Пак това паническо разстройство!

  • 197 991
  • 791
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 311
Момичета и аз съм много зле със секса, направо се насилвам да го правя. Антидепресантите подтискат това ми желание, изобщо не се сещам за секс, дори не мога да стигна до оргазъм. Много е изнервящо. Приятелят ми вече много се е изнервил. Самият той не изпитва желание като знае че аз имам подобен проблем от лекарствата  Sad

# 721
  • Мнения: 924
Аз пия Деанксит  вече три месеца по една таблетка дневно и нямам такива проблеми Hug
Сега мисля да го спирам защото и без това най вероятно си внушавам че ми помага Thinking

# 722
  • Мнения: 1 311
И аз съм пила Деанксит и изобщо не ми помага. Чувала съм че и на други като нас не им действа по никакъв начин.

# 723
  • Мнения: 20
Деанксит е антидепресант но не е за ПР. А относно секса сменете партньора,там е проблема!

# 724
  • Мнения: 924
Пати много крайно решение на проблема предлагаш  ooooh!

# 725
  • Мнения: 9 052
Пати много крайно решение на проблема предлагаш  ooooh!

Не е толкова лоша идеята , ако е просто zа малко раzнообраzие  Wink
Паниките кога са най силни? Сутрин или вечЕр или zависи от човека?
Когато паниките вzемат да намаляват и човек може вечЕ да се пребори с тях само с растителни успокоителни ... колко време тряе докато престане да ги получава? 1 или 2 месеца кратък период ли е? Дали ще се наложи да се иzчака да мине периода на zимните депресии ... вероятно напролет ще е по добре?

интересна тема Ч
http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=1023&st=0

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 10:56 от jabata_dil

# 726
  • Мнения: 20
ами не знам дали е крайно,но при мен лекарствата не влияат на секса

# 727
  • Мнения: 20
Пати много крайно решение на проблема предлагаш  ooooh!

Не е толкова лоша идеята , ако е просто zа малко раzнообраzие  Wink
Паниките кога са най силни? Сутрин или вечЕр или zависи от човека?
Когато паниките вzемат да намаляват и човек може вечЕ да се пребори с тях само с растителни успокоителни ... колко време тряе докато престане да ги получава? 1 или 2 месеца кратък период ли е? Дали ще се наложи да се иzчака да мине периода на zимните депресии ... вероятно напролет ще е по добре?

Паниките са различни,при мен се появяват не сутрин или вечер,а при определени ситуации,в общи линии едни и същи.
Зимата също не ми влияе,а що се отнася до това как и кога намаляват паниките е строго индивидуално и няма точен отговор.
Например аз вече рядко получавам кризи,но говорим за 6 години лечение,спокойствие доколкото това е възможно и най-важното пълно елиминиране на фактора предизвикващ стрес,нервност,неспокойствие и т.н.
При мен стрес фактора беше в семейството ми,сега съм щастливо разделена с бащата на детето ми и смея да кажа че живота ми е много,много по-различен.

# 728
  • Мнения: 20
Паниките са различни,при мен се появяват не сутрин или вечер,а при определени ситуации,в общи линии едни и същи.
Зимата също не ми влияе,а що се отнася до това как и кога намаляват паниките е строго индивидуално и няма точен отговор.
Например аз вече рядко получавам кризи,но говорим за 6 години лечение,спокойствие доколкото това е възможно и най-важното пълно елиминиране на фактора предизвикващ стрес,нервност,неспокойствие и т.н.
При мен стрес фактора беше в семейството ми,сега съм щастливо разделена с бащата на детето ми и смея да кажа че живота ми е много,много по-различен.

# 729
  • Около света и у нас!
  • Мнения: 99
Момичета и аз съм много зле със секса, направо се насилвам да го правя. Антидепресантите подтискат това ми желание, изобщо не се сещам за секс, дори не мога да стигна до оргазъм. Много е изнервящо. Приятелят ми вече много се е изнервил. Самият той не изпитва желание като знае че аз имам подобен проблем от лекарствата  Sad

Да мила и аз съм така  Laughing или поне бях.... много е ужасно, но трябва да се насилим. Както казва една приятелка с храната идва и апетита - или нещо такова. Много е гадно, тези хапове до такава степен ти намаляват либидото и не само, аз от тях съм супер безчувствена - на щастливи моменти не мога да се радвам така както преди, на тъжни мигове съм като дебил, имам чувството, че почвам и да забравям, много неща минават и заминават и не си спомням. Имал ли е някой такъв проблем - да забравя, да не си спомня преди 3 дни какво е правил? Ужассссссссс  Rolling Eyes понякога се чудя какво става?

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Фиама, зависи какво забравяш. Най-хубавото качество на мозъка е, че забравя, иначе ще се пръсне.

Ако си забравила на рождения си ден преди 3 години с какво си била облечена- нормално е.

Но ако си забравила например кога си се дипломирала или кога си карала еди-кой си курс по нещо, тогава е странно.

Ако си втория случай, питай лекаря дали не е страничен ефект. Още повече щом го забелязваш откакто пиеш хапчета, сигурно е.

# 731
  • Мнения: 209
И при мен фактора е в семейството но заради децата не мога да се престраша да предприема нищо ooooh!Много съм горда със себе си,вчера ходих на заведение с двете деца newsm44Много отдавна не го бях правила.Вие как сте с ходенето по заведения?

# 732
  • Мнения: 209
Някой пил ли е есенциите на Др.Бах?

# 733
  • Мнения: 20
С ходенето по заведения се справям в последно време,но още ми е останал навика да избирам заведението,масата на която ще седна,колко е отдалечена от входа или тоалетната,има ли много хора и т.н.

# 734
  • Мнения: 398
Вижте какво намерих http://www.evropea.com/fear_rehabilitation.html  Мисля,че тук са дадени всички отговори на въпросите които задавах преди няколко дена.

Общи условия

Активация на акаунт