Отговори
# 150
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Toni4ka, благодаря за анкетата!

Гласувах за втората опция - двора на сладкарница "Двете кукли", защото ми е по-близо, но ако везните се наклонят към Кенана - ще дойда и там, няма проблем!

Лек ден на всички, ние отиваме на имунизация, стискайте палци!

# 151
  • Мнения: 1 190
Аз съм за среща на Кенана, хем има място за игра, хем е прохладно, хем е на чист въздух.

Мисля, че следобяд в центъра ще е горещо, задушно и в тази сладкарница ще се надишаме на изпаренията на колите, минаващи по булеварда.

Давайте мнения Grinning

# 152
  • Мнения: 115
     
      Здравейте!  Hug

      И аз гласувах за двора на сладкарница "Двете кукли".
      Абсолютно съм съгласна с предимствата на Кенана, изброени от Тоничка, но "Двете кукли" са ми по-наблизо, а и за мен там е по-спокойно.
      Но ако предпочитанията са за Кенана, ще се погоним малко по алеята Wink

      Stefaniika, стискам палци всичко да е наред!  Hug


# 153
  • Хасково
  • Мнения: 726
Гласувах за втората опция - двора на сладкарница "Двете кукли", защото ми е по-близо, но ако везните се наклонят към Кенана - ще дойда и там, няма проблем!
ако решите и на Кенана ще дойдем...иначе гласувах за сладкарницата, защото
Цитат
Спокойно е, вратата се заключва с резе, така че дечурлигата няма къде да бягат!
....мен тази опция много ме вълнува.
иначе на Кенана е хубаво в зологическата...ама ние много често не ходим там, така че вие кажете.

# 154
  • France
  • Мнения: 726
Аз съм пас. Не знам къде е сладкарница "Двете кукли", но и Кенана ме устройва Но за зоокъта не съм навита, че се ходи дълго пеша.
Ще ни трябва резервация.

# 155
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз съм за двете кукли, че е по-близо. Предимствата на Кенана са безспорни Wink

# 156
  • Мнения: 983
Аз по принцип нямам претенции къде ще е срещата, но предпочитам Кенана, с тази опция и гласувах. Не знам къде се намира тази сладкарница  newsm78 Освен това да попитам удобно ли е там да се вкарват колички, има ли много стълби за изкачване, има ли място да се паркира количка  Tired Защото ако реша да вземам и бебчо, трябва да съм подготвена предварително с обстановката  Mr. Green

# 157
  • Мнения: 319
Аз ще дам "пас"  Rolling Eyes, макар че съм за Кенана. Защото с този режим, който вкара бебо не знам кога ще пожелае да си хапне, а аз не съм свикнала да го храня когато наоколо има много хора. За това и ще се въздържа този път, някой от следващите.

# 158
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Аз съм за среща на Кенана, хем има място за игра, хем е прохладно, хем е на чист въздух.

Мисля, че следобяд в центъра ще е горещо, задушно и в тази сладкарница ще се надишаме на изпаренията на колите, минаващи по булеварда.

Давайте мнения Grinning
и аз така, но ако предпочетете центъра няма проблем. мисля, че ремаркетата са задължителни. аз без моите две никъде не ходя! Naughty

# 159
  • Мнения: 239
И ние сме за среща другата седмица след 17.30ч. Peace
/quote]
 Peace
Гласувах за "Двете кукли" , понеже ни е по- близко, иначе съм съгласна с Тони4ка, 4е на Кенана е по-добре за малчовците.

# 160
  • хасково
  • Мнения: 107
Гласувам за "Двете кукли" не защото е по-хубаво , а защото трябва да разчитам на превоз( т.е тати да ни доведе след работа)- далече сме от Кенана.

Снимки от РД се опитвам да кача , но нещо снимка.бг ми дава проблем на няколко пъти. Ще пусна и клипче( дано успея)

# 161
  • France
  • Мнения: 726
За сега, сладкарницата "води". Ако се сетите за друго място, споделете. Остава да уточним деня. Трябва да пътувам за Сф, но ще изчакам срещата. Давайте предложения за ден и час.

# 162
  • хасково
  • Мнения: 107
Привет.
Днес сме много ранобудни - на крак сме от 6 без 15 , а сега вече спим и ще си пийна кафенцето на спокойствие,  имам чувството , че вече е обяд и половината ден е минал, но е само 9 .30.

Ето малко снимки от РД с родата на Кенана. Оказа се , че нямам нещо инсталирано на компютъра , нали имахме вирус и всичко се прецака , та затова не можех да качвам снимки, но ще наваксам.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152318

# 163
  • France
  • Мнения: 726
От два дена нямам почти никаква връзка, дори и кабелна ТВ няма. Било от токов удар #Cussing out какво решихме, момичета?

# 164
  • Хасково
  • Мнения: 726
какво решихме, момичета?
май още нищо не сме решили...събота и неделя няма никой
какво ще кажете за вторник или сряда или четвъртък.  часа и мястото май се поуточниха, остана деня.
munka1много хубави снимки...тук до язовир Клокотница ли сте или някъде другаде. Не си разказала и в центъра къде празнува.

Общи условия

Активация на акаунт