Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 12 953
  • 272
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 770
  Както решиш, и аз съм с дребен кокал, но бих се чувствала добре и 53-55кг. Висока съм 165. И не гледай другите - важно е ти как се чувстваш!    bouquet

# 181
  • Мнения: 1 817
  Както решиш, и аз съм с дребен кокал, но бих се чувствала добре и 53-55кг. Висока съм 165. И не гледай другите - важно е ти как се чувстваш!    bouquet
При ръст 165см 53-55кг са ръст-110 или 112. При мен е 161см, което значи тегло 49-51 по твоята сметка. Аз казах 50кг мечта  Laughing , което значи, че съм на прав път  Peace !
А ти сега колко си и как мислиш да ги свалиш?

# 182
  • Мнения: 4 770
 Значи започвам отначало. Първо един кантар ми показа, че съм 65 Shocked аз естествено се паникьосах, но се оказа, че съм била 63 де ooooh! Това преди месец и половина-два някъде(никога не бях достигала такива кг Shocked). Оттогава съм свалила около 5кг не със нещо особено, а просто понамалих храненето, но все пак това са 2 месеца, а и аз имам много добър метаболизъм. Не ям сладко, мазно, колбаси, не пия газирано. Винаги като пазарувам, гледам за избирам само най-полезните неща. Поне за мен, защото милото ми е доста слаб и не се интерсува от тези неща. Например коремчето съм го свалила наполовина и много си го харесвам. Но имам още доста работа по тялото си. Сега съм се заела да въртя обръч и да танцувам, но настроение за танци нямам много де (причината ако искаш на лични). Това е за момента.   bouquet

# 183
  • Мнения: 1 817
Моят приятел също е много слаб, но аз го научих да се храни здравословно!  Laughing
Защо не ти се танцува? Пиши на лични, ако искаш!  Hug
Ти май нямаш още много за сваляне, а  Wink ? Завиждам ти!

# 184
  • Мнения: 4 770
 Не ми завиждай. Аз съм свикнала да изглеждам страхотно винаги и сега не се чувствам много добре. Бих свалила 5кг, не повече. И аз научих мойто мило да се храни по-добре, все пак у нас аз готвя( а той меси  Grinning понякога и прави палачинки) , не може за мен да е хубаво и полезно, а за него някакви вредни гадости.
  Причината да не ми се танцива е, че милото ми е със счупен нос(за девети път)...  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 185
  • Мнения: 1 817
Как така със счупен нос  Sick за девети път?  newsm78
Да не си го натупала?  Joy (Това е шега!  Hug)

# 186
  • Мнения: 4 770
 Не не съм злополука  smile3518

# 187
  • Мнения: 1 817
Той да не е боксьор?
Как така все си чупи носа?  #Crazy

# 188
  • Мнения: 4 770
 Ами не, но се е занимавал с много по-опасни неща от боксьорството.   Joy   ooooh!  И си е чупил всякакви неща. Но хайде стига, че пак ще има яхнали метлата.   hahaha hahaha hahaha   Ако искаш повече инфо - знаеш начина.  Hug

# 189
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ивету, кой ден ти е днес?  newsm78 Страхотни резултати!   bouquet Аз пък не съм се сетила да си измеря мерките... Thinking Ти като свършиш тази диета на каква ще си?  newsm78

Момичета, ако някой се премери (което не ви съветвам!), нека сподели добрите резултати с нас  Wink ! Пожелавам ви успешна и слабееща седмичка!  Heart Eyes

5-ти ден ми е ... Не знам не съм решила още има време ще си избера. =)

# 190
  • Мнения: 721
Здравейте, чувствам се ужасно тъпо, защото тази сутрин вместо да хвана краставицата, си нарязах една нектарина и й бухнах около 100 гр кисело мляко Embarassed Набийте ме, ако трябва, но забравих за диетата, така ми се спеше...., НО от утре започвам и ще си сложа една бележка на хладилника да ям краставица!!!
Искам да попитам за 2 ден, ако не намеря портокал, какво да мушна Grinning?

# 191
  • Мнения: 1 817
Иве, за 5 дена си свалила толкова сантиметри?  Shocked #Crazy

Мъничка, не се линчувай!  Hug Случват се такива издънки, нали сме хора все пак, изкушаваме се или забравяме  Wink ... Ако няма портокали, хапвай някакъв сезонен плод по избор!  Peace

# 192
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Иве, за 5 дена си свалила толкова сантиметри?  Shocked #Crazy

Мъничка, не се линчувай!  Hug Случват се такива издънки, нали сме хора все пак, изкушаваме се или забравяме  Wink ... Ако няма портокали, хапвай някакъв сезонен плод по избор!  Peace
Да, но аз ползвам и разни стягащи и анти-целулитни кремове. Правя от един месец постоянно коремни преси , ходя да плувам и на сауна... ииии  най-после коремчето ми почна да се прибира...  Peace

# 193
  • Мнения: 194
Здравейте! Димитър Пашкулев ми каза това, което ви написах по-горе. По-добре е да се разнообразява менюто за деня, не е нужно да е само един вид плод или зеленчук. Част от зеленчуците, според него, е добре да се приемат и на прясно изцедени сокове. Примерно сок от сурова тиквичка, краставица и моркови.
Аз, за сега не съм си правила сок. Закусвам с кайсии и праскови. Като огладнея пак, ям салата от домати, краставици, пипер и магданоз. Не я овкусявам по никакъв начин. Без сол, без мазнина. Като огладнея слетобяд пак малко плодове. А вечер отново салата. От време на време изяждам по едно морковче и няколко парченца сурова тиквичка.
Попитах го и за захранването. Много е важно, когато решим да се захраним да го направим много внимателно и умно. Според него, първите дни през деня отново се ядат плодове и зеленчуци и вечер се захранваме или със малко зеленчуци на пара или с малко зеленчукова супа(примерно картоф, морков, целина, магданоз; без сол). На вторият ден към супата вечер се прибавя малко растителна мазнина и овесени ядки.
На следващият ден на обяд - малко кълнове. На четвъртият ден се прибавят малко ядки за закуска(сурови-примерно бадеми, но се маха люспата), а вечерта коприва или зелен фасул и т.н. 
Тъй като след разтоварителен режим храната се усвоява по-добре, след него имаме нужда от по-малко храна, следователно трябва да ядем по-малки количества. И примерно да преминем към разделно хранене, защото започнем ли да се храним както преди ще напълнеем отново.
И никаква сол, докато не се захраним!
Поздрави!
 

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 14:29 от wonderful

# 194
  • Мнения: 346
wonderful благодаря, че сподели с нас, мисля че твоя режим е много по-лесен за спазване, има разнообразие и сама решаваш с какво да се храниш. Със сигурност ще го пробвам  Peace Решила съм докато стигна 60 кг да се храня предимно с плодове и зеленчуци, така че скоро няма да се отървете от мен  Mr. Green
Днес ми е пети ден и ще хапвам краставици. Сутринта кантарът показваше -2кг  Rolling Eyes, не е много но аз съм доволна  newsm68, знам че няма да се отърва лесно от гадните килограми, но няма да се предавам. 
Успешен и усмихнат ден  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт