Отговори
# 285
  • Мнения: 4 970
И ние сме се заредили с пликчета и от утре почваме опитите. Веднъж само сме пробвали, но нямаше резултат - без пликче, в банята - мама държи бебе, тати чашка, а водата на чешмата тече - но бебка нищо не свърши за половин час.  Иначе кръв дадохме и ще пращам татито за резултатите, но ми се щеше и урина да занесе - няма да ходи сто пъти. Та, дано стане!
ШамЕнет, идиотска е и още как!
Кетка, ние имаме апартамент точно до Северния парк - на предпоследната спирка на 86. Но още 2 години няма да живеем там. Ще се местим чак когато стане време баткото да върви на училище.
Иначе и ние спим повечко, явно е от жегите. Но не и нощем! Пък така като Дивнето да се събуди и да си трайка - никога!

# 286
  • Мнения: 572
Дива пешеходке, при нас стана от първия път - оставих я сутринта без памперс със залепено пликче между крачетата и тя си поритка, поритка и се изпишка. Събра се повечето (около 30-40 мл), а мъничко изтече.

Момичета, които имате по едно по-голямо детенце, дайте ми идея каква играчка да купя на 1 годишно дете, че съм на кръщенка в събота и трябва да се подготвя? Дрешка не ми се купува, а не знам какво друго...Момченце...?  dontknow

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 22:29 от шамЕнет

# 287
  • Мнения: 315
Честито 6 м. (половин годинка) на всички бебоци!    bigdance2

Да са живи и здрави, усмихнати и да радват мама и тати!

# 288
  • Мнения: 1 212
Хайде на  новата тема :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201517.msg4304563;topicseen#msg4304563
Да питам  аз / отдавна се чудя / KrisDiMar , как се развивате вие ?  Grinning
Чета все поздравяваш другите, пък за малък Кристиянчо и майка му нищо не думваш ? Wink ....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт