех че проблемът ми е уникален и едва ли си страдам самичка-е, оказа се че хиляди жени и мъже мислят и чувстват това, което ме е тормозили толкова дълго време и постепенно, от самосебе си, започнах да си възвръщам самочувствието и станах по уверена.
Чисто практически, алопецията може да се дължи на някакъв дефицит в кръвта, на хормонални нарушения, нарушения на щит. жлеза...тези изследвания са задължителни...едно е почти сигурно, алопецията е автоимунно заболяване- това го казвам като човек изстрадал и без претенции за академични познания по въпроса.

# 72
  • Мнения: 39
Моят дерматолог е Др. Матеев-Медицинска акедимия, кожен диспансер. Много ерудиран и приятен гоподин, който се занимава най -вече с алергии и косопад. Много кураж ми е давал...

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
На мен ми донесоха Приорин от Австрия и от утре го почвам пьк да видим. Четох много добри отзиви за него. Пантогар пих два месеца, но без особен резултат.

# 74
  • Мнения: 884
tsvet,освободи си пощата!

Общи условия

Активация на акаунт