Карлово и Сопот - 7

  • 21 846
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Само така, Ин, смело напред!

# 91
  • Мнения: 143
Привет и от мен!  Simple Smile Дълго време не съм писала, ама нета ми бъкаше от вируси, та чак сега успявам да влезнам. Да честитя на Малечка - Честита ти рожбичка!   bouquet
 Ели, събирай силици че ще ти трябват  Wink Лежи и си почивай много!
 Микки, докъде стигнахте с обзавеждането?

# 92
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тони, приключихме Grinning

# 93
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ИСКАМ ДА РАЖДАМ ВЕЧЕЕЕЕЕ Close

# 94
  • Мнения: 1 232
ИСКАМ ДА РАЖДАМ ВЕЧЕЕЕЕЕ Close
де бе пуста рипряност аде то не остана,ама те разбирам де и аз тъй бях Hug

# 95
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ИСКАМ ДА РАЖДАМ ВЕЧЕЕЕЕЕ Close
Амче иди при Минев да ти отлепи мехура и до 2-3 дена си готова.

# 96
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ИСКАМ ДА РАЖДАМ ВЕЧЕЕЕЕЕ Close
Амче иди при Минев да ти отлепи мехура и до 2-3 дена си готова.
ами като не ще,вика началото на юли,бимбе да те питам,че имам спомен май ти си купи кошница за кола на мони,удобна ли е на стелито и дали е широчка,че ние се отказахме от гракото да ни пращат,защото доставката била 3седмици и после още една да я пратят и то стана месец той бебо ще проходи.харесах си днес кангаро в пловдив на което пасва тази кошница на мони,но я нямаха в момента та се чудя дали нея да взема или коша за новородено ама той беше много голям.

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 17:54 от nameika

# 97
  • Мнения: 1 232
Ели нашето столче е на Чиполино,ама то е като Мони,бе малко е дървено,ама Стела много седи вътре да ти кажа,голям кеф пада,сега е на етап -зяпам си чорапите.А имат и друго неудобство ,те затова са по- ефтини,около 70 лева,закрепването в колата е малко хамалогия нямат като другите например Чико приставка отдолу ,с кято да се закрепва много лесно,закрепването е само с колани,но пак е стабилно.Ама ние къде ли я водим с колата,до село ,на консултация и до Пловдив.Абе малко двусмислено се изказах,но ако не ти е абсолютен приоритет си струва по-евтиното.

# 98
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
бимбе ние имаме кошница за кола на грако донесоха я миналата седмица,тази ми трябва да я използвам като я закача за количката като кош за новородено и мисълта ми беше дали няма да му е жега,дали е широчко.

# 99
  • Мнения: 1 232
бимбе ние имаме кошница за кола на грако донесоха я миналата седмица,тази ми трябва да я използвам като я закача за количката като кош за новородено и мисълта ми беше дали няма да му е жега,дали е широчко.
аааааааа размекнал ми се е мозъка,разбрах те ,ами запарва да ти кажа всяка кошница запарва защото е тесничко и са едни свити такива ,аз бих купила коша за новородено който си е с количката,широчкои на сянка,дай да видим кой модел избра.Освен всичко друго и малка е сянката в тези кошчета,гледам едно макси-кози около нас крачетата са все на слънце

# 100
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ей тазиhttps://http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2428 на живо беше страхотна и май ще взема червена,че беше по-хубава,утре ще ходим да я вземем.

# 101
  • Мнения: 844
Привет от учаааащата девойка, прибрах се за сега докато не фукна пак........ виждам че сте добре като изключа жегата. Благодаря Микки, за снимките....... много хубаво обзавеждане, да ви е честито. Аз от нета си свалих две три идеики за детска и ми допаднаха много ... но на есен ще се действа май.От мен това, лека вечер на всички мами и бъдещи такива.

# 102
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, Каткат, в нета има страхотни идеи, и аз бях харесала някои нещиц, но като ми каза майстора цената, бързо минахме на вариант по-традиционно.

# 103
  • Мнения: 1 232
ей тазиhttps://http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2428 на живо беше страхотна и май ще взема червена,че беше по-хубава,утре ще ходим да я вземем.
ааа и аз тъй мисля,че червената ще е супер много фърлям оченце на червени колички и аз.Добре деГрако-то кошница не става ли

# 104
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
купихме си количката,взехме коша за новородено син а летния вариянт червен,всичко ми е готово и стаята привършехме сега чакам беб жив и здрав да се ражда.

Общи условия

Активация на акаунт