Отговори
# 270
  • Мнения: 3 326
Аз не съм мноо в час, ама като кача снимките, давам първата нова и копирам адреса отгоре - давам го като линк и после само натискам стрелката за следваща... Ама, ми нямай доверие, де, аз съм дърводелка!

# 271
  • Мнения: 4 971
Ох, сега пак не става, а като ги качих и проверих и ставаше. Сега ми излиза общата страница с албуми newsm78. Не мисля, че имам парола на албума, слагам ги или в общия албум на 6-месечните декемврийчета или в отделно албумче, но пак в декемврийското. Първо влизам с името и паролата и тогава качвам снимките. Сега като се опитвам да ги отварям от линка в поста ми и излиза общата страница и иска наново парола. Спирам да пиша по темата щото само спам правя. Някой ако може да ми обясни подробно на лични, моля!

# 272
  • Мнения: 3 695
Здравейте,
Обяснявам тук, за да го прочетат и други, които се чудят.
Когато качвате снимки, вие сте се регистрирали с потрбителско име и парола (decemvri) !!!! За да дадете линк, който се вижда от другите (без да влизат с потр. име и парола) просто натиснете линка "Виж албума" и тогава давайте линковете !

Пример:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3262011
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135104&photo=80
Това са линкове към една и съща снимка. Първия ще се отвори, ако си влязал с потребителско име и парола на автора, втория - при всички случаи. Обърнете внимание как завършват линковете.

Bise, дано нямаш против, че ползвам снимката на адашчето Вики. Много хубаво цопа в басейна, а не пийва ли от водата Wink Хубаво качваш снимки, а защо не пишеш?
То и аз не съм писала отдавна, но всичко чета! Нашето Вики нещо кашля и сега туй ме ангажира и тревожи.
Накратко - много ме радват всички бебенца - и по снимките, и по клипчетата и по описанията ви, всички ми иде да ги изпапкам. Няма да изброявам поименно, вие си ги знаете Wink
А Викито снощи по време на банята я подстригах, по-точно клъцнах малко на 3 места - над вратлето и над ушичките. Не се връзвам на суеверията, които четох, а и много се изпотяваше отзад на вратлето. А ето как се обажда по телефона Wink: http://www.vbox7.com/play:476e9274

За срещата - иска ми се да дойдем, ама уточнете часа, защото сме на консултация при новата ни педи и ще преценим дали и как  ще можем да дойдем.

Моля ви, вижте тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199154.0;all. Червената шапчица организира митинг (протест). И моли да се разгласи, колкото се може повече, за да има повече народ на митинга. Кой с каквото може - да помогне Wink .
 

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 14:08 от tini-mini

# 273
  • Мнения: 4 971
Tini-mini, много благодаря! Сега най-после ми стана ясно, май Wink! Това обяснява и защо няма стрелки за следваща снимка. Ей сегинка ще пробвам да видим разбрала ли съм!
И аз бих подстригала Венета, ако имаше нужда - но уви, при нас няма толкова коса. Свещеникът едва намери малко да клъцне на кръщенето! Малката Вики от сега "виси" на телефона, а какво ще правите през тийнейджърските години! Joy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106593&photo=16
Май изглежда както трябва линкът!
Да се включа най-после и аз в анкетата - напоследък май я оставям сама да си играе, което е нещо супер необичайно за нас. Доскоро само на ръце се носихме, сега пак понякога, но много по-малко вече! Иначе я оставям да лази, само я връщам от входната врата, малко в креватчето й, малко в кошарата, малко на външната люлка на баткото, малко на количката и от вчера малко в проходилката - и то дошло време или за спане или за ядене, или за гушкане!

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 14:26 от Betty L.

# 274
  • Мнения: 361
Браво Бети,успя!Муунлейди,благодаря ти и аз се възползвах.Понтесче,честито зъбче!Поли, 55

Дано не мине котка път и този път да се видим с вас.И аз съм за Борисовата/ 10ч./

Честит празник на всички празнуващи-много здраве и усмивки.  bigdance2

Почвам да шетам,че няма кой да я  свърши тази работа,а поне вчера успях да наготвя,та днес да чистя.

Много ми допадна идеята за връзката,ама някой път време не ми оставя през деня,иначе съм по активна нощем.

# 275
  • Мнения: 1 313
Привет Hug
В тази жега и както моето диване не ни остави цяла нощ да спим главата ми е като... ooooh!Тази нощ Инес от 12,30-5 сутринта песни и танци на народите hahahaДали от жега не знам, но пя, гука цяла нощ.Ако продължава така съвсем ще се сдухам Rolling EyesТя и без това с 1-2 ставания да яде ми разказва играта, но сега и с тази игра...Дано да е период Praynig
Честито зъбче на Алексис-здрави и белички!
шамЕнет, радвам се, че сте си изкарали добре PeaceА какво имаше в предвид с това което написа за момите newsm78
Поли, разкажи за Гърция, къде бяхте?Че и аз навивам мъжа ми поне там да отидем за няколко дни, ноооо за сега... Confused ненте!
Betty L., получили са се нещата WinkМного е сладка буболечката!
А Вики с тетелефона...сладуранка!
Честито на всички които имат днес повод за празнуване  bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 376
Много се радвам за Светльо!

Муунлейди   bouquet

Вчера бяхме уж да ни бият хепатитната ваксина, но се оказа че Нели е с червено гърло. Кашля малко и се моля да не премине в нещо по-сериозно. Взимам мерки от вчера. Как можах да си разболея детето   doh

Аз като никога тази сутрин успях да се справя за разходка в 8.30! Иначе и ние до 9.30 не можем се нагласим.

Ето малко снимки от нас, че скоро ще станем на 7, докато кача в 6 месечния албум!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135104&photo=82

# 277
  • Мнения: 238
Привет и на нас ни е много горещо пускам климатика да духа в пердето и за сега така се спасяваме ,макар че някои майки ми казаха че климатика е нощ с две остриета но не се издържа........... Blush

moonlady и аз се възползвах хилядииииииииииииии благодарности newsm51

И аз много се радвам за Светльо дано и нататък по пътя си има късмет. Praynig

Днес бяхме на консултация и за протокола сме 8.400 /+800/  и 70см./+3/  не ни биха хепатитната понеже е над 30 градуса Crossing Arms при вас правили ли са го ?

Утре  сме в 10 за кръв от пръстчето и ще правя опити за събиране на пиш да видим....кой -кого.
Ще папкаме местно пюре през ден........  това е за сега при нас.


Ако гледате ТВ сега по ТВ7 дават за бебетата ,педиатър води някаква рубрика.

# 278
  • Мнения: 520
moonlady и от мен едно букетче   bouquet  Благодаря ти!

 Ние вчера уж да се разхладим, излезнахме привечер в северния парк и като ни нападнаха комарии.. на рояци  .ком

# 279
  • Мнения: 3 326
Днес, закръглихме бройката на проклетите пликчета! 10 ! А, резултат - 0! Нещо май не се справям като хората!

# 280
  • Мнения: 238
Ние вчера уж да се разхладим, излезнахме привечер в северния парк и като ни нападнаха комарии.. на рояци  .ком
polkam вие къде живеете?
Северния парк в Надежда ли имаш впредвид?
Аз почти всеки ден съм там или нещо бъркам ,нали съм от провинцията Embarassed

Момичета Алекс спи от 1.30 ........скучно ми е вече

ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 16:51 от ketka

# 281
  • Мнения: 520

Северния парк в Надежда ли имаш впредвид?

Да, в Надежда! Аз съм в Люлин, но ходя при сестра ми от време на време и се разхождаме там!
Оф.., и Катрин много спи тея дни.  Събужда се , хапваме, гука, пее, мрънка и хоп пак е заспала!  newsm78  Направо му се чудя на това дете, как спи в тая жега?!

# 282
  • Мнения: 3 695
Днес, закръглихме бройката на проклетите пликчета! 10 ! А, резултат - 0! Нещо май не се справям като хората!
За вземане на урината ли говориш?  newsm78
Ако да, при нас проработи следното нещо - сутрин, веднага след ставане от сън, бързо измиване, колектор, отдолу сложих еднократно чаршафче и по идея на една мама от тук (много съм й благодарна   bouquet ) прелях 2 пъти вода от една чаша в друга и веднага детето изпълни мисията  Laughing . Или водата е тайната, или от това, че опитът беше веднага след ставане от сън. Успех!  Hug

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 17:05 от tini-mini

# 283
  • Мнения: 572
Идиотите от Софийска вода днес са ни правили някакъв си ремонт в района и в резултат, сега тече вече 1 час !!!! кафява вода! А трябва да изкъпя бебка, цялата лепне от разходката - бяхме под чадър в кафето до нас. И аз също. И утре нямало да имаме вода до от сутринта до 8 вечерта!!! Е`си - идиотска държава и тва е!

# 284
  • Мнения: 3 326
Тини, знам ги тия номера, ама магарето е по хитро от мен. Буди се тихичко и си играйка безшумно, докато не налегне някоя писклива играчка. А, тогава - ходи гони михаля! Работата е свършена. Пробвах и с водата, но освен, че и беше мнооого интересно - друг резултат нямаше...Оня ден си навих часовника - тя обикновенно към 7 се събужда, за 6.45. Звъни той - ставам аз, обаче -стражчето не спи! Сияе ми насреща - като че за нейно удоволствие ставам по рано! Уф, утре пак сме на тепиха!

Общи условия

Активация на акаунт