Пак това паническо разстройство!

  • 198 076
  • 791
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 158
Сестра ми която е на 23 и е юрист го получи това нещо в началото на годината.

Мислех че няма да се оправи но пи ZANAX и е мн по-добре.

# 706
  • Мнения: 20
Здравейте,страдам от ПР от 6г.Преминах през всякакви лечения-иглотерапия-нищо;хомеопатия-нищо;психотерапия+антидепресанти-повлияха ми най-добре,смея да кажа че рядко получавам кризи,или по-скоро се научих да контролирам състоянието си,мисля че това е ключа към загадката,с годините се научих да се контролирам и живота ми стана по-лесен.Сега постепенно си намалям дозата,всъщност съм на някакви поддържащи количества,но се опитвам тотално да ги спра.Мисля,че има изход просто търсете вашия.Адски е трудно,в най-тежките си периоди почувствах с пълна сила какво означават думите,че ада е на Земята,а не на Небето,но когато имаш подобрение или някакви малки успехи от рода да отида сама до магазина без да получа криза чувствам,че мога да живея,искам да живея живота си нормално! Успех на всички!

# 707
  • Мнения: 1 316
Здравейте! Хора Вие напълняхте ли от антидепресантите /тези които от вас са ги пили/, аз вече 3 месеца съм на ципралекс и качих 3 кг, май ще започна да ги спирам, защото  ще се депресирам още повече от това. Не искам да напълнявам мамка му   smile3518  Наистина ми помогнаха да прогона лошите мисли от съзнанието си и затова не ми се искаше скоро да ги спирам, искам все така да се чувствам  Simple Smile Споделете нещо за антидепресанти и килограми, кой колко кг е качил   newsm78

# 708
  • Мнения: 20
Преди да започна да ги пия бях 56кг.,при ръст 178/току що родила/,с времето станах 65кг./говоря за няколко години/,в комбинация с хормони и противозачатъчни в момента съм 75кг.
Честито на печелившите!

# 709
  • Мнения: 1 316
Здрасти Пати, ти пак си в нормата на ръст и кг. Аз съм дребничка 154 висока и 53 кг, ще стана шишкавка   newsm45  Трябва да избера между доброто настроение или повече килограми. Какво да правя незнам?

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз съвсем отскоро пия антидепресанти, лекарката ми беше казала като страничен ефект, че се напълнява, защото се засилва апетитът към сладко.

# 711
  • Мнения: 20
Мисля,че хапчетата трябва да се пият и малко повече спорт.
А за сладкото не съм съгласна,нямам апетит към него,предполагам,че лекарствата влияят по различен начин на всеки.

# 712
  • Мнения: 20
Опитайте със седатиф,хомеопатично е на мен ми влияе добре,с него намалих другите дози и се надявам да ги спра изобщо/в момента пия 1/4 ривотрил+анафранил-1бр./.Откакто включих седатиф намалих анафранила на един,иначе го лапах по два и по три,макар че са от различни групи ми помага.

# 713
  • Мнения: 1 316
Забравих да спомена че аз също съм на 1/4 ривотрил, пия го през деня, вечер го избягвам. Не че не се е налагало и вечер да взимам даже по 1/2 когато ми е трудно да заспя.

# 714
  • Мнения: 20
Аз поне нямам проблеми със съня,когато и да легна съм труп.
Трябва да се ходи и на психоаналитик,в началото ходех всяка седмица,след това по преценка на доктора по-рядко,в момента не го посещавам,само ако аз реша че имам необходимост.
Не знам какво е вашето мнение,но за мен сеансите бяха много разтоварващи,след тях се чувствах като нов човек,а не са нищо особено просто приятелски разговори,за всичко.

# 715
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Трябва да избера между доброто настроение или повече килограми. Какво да правя незнам?

Ако спреш лекарствата ни в клин, ни в ръкав и ПА се върнат с двойна сила ще ти е все едно колко тежиш.
Аз съм пила Анафранил и грам не съм качила.
Моят съвет е да поговориш с лекуващият те лекар по този въпрос. Може да ти изпише нещо друго.
 

# 716
  • Мнения: 1 316
ivap Анафранил също ли са антидепресанти? Колко време си ги пила? Защо ни се случва всичко това  Sad  Много ми се иска да направя няколко сеанса, даже лекуващата ми лекарка ми каза като за начало какво да направя. Трябваше на един лист да напиша какво обичам да правя, какво ме кара да се чувствам щастлива, ако не работя с какво бих искала да се занимавам и като самостоятелна терапия ме посъветва сутрин пред огледалото да се гледам и да се усмихвам  Simple Smile Това беше преди 3 месеца, от тогава не съм и се обаждала.

# 717
  • Мнения: 1 316
ivap Анафранил също ли са антидепресанти? Колко време си ги пила? Защо ни се случва всичко това  Sad  Много ми се иска да направя няколко сеанса, даже лекуващата ми лекарка ми каза като за начало какво да направя. Трябваше на един лист да напиша какво обичам да правя, какво ме кара да се чувствам щастлива, ако не работя с какво бих искала да се занимавам и като самостоятелна терапия ме посъветва сутрин пред огледалото да се гледам и да се усмихвам  Simple Smile Това беше преди 3 месеца, от тогава не съм и се обаждала.

# 718
  • Мнения: 209
Аз съм пила Ксанакс и Ксетанор но не напълнях и грам, а имам нужда малко LaughingКак сте със съня?Аз спя като заклана,нямам наспиване  sleepuu smile3524 Sleeping А как сте със секса и мислите ли,че ПР оказва влияние върху него?

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз съм пила Ксанакс и Ксетанор но не напълнях и грам, а имам нужда малко LaughingКак сте със съня?Аз спя като заклана,нямам наспиване  sleepuu smile3524 Sleeping А как сте със секса и мислите ли,че ПР оказва влияние върху него?

Точно за секса питах, но в друга тема.  Понеже имам подобни проблеми, не точно ПР, но от този род и пия антидепресанти. Откакто ги пия, съм сексуален инвалид. Едва ли ПР толкова влияе на секса, отколкото хапчетата Cry Ебаси и непълноценния живот, да трябва да избираш между душевното здраве и удоволствието от секса и нормалните килограми #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт