МНОГОДЕТНИ МАМИ 17

  • 16 273
  • 393
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден дн на ТЕРЕЗЕ!Да расте умна красива и добра!


Розе,да искарате весело и да направиш снимки ...и почерпка чакаме     bouquet
...виж тук за кремки ...малко по-надолу в страницата

Цоцоланче,Браво на Вили! А Рая е голяма красавица и много е пораснала! Heart Eyes

Честит 24 май на всички българи!!!

Върви народе възродени, към светла бъднина върви
с книжовността, таз сила нова, ти чест и слава поднови. 

Думи, които всеки българин знае от момента на пристъпването на училищния праг за първи път.
Думи, които често пъти изговаряме наизуст без дори да се замислим за смисъла и гордостта, които носят.

24 май не е просто поредния официален празник - това е денят, в който всеки българин може да изкрещи с пълно гърло, че е горд потомък на нация, заемаща стратегическо място в историята на Европа.

24 май е символ на достойнство, традиция и духовност.

Достойнство, защото на този ден честваме азбуката, която сме дали на света. Даваща самочувствие, образованост и културна независимост на "вси славяни".
Традиция - най - дълго празнуваният ни празник в историята - вече повече от 200 години.
Духовност - празник не на политици и военни, а на културата и науката. На хората градящи устоите на нацията, на хората даващи ни идентичност и на тези, които възпитават поколенията след нас./текста е на БНТ/


Последна редакция: чт, 24 май 2007, 16:05 от gaby_s

# 91
  • Мнения: 186
  bouquet  Честит празник на всички българи!!!!
Честито и на Терезе, много щастие й пожелавам!   bouquet
Честито и на всички малки абитуриенти! Оттук следват игрите  Joy .
Добре дошло и на слънцето, дъжда ни затвори у дома и малкия издивя.Но днес направихме дълга разходка, ми той града един красив, фонтаните работят, деца пеят. Красота и настроение.На 21 май имахме празник на града, но от дъжда нищо не видяхме.Та още има атракции и празнуващи.
Понеже знам , че няма да пиша утре, сега ви пожелавам хубав уикенд на зелено! Ние сме на сватба в неделя, пак ще има танци и настроение Wink.

# 92
  • Мнения: 11 607
Мами, нашият тати ме ядоса много заедно с Вили тази сутрин и бях много, много бясна, та после го изнудих за компенсиране на емоционални и психически щети да идем до Рилският манастир....Ядеше ми се пъстърва..В интерес на истината никога не бях яла такава риба...
Репортаж:

В заведението,където класа на Рая се почерпи послучай завършването на 1 клас

Пътят към Манастира

Манастира

Гробът на Неофит Рилски

Стенопис

Фонтана

Под Патриарсите

Пак Манастира

Хайде на мекиците

Рила планина

Голямото дърво

Рибата....

# 93
  • Мнения: 293
привет мами- честит празник на всички.   newsm59 на Терезе-много усмивки. имоите юнаци днес бяха на тържество-нали Митко и Габи свирят в духовия оркестър, та като прехвърля снимките на компа ще се пробвам да направя и аз  един репортаж-стискайте палци да успея-крайно време е да изнамеря как се качват снимки Embarassed На тържеството беше много хубаво защото към оркестъра има и мажоретки и...... smile3521 уж днес си казах ,че ще почивам ,ама -не -май съм забравила как става това нещо почиването smile3518 Ще пробвам докато си спомня   Joy за сега лека нощ , че  Сънчо ме погони  newsm03

# 94
  • Мнения: 710
По случай празника в Плевен имаше манифестация и аз бях там.Беше хубаво.
Розе,Честит Рожден Ден на дъщеричката  Tada
Така и не разбрах какво е кремки,намери ли рецептата?

# 95
  • Мнения: 487
Олееее мамо Цоци,завидях ти искренно! HugМоя мъж откога иска да се разходим до Рилския манастир и да отидем да видим седемте рилски езера...Първата крачка е направена - купихме си палатка,ама кога ще се занесем до там,още не се знае.Дано лятото да можем ,че така ме се ходи вече на зелено!Ние днес цял ден лепихме пак тапети и накрая една ролка не ни стигна.Супер се ядосах,че и магазина чак в понеделник ще работи.Утре ще потърся аз някъде из града може да намеря една ролка от същия десен.После ще ви покажа промяната - преди и след. Laughing
Айде лека нощ сега от мен,че днес и кафетата не ми помогнаха... Hug  bouquet

# 96
  • Мнения: 3 674
Запис мами...сега съм така... Crazy
До сега прибирахме и чистихме..като труп съм. Почнах да пиша ..но нямам сила....

Ще пиша подробно за  рождения ден утре... и за подкрепление ще има и снимков материал...
Лека нощ ,....умирам....за сън!!!

# 97
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes    Да са живи и здрави днешните рожденници      Симона на peti82       Hug    Денис  на kloie 
Голямо извинено отсъствие ми е написано тука Flutter отидохме до Варна,но то дъжд ли беше-чудо,въпреки всичко ходихме в детският кът малкият да обиколи по няколко пъти люлките,има и снимков материал ,но ще стане по-късно качването му.Съжелявам ,че неможахме да се видим с мамчетата,но що е време-пред нас е! FlutterМи да взема ли да се похваля  newsm78 с новите придобивки преди заминаването ми за Варна-купих си най-накрая цифрово фотоапаратче- Панасоник,нов хладилник-голям- Whirlpool,домашна пекарна за хляб,DVD и веднага се накачиха тонколоните по ъглите  Joy,камера за компа,че все отлагах.....ами похвалих се bowuu от кога все отлагах да ги накупя тия неща,ама то нуждата го изисква  Sick Сега трябва да инсталирам  newsm78 каквото трябва за да мога да качвам снимките от апаратчето,само да ми остане време,ще ходя да пазаря за утрешната задушница,ще берем черешки...нали е черешова
Цоци........искам и аз на Рилският манастир  Sad
.........колкото до връзките със съучениците ...и с тия от 8 клас от Аспарухово,и с тия от гимназията  Hug отношенията са ни по-вече от прекрасни-много се обичаме и много се търсим  Party и редовно се срещаме......
 Thinking довечера ще чета по-подробно всичко дето сте изписали,че сега нямам време

# 98
  • Мнения: 11 607

Честит Рожден Ден на Симона(4) и Денис(14)!

Живи и здрави бъдете!!!Много игри на Симонка и лек пубертет на Дени! Много подаръци и весел празник!

За техните мами:


Дидке, заменям екскурзия до Рилският манастир за някой от придобивките ти Mr. Green.....Честито за тях! Безаварийно ползване и да се похвалиш как работят после!
Иве, чакам те у нас, ама нещо те няма......

# 99
  • Мнения: 133
Привет мили мами! Бързам, след малко тръгваме пак към село newsm01, към Каварненско, защото родителите ми са на екскурзия в гръцко и ни помолиха да свършим една много тежка работа: Да оберем ягодите и ...да ги ИЗЯДЕМ eat Как ще се справим с тази трудна задача - не знам. Но най-тържествено обещавам да положим максимално усилия Mr. Green

Бързам да ви се похваля за вчерашното тържество: Ние изпуснахме даването на свидетелствата и грамотите oops, но после ни разказаха: Давали грамотите по ред на отличие т.е. най-добрите - най-напред и първо дали грамотата на Бояна. За всяко дете госпожата казвала по няколко думи, как се е представило детето през годината и най-хубави думи казала за Бояна, че била най-тридолюбивото и най-добро дете и разни такива. Направо ще се пукна от гордост. newsm44 Сега чакам да ми дадат запис от тържеството да чуя лично тези думи. Само дето си мисля: дали познавам достатъчно добре дъщеря си, в къщи не е чак толкова добра и работлива... Трябва наистина сериозно да се замисля за това.

Чао, че не съм довършила багажа. cow Пък и докато го няма мъжът ми, да не види че съм пак на компа Wink

Весели почивни дни на всички!

# 100
  • Мнения: 864
Здравейте мили мами,загубих се понеже сменихме къщата,и чак сега си пуснахме нет.Искам да ви се похваля,че на 26.04. родих третото си детенце-момиченце!Казва се Никол  Grinning и много ни радва!Радвам се,че съм пак тук и много ви целувам всичките  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 11 607
de4ko Ч Е С Т И Т О!!!!!!! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА НИКОЛ И  МНОГО ЩАСТЛИВА!!!!! ДА СЛУША ЗАЕДНО С БАТИ И КАКА!!!!!


de4ko за теб!

# 102
  • София
  • Мнения: 353
Честито, момиченце, de4ko !  bigdance2 baloni
 Да ти е живо и здраво детенцето! Много да слушка, да е кротичко нощно време  sleepuu и добре да си хапва! eat

# 103
  • Мнения: 1 744
Дечко, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава! Да расте умна и красива като името си! newsm18 newsm67

Честит рожден ден и на Денис и Симона! Да са весели и щастливи! bdbaloni baloni

# 104
  • Мнения: 11 607
Наде, как са изпитите? Дидке,а при теб?Нищо не казвате...Не черпите....

Общи условия

Активация на акаунт