Перник-6

  • 19 156
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 109
Здравейте момичета-кокичета Hug Ей , ама какво чудесно оживление виждам. Много ми е кеф така.
Честито на новодошлите, честито на ремонтиращите, и на тези дето ще ремонтират тепърва.
Зрасти на bebo1986  bouquet Бързо казвай къде точно живееш, с какво се занимаваш и слуша ли те мъжО Grinning
Милена, ако си на работа включи си Кю-то.
Билка, тъкмо се бяхме разтъжили за теб. Къде се губиш толкоз време.
Кой каза среща? Само моля ви да не е идната седмица (от 27), че съм на работа седем дни поред и няма измъкване, а знаете, че купон не пропускам
Julia, какво ще ремонтирате?

# 271
Здравейте и от мен!Аз съм на 20 години и живея на центъра(почти де)тоест във "Варош" до ресторант "Никрас"!Имам момиченце на 10 месеца!Казва се Анджелина!Завърших строителния техникум през 2005 г. и сега следвам вече трета година в ЮЗУ "Публична администрация".Имам амбиции да записвам паралелно право!Иначе мАжо ме слуша-къде ще ходирпък и нали съм млада булка... newsm10 newsm03...Разликата ни е 9 години,9 месеца,9 дни и 9 часа-сериозно!Или е голямо съвпадение,или е съдба,или е онова нещо...как му викаха...карма!

# 272
  • Перник
  • Мнения: 277
BEBO ,на нас сватбата ни беше в "Никрас",преди 2 години - много готин ресторант,а мъжът ми познава собствениците - Ваня и мъжът и - Краси май се казваше.Той ни кара с колата си на сватбата.Познаваш ли ги?

# 273
Да,познавам ги много добре!Всъщност собствениците са двама-Краси и братовчед му-Ники!Те даже са си и кумове(Краси на Ники де)Жена му на Ники ми е много добра приятелка-Силвето!Нейни са бутиците "Палма",ако ги знаеш!Наистина ресторанта е много хубав!Ето къде може да изкупонясваме някоя вечер! newsm44

# 274
А ще ме включите ли и мене във папирусчето Weary.Моля ви..........

# 275
  • Мнения: 3 372
А ще ме включите ли и мене във папирусчето Weary.Моля ви..........
Ще ама като се прибера в нас Peace Давай данните Peace

# 276
Урааааааааааааа newsm44.Bebo1986-Ина(24.12.1986 г.),Анджелина(20.10.2006 г.),кв."Варош"

# 277
  • Мнения: 109
Bebo, и майка ми има рожден ден на Бъдни вечер. Много е горда с това. И ние покрай нея Grinning
Никога не съм била в Никрас, но знам къде е- при дома за дечица, нали.
Може да извъртиме един купон там някога.

# 278
  • Мнения: 244
Здравейте момичета Heart Eyes
Bobia,ще слагаме камина с водна риза,ще циклим и лакираме дюшамето,ще сменяме тапетите и обзавеждането в хола и детската стая,но имам една поправка в университета около 10 септември,та чакам да мине,а и ще правим кръщене  bouquet

# 279
  • Мнения: 3 372
Bebo, готово, вече си в списъка Peace

# 280
  • Мнения: 255
Здравейте, здравейте!

Аз все по нощите се включвам, ама няма начин. За мен свободното време е когато спи нощем. Аз да ви се оплача, днес мъж ми не се прибра от обичайната командировка, а утре сме канени на събор с преспиване при едни приятели. Оказва се, че няма да отидем. А аз толкова чаках уикенда, за да сменя малко обсатновката... Това еднообразие понякога ме съсипва. Денонощно сме си самички с бебо, а така ми се дивее. И аз съм хора - исакм да испия по биричка с приятели, ама не става.

А за Никрас, ние там бяхме на Нова година - не беше зле, ама аз съм привърженик на друг тип музика и чалгата ми дойде малко в повечко. А трябваше да сме в Арт салона.

Бебо, имам приятелка, която миналата година завърши същата специалност. А това с разликата между теб и мъжо направо ме изуми. Явно при вас числото 9 е щастливо. Ако играете тото, може да го включвате.

Билка, как е новата работа?

Юлия, успех в ремонтното начинание. Пък като стане готов домът, може да ни поканиш на освещаване. Шегувам се.

Боби, как ще направим среща без тебе - та ти си душата на форума. Определено даваш много живинка на писаниците.

# 281
  • Мнения: 244
Юлия, успех в ремонтното начинание. Пък като стане готов домът, може да ни поканиш на освещаване. Шегувам се.

С най-голямо удоволствие,много ще ми е приятно Laughing

# 282
  • Мнения: 109
Привет банда Hug Как е хавата днес?
Ани, пич, да беше се метнАла на едно такси вчера, па дойдеш дОма на гости( нищо, че сме като в Кербала), па да му удариш една бира/ракийка/водка/каквото си щеш- събор имаше вчера и у наше село, ден на отворените врати. Беше пълно с народ и дечурлига, пиене и папане на корем- с една дума купон. На центъра имаше хоро, песни, танци, сегийки и захарен памук, кебапчета и следолед- всичко, което се полага за един качествен събор.
Юле, много ти е натоварена програмата душка - ремонт, поправка, кръщене ooooh!леле. А като прибавим и ежедневния домакински "купон" и грижите за детенце....Успех ти пожелавам във всички начинания. Ти какво учиш?

# 283
  • Мнения: 589
Изчетох ви! Whistling Още съм в Смолян. Калоян хвана някаква херпангина, която всички деца в района изкарвали заради нещо във водата след миналогодишните наводнения. Cry Горкото ми детенце, така отслабна и омекна, че няма да го познаете! Cry Не спеше, не ядеше, не помогна хомеопатията и сега е на АБ, но живна и върви към оздравяване. Иначе тук е доста по-хладничко. В сряда ще празнуваме РД на Мими с бабите и дядовците. Надявам се тази седмица да отидем на риба и пикник с барбекю! Само да е добре дребчо! Целувчици на всички! Добре дошла на bebo! Лек ремонт на Юлия и Боби! Коте, твоите сладури са много фотогенични  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 109
Ели,  Hug Hug Hug Милото детенце, дано се възстанови бързо. Родопите са много благотворна планина и магнетична, но не винаги гостоприемна. Има си периоди.
Весело изкарване на рождения ден. Много усмивки и позитивни моменти.
После да разкажеш с подробности и снимки.

Общи условия

Активация на акаунт