Отговори
# 180
  • Хасково
  • Мнения: 726
само как ще се разпознаем, идея си нямам!
предния път се разпознахме по децата, дано и сега се получи. утре ще видим Wink


да си направим и една среща на Кенана, който повече ходи да каже къде, ще дойдем.

# 181
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ние не сме 100% сигурни, защото утре сме на ваксина  Confused

# 182
  • Мнения: 333
Момичета, някой има ли отзиви за Д-к Антоанета Честименова като хомеопат? Или може да ми препоръчате друг хомеопат? Много благодаря предварително   bouquet

# 183
  • France
  • Мнения: 726
ДНЕС, 17.07 (ВТОРНИК) СЕ ОРГАНИЗИРА СРЕЩА НА МАМИТЕ ОТ BG- MAMMA В СЛАДКАРНИЦА
"ДВЕТЕ КУКЛИ".
Тел. за контакти: 0888 697484  Милена

# 184
  • Мнения: 983
Съжалявам, аз не мога да сляза с бебето от Орфей в тази жега. Искаше ми се да дойда, но и мъжо каза, че ще закъснее и няма на кой да оставя дребния  Tired Хубаво изкарване...ще разправяте утре  Mr. Green

# 185
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Браво на нас!
Този път наистина се събрахме. Лично аз много се радвам, че се запознахме  Hug Беше ми адски приятно   bouquet Утре ще пусна някоя снимчица, че сага нямам кабел. Този път обаче май се поизложих със снимките  Embarassed Дано Munka1 да е направила по-хубави снимки от моите.

А тези, които не дойдоха могат само да съжаляват  Wink

# 186
  • София
  • Мнения: 2 855
Здравейте хасковски мами и бебоци!
Много отдавна не съм писала тук, но ви следя редовно, информирате ме за новостите в града. Ние сега се подвизаваме в Хасково и ще бъдем тук в следващите 2-3 седмици. Живеем до Руската и се разхождаме на Кенана или пък в парка на Буркана. Ако има мами да се обаждат за разходки!
Обачееее-почивката ни в Хасково стартира с висока Т. От вчера следобад сме с Т и снощи се изстреляхме към Бърза помощ, че стигнахме 39,6. Попаднахме на д-р Валентин Деливълчев. Прасна ни една диагноза херпангина, за която аз имам особени съмнения. Моля за вашето мнение за този лекар! Ами това - надявам се барзо да оздравяваме, че не ми стои вкъщи.
Поздрави и лек ден!

# 187
  • Хасково
  • Мнения: 726
Попаднахме на д-р Валентин Деливълчев. Прасна ни една диагноза херпангина, за която аз имам особени съмнения. Моля за вашето мнение за този лекар!
за лекаря нищо не мога да кажа, но херпангината е едно от най-често срещаните заболявания на бебоците и по-добре да е това, отминава за няколко дни. Бързо оздравяване желая.

срещата наистина беше много приятна, но за капак на вечерта и ние посетихме Бърза помощ- Дидка падна много лошо и се удари в един ръб в къщи. Прегледа я д-р Каравасилев, невролог (изключително любезен човек), после правихме снимка на черепа...май всичко е наред. Голяма дивачка е, сега като поотмина всичко се шегуваме, че трябва да и потърсим предпазна каска, пък още по-добре и с налакътници и наколенки

 Mopsy щом си се изложила със снимките ще трябва да правим нова среща...ще чакаме все пак да покажеш, Munka1 също.
ivanah скоро пак ще измислим нещо, някои мами не можаха да дойдат. Надявам се скоро и с теб да се запознаем.

Лек ден на всички!

# 188
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
mamasvetla ние сме в същия жил.район - сигурно се засичаме в парка или по алеята! ако искаш друго лекарско мнение - мисля, че най-спряганата като добра детска лекарка е Марчева - кабинета и е в тунелчето на к-кс Минерал.

tony_nm добре, че още са им гумени кокалите. аз днес така изпращях главата на пуканчо в трегера на тавана, че ми се подкосиха краката. сега му е зачервено, направо ме е срам да ида до Николов  - но виждам,че се чувства добре и ще го наблюдавам.
дето има една дума - да пази господ!...и то от мама!!!

detelini като стиковахме мнения и опит се оказа, че Честименова наистина се занимава с хомеопатия и то успешно по мнение на потърпевши!

днес температурата навън е впечатляваща, аз продължавам предиобед да съм на Лебеда, но довечера смятам да хващам гората и към 19,30 ще подкарам челядта към Кенана - сигурно ще сме на площадката при животните - и после бира/цаца на капаните. това дето е на изхода е доста чалга, но е до детските съоръжения и затова го предпочитаме. още не сме пробвали как е на Огледалата, може да закараме и до там.

# 189
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз качих снимчиците  Embarassed  Моля заповядайте:

http://desikr.multiply.com/photos/album/10

Tony_nm,
много неприятен инцидент Confused

Mitbul,
на Огледалата е пълно с мухи  Sick Ужасно е, а кухнята е  Sick

# 190
  • Мнения: 1 190
Mopsy, снимките са супер, защо казваш, че си се изложила.
Само една забележка имам, хубаво щеше да е, да напишеш, кой, кой е Sunglasses
С някои се познаваме,но с други не!

Сега да се извиня, че ние не можахме да дойдем, но следващия път сигурно сме там, само да е и малко по-хладно Grinning

 Hug

# 191
  • Мнения: 983
Браво, много хубави снимчици...даже май разпознах едно от момичетата, с което бяхме месец януари в една стая в АГО /Ива, незнам може и да бъркам  Rolling Eyes/...Ех, следващия път и ние трябва да дойдем  Mr. Green

# 192
  • хасково
  • Мнения: 107
Първо естествено снимките: Моето зверче чак сега заспа и веднага сядам на компа.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154550

Браво този път се събрахме( както се казва в една реклама) повече. Заредих се с много положителни емоции. А и вечерта завърши страхотно -тати имаше да почерпи от професионално естество , оставихме непослушка на баба и отидохме да пием по бира.

Tony, Дидка на няколко пъти си удари главата в масата , ама чак и да завършите така в Бърза помощ. Добре , че се е разминало с толкова , горкото дете.

mamasvetla, и ние горе долу на същите месеци изкарахме тази ангина- отминава бързо, 1-2 имахме също толкова висока Т. След няколко дни ни избиха първите зъбчета и според нашата педиатърка е възможно да е провокирана именно от зъбоникненето. нормално е да се притесниш , ако не боледувате често .Бързо оздравяване Heart Eyes

# 193
  • Хасково
  • Мнения: 726

Само една забележка имам, хубаво щеше да е, да напишеш, кой, кой е Sunglasses
С някои се познаваме,но с други не!

+Doret, която я няма на снимките
браво на фотографките Grinning

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 13:45 от tony_nm

# 194
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Mopsy тя в целия град кухнята е  Sick а тия мухи са се навъдили също навсякъде, голяма напаст. казаха, че ще пръскат, и срещу комари - сетиха се!

tony_nm браво на теб, сега като ни изтипоса  Crazy - някак си по-лесно стана даже и за мен. по-нагледно!!! освен и тия дето  не дойдоха да пуснат едно фото...

ivanah да, Ива е. да и пращам ли поздрави?

Общи условия

Активация на акаунт