как да изсветля боядисаната черна коса?

  • 205 310
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 731
След като ми омръзна да се влача по препоръчани салони и непрекъснато да ми казват, че нямало да стане, се ядосах и си взех продукт за сваляне на боята от косата до постигане на естествения цвят. Сложих си го вкъщи. От два пъти не остана никакво червено или черно по косата ми, след което си сложих едно тъмно пепелно русо и оттогава нямам проблем с цвета, не избива червено. Наскоро направих кичури и страшно много се харесвам.
Косата ми не пострада въобще, честно казано, не знам как се получи тоя номер. Всичко излезе около 50 лева.

Какъв е този препарат?

И аз това питам? newsm78

# 61
  • Мнения: 9 095
това предполагам е Ремувър, но той не е за домашни условия, казвам защото аз с такъв препарат си махнах черното, но си стоях в салона поне 3-4 часа Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 1 365
Ще е интересно, ако можеш и картинка да покажеш... на този препарат. Пиши какъв е, защото направо съм се побъркала с тази коса. Току що се върнах от почивка и имам 10-тина см. червеникави корени и по цялата дължина на косата съм доста цветна... ПИШИ !!! МОЛЯ ТЕ !!!! Praynig

# 63
  • Мнения: 9 095
Ще е интересно, ако можеш и картинка да покажеш... на този препарат. Пиши какъв е, защото направо съм се побъркала с тази коса. Току що се върнах от почивка и имам 10-тина см. червеникави корени и по цялата дължина на косата съм доста цветна... ПИШИ !!! МОЛЯ ТЕ !!!! Praynig

снимка на препарата няма как да ти покажа, в салона се приготвя прах с окислител, идеята е в началото да се сложи по- нисък процент окислител, за да се щади повече косата и след това по- големия процент, на Южен Перма са продуктите, само това мога да ти кажа, ако си от Варна ще ти кажа къде е салона, иначе би трябвало със всеки салон да те направят Peace

# 64
  • Мнения: 302
Здравейте всички. Мога да ви покажа това, с което аз се отървах от червеното и черно-кафявото. То е на фирмата Vitality's, нарича се Color Off и изглежда така:
http://www.terra.es/personal/farres/v_color_off.jpg
При мен имаше страхотен ефект от две нанасяния, които направих в рамките на една седмица и то вкъщи.

# 65
  • Мнения: 1 365
Здравейте всички. Мога да ви покажа това, с което аз се отървах от червеното и черно-кафявото. То е на фирмата Vitality's, нарича се Color Off и изглежда така:
http://www.terra.es/personal/farres/v_color_off.jpg
При мен имаше страхотен ефект от две нанасяния, които направих в рамките на една седмица и то вкъщи.


От къде мога да го купя? Колко струва? Изгаря ли косата? Ще съм ти благодарна, ако ми отговориш, защото аз не съм се боядисвала вече 4 месеца и в корените косата ми е червена, а надолу все още черна и ходя като.... няма да казвам като какво.

# 66
  • Мнения: 302
Започвам по ред:
Можеш да го намериш в едно малко магазинче за козметика на "Алабин"(вляво на Съдебната палата),
Струва 36 лева,
Не изгаря въобще.
Дано да помогне и на теб. Аз го сложих два пъти и това ми реши проблема  Grinning

# 67
  • Мнения: 1 365
Знам го това магазинче. Още днес или утре ще отида да го взема, предполагам има упътване как се ползва... Ти с черна коса ли беше и какъв беше ефекта след първото нанасяне? Извини ме, че задавам толкова въпроси, но имам и здравословни проблеми, които се отразиха на косата зле, та затова... Мерси за информацията!!!  bouquet

# 68
  • Мнения: 302
Писала съм - червено, след това тъмно-кафяво. Сега вече съм със светлокафява коса на руси кичури - няма следа от другите цветове. Ефектът беше следния: всичката боя от косата ми падна (аз го държах точно 40 минути), на места останаха по-светли участъци, тъй като преди всички бои я бях изсветлила. Ако се поразровя може и да намеря някакви снимки...
За упътването - има такова. Казват, че може след процедурата да си сложиш желаната боя веднага, но съветват тя да е с по-светъл от желания цвят. Иначе може пак да стане тъмно. Аз първия път пренебрегнах тази препоръка, но втория сложих почти руса и стана страхотно светлокафяво.

# 69
  • Мнения: 87
Писала съм - червено, след това тъмнокафяво. Сега вече съм със светлокафява коса на руси кичури - няма следа от другите цветове. Ефектът беше следния: всичката боя от косата ми падна .....
Каката, а как се отразява на естествения цвят на косата - изсветлява ли го? Моята е тъмно кестенява, но имам и доста бяла и се боядисвам от доста време в тъмно кестеняво, почти черно.

Ще ми се да си направя кичури, но поради израстването на бялата коса и боядисването на корените ефекта май ще е доста краткотраен? newsm78 Някой прави ли кичури по този начин?

# 70
  • Мнения: 302
Не изсветлява естествена коса!  Peace

# 71
  • Мнения: 38
какака,a след като свали боята с каква марка боя и цвят се направи?

# 72
  • Мнения: 302
какака,a след като свали боята с каква марка боя и цвят се направи?

След като свалих боята с едно нанасяне на Remover-a, сложих Loreal Paris recital preference Cafe Au Lait light golden ash brown 6.23 (http://cultoflittleclown.googlepages.com/loreal.jpg). Явно не бях обърнала сериозно внимание на препоръката да се избере един-два тона по-светъл цвят от желания и косата ми отново стана много тъмна (а аз не исках). Отново махнах цвета и след консултация с момичето в споменатото вече магазинче на "Алабин" избрах боята Beauty Color Professional(http://cultoflittleclown.googlepages.com/735louro.jpg), тъй като продавачката ме увери, че от нея не остава никакъв червеникав оттенък (и беше права). До сега боядисвам корените си с тази боя. Надолу - кичури  Grinning

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 12:01 от kakaka

# 73
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, купих си Remover. Италиански е и ми казаха, че е по-хубав от Color off. Не знам кое е по-доброто,но още се чудя дали да го пробвам. Казаха ми обаче след прилагането на препарата, ако не ми хареса цвета, който се е получил, да сложа боя за коса, която няма никакъв оттенък, т.е. №7,8,9,10. И да не се боядисвам с по-тъмен цвят от 7-ца, защото щяло да стане черно. Косата после изглеждала така, все едно й е правена маска. Мисля днес да се престраша и да видя какво ще се получи....

# 74
  • Мнения: 1 365
Здравейте отново, да ви се похваля - вече съм с оранжева коса. Такъв беше резултата след употребата на remuver - a.

Общи условия

Активация на акаунт