Морски бриз обгръща ни с ласки, лятна фиеста повлича мами БУРГАСки

  • 14 628
  • 282
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 82
Ей,Мадлен ти си адски редовна,добре че си ти,защото вечер ще изкукам от скука!Аз вече така се уморих и съм се паркирала пред компа и не мърдам даже съм зверски гладна,ама чакам мъжо да си свърши работата по сглобяването на гардероба в спалнята-аман вече сто дена ги сглобяват тия мебели!

# 151
  • Мнения: 164
kiki2kiki  сега погледнах лентичката!  Shocked Милата, то има-няма 50 дена до раждането.  HugСтига с тази работа! Айде вече в заслужена почивка и разходки по Морската с нас. Първо с бебе в коремче,после с бебе в количка.
Като си спомня и аз си работих до последно, и слава богу не се е налагало нито веднъж да взема болничен

# 152
  • Мнения: 82
Моят мъж ми приказваше,че ще ме закара в болницата направо от офиса и после от там с бебето пак в офиса ще ме прибере! NaughtyНооо,аз му избягах още края на април,то и с този ремонт,трябваше и багажи да събирам и за изпита да чета.Но и сега продължавам да си ходя в офиса и да си работя,още повече пък и към края на месеца!Та имах предвид,че работата няма край,особено ако работиш за себе си!

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 22:05 от sirenna

# 153
  • Мнения: 917
хайде давайте предложения къде ще е срещата на 14ти, като гледам за тогава има повече хора, така че решавайте. на мен ми се ходи на Булеварда

# 154
  • Мнения: 5 183
Моят мъж ми приказваше,че ще ме закара в болницата направо от офиса и после от там с бебето пак в офиса ще ме прибере!

 Joy Много познато  Mr. Green
А на мен ми казваха, 4е най-вероятно в офиса ще си родя!  Crazy

# 155
  • България
  • Мнения: 3 621
Хей, мами къде ходихте днес ? Няма ли снимки? Аз не успях, имах ангажимент. Утре пък ставаме на 40 дена и ще ходим на църква  Grinning
Хайде лека нощ, дано поспите повечко. И аз на това се надявам  Laughing

# 156
  • Мнения: 139
И аз бачках до последно, и сега пак ме метнаха, ама поне съм от къщи, че няма кой да гледа зверка по цял ден  Crazy

# 157
  • Мнения: 5 183
А я да ви питам, аз ли съм нещо в грешка, или наистина е така.
Като 4е ли не е много масово явление в Бургас ритуала "Пога4а", когато бебето стане на 40 дни.
Или греша?
Ние не сме правили пога4а на племенника и даже не съм 4увала за пога4а по нашия край.
Те пове4ето ми приятелки и не бяха женени, нито имаха деца по това време, ама все пак...
Като дойдох да живея на другия край на света, запо4наха да ме канят на пога4и на бебета, предимно хора от София.

# 158
  • Мнения: 5 713
Да, в София е разпространено, така е.  Wink
Но аз нищо не направих, когато Маги стана на 40 дена.

# 159
  • Мнения: 2 577
  newsm78 Ами и аз не знам да е кой знае колко разпространен този обичай в Бургаския край...аз на моите деца не съм правила. От баба ми /която е гъркиня/ съм чувала за обичая "сарандисване" в църквата, които се прави на 40-тия ден, то саранда от гръцки е 40. Ама за тая "погача" - не знам  newsm78

уфффф днес пак една лудница при мен, чак сега сядам на компа...

След работа се прибирам и баткото ми сервира, че го боли зъб  Mr. Green и аз надничам и какво да видя - един зъб /кучешки/ му изникнал долу пред останалите, а млечния не се поклаща даже  Rolling Eyes ... това е шестия такъв зъб, ама другите по-навреме ги виждах, а този вече си е почти наполовина израстнал. Направо ме доядя, хем знам че често така се получава при него, и хем покрай на малката зъбите го изтървах този път  Embarassed Тръгнахме да обикаляме зъболекари и накрая се оказа, че никой не се наема да го извади. Ще чакаме утре след 13ч. неговата детска зъболекарка, че днес е била първа смяна. Ужас е милия - горкото дете и с такава майка, как не го забелязах по-раничко  ooooh!

После ходихме и пробихме на малката ушите, та вече и тя с обеци Joy 

И за капак, за да се успокоя влязох в един магазин и си купих една пола, а после седнахме да изпием по една бира с тати Simple Smile

 

# 160
  • Мнения: 143
Някой може ли да ми даде gsm на Мадлен или Райна? Малко е спешно. Мерси предварително.

# 161
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добро утро и от мен....

# 162
  • Мнения: 82
Привет и от мен!

# 163
  • Мнения: 2 577
аз изчезвам, заминавам в командировка....
и то къде - в Сл.Бряг  Joy

в събота съм на линия

А вие мислете заведение  Hug

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Мамчета забравих да питам доктора къде да отида за консултацията с анестезиолог за секциото, вие имате ли идея къде да отида да не му звъня да го притеснявам човека.  newsm78

Иначе бебока още е мъничък - само 2700 г тежи и доки иска да ми бият инжекции за развиване на дробчетата, че се притеснява че ще е мъничко и ще имаме проблеми  Sad

Общи условия

Активация на акаунт