Отговори
# 165
  • France
  • Мнения: 726
Предлагам да се видим във вторник след 17,30. От сряда започва покачване на температурите.

# 166
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 108
Хайде, момичета. И аз искам да ви видя, макар, че почти не се включвам  тук. Чакам да уточните деня и сме кацнали при вас.

# 167
  • Мнения: 983
Предлагам да се видим във вторник след 17,30. От сряда започва покачване на температурите.
Аз съм съгласна  Peace

# 168
  • Мнения: 115

Предлагам да се видим във вторник след 17,30. От сряда започва покачване на температурите.
Аз съм съгласна  Peace
   И аз! Peace

# 169
  • БГ
  • Мнения: 1 162

Предлагам да се видим във вторник след 17,30. От сряда започва покачване на температурите.
Аз съм съгласна  Peace
   И аз! Peace

Аз също, устройва ни!!!

# 170
  • Хасково
  • Мнения: 726
ще дойдем Laughing. Дано не е много горещо утре.




http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205892.0
ако някой се интересува... Wink

# 171
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Ние за жалост няма да можем да дойдем,утре тръгваме за Созопол.Другия път,евентуално.  Wink Весело изкарване ви желая!

# 172
  • France
  • Мнения: 726
Последно, утре ли ще е срещата?

# 173
  • Мнения: 983
От всичко писано до тук, става ясно утре след 17.30 в тази сладкарница, дето аз незнам къде се намира  newsm78

# 174
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Последно, утре ли ще е срещата?

Така изглежда, доста мами потвърдиха!

От всичко писано до тук, става ясно утре след 17.30 в тази сладкарница, дето аз незнам къде се намира  newsm78

Ще се опитам да ти обясня, доколкото ми е възможно. Заставаш с гръб към театъра и отстреща виждаш магазин за ел.уреди, фото, парфюмерия и аптека. Тръгваш към аптеката и я заобикаляш, просто си вървиш по тротоара, без да пресичаш. Стигаш до ярко зелена ограда, в горната си част с решетки, а надолу плътна, на вратата има резе или се пробваш да отвориш или чакаш някой от персонала!

Предлагам довечера някой да обобщи кои сме сигурните, че ще сме там!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 17:31 от stefaniika

# 175
  • France
  • Мнения: 726
Аз и Елена ще сме там.
Но ще ни трябва резервация!

# 176
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
От два дена нямам почти никаква връзка, дори и кабелна ТВ няма. Било от токов удар #Cussing out какво решихме, момичета?
и ние бяхме така. кабелна имаше, но интернет не. значи последно - вторник в Двете...какво беше там!? ние ще дойдем в 18 часа - ще се поберем ли!? newsm78
ако няма места - отпред на фонтанчето.

# 177
  • БГ
  • Мнения: 1 162
За съжаление ние отпадаме от срещата, поканиха ни на първи РД на приятелски близнаци! Ако нещо организацията се разтури, ще сме на линия, иначе, сряда, четвъртък сме свободни!

# 178
  • хасково
  • Мнения: 107

Ние сме на линия. Къде са другите?

# 179
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
в такъв случай среща - всеки вторник в тази сладкарница, а всеки четвъртък - на кенана, при животните! ние и без това почти всеки ден сме там. за утре - ние ще дойдем, който може също да дойде - само как ще се разпознаем, идея си нямам! newsm78 предлагам, който отиде първи да каже на сервитьорите - че масата е за срещата на форума и следващите като питат къде е - те ще ни ориентират - друг начин не се сещам...освен вестник Работническо дело и червен карамфил на ревера!
а само да споделя, че тази седмица, всеки ден от 10,30 до 12,00 часа сме на Лебеда - записах Йо на плуване. момчетата, които учат децата са страхотни - невероятно внимателни. жалко е, че няма желаещи...как да се случват хубави неща в този град като няма кой да ги подкрепя, а това е страхотно занимание за децата!

Общи условия

Активация на акаунт