улиците на София

  • 2 019
  • 57
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 256
http://www.spetrov.com/video/weird/streets-of-sofia
 Ето затова не искам да карам кола. По улиците и  пълно с идиоти!

# 1
  • Мнения: 1 172
http://www.spetrov.com/video/weird/streets-of-sofia
 Ето затова не искам да карам кола. По улиците и  пълно с идиоти!
За съжаление, и да караш, и да не караш, все си част от движението по пътищата. Независимо дали в ролята на пешеходец, или и на шофьор.  Та това е по-гадното, че няма спасение от идиотите.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Думи нямам Tired, а колко виновни пешеходци има....

# 3
  • Мнения: 1 520
Хм, тъкмо това гледах досега във ВиБокса.

Идиотизъм пълен.
Ама явно някои като се качват зад волана,  #2gunfire #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
После пак питайте тъпи ли сме българите... Тъпи сме, защото зорлем се правим инвалиди!

# 5
  • Мнения: 46 520
... Идиотизъм пълен.
Ама явно някои като се качват зад волана,  #2gunfire #2gunfire

И зад волана, и на 2 крака, липса на култура на пътя и инстинкт за самосъхранение и при двете страни ...

# 6
# 7
  • Мнения: 6 164
Ама пешеходците са си виновни!!!

Кой е идиот, я се замислете?

 Тоя в колата или "смелчагата" решил да пресича Цариградско?! И на Орлов мост има подлез и при Президентсвото. К'во праи на средата на платното?!
Айде за тия на пешеходната пътека, шофьорът е за доживотна, ама другите? Стига вече.  

# 8
  • Мнения: 3 034
мисля, че подобни клипове трябва напрекъснато да вървят по ТВ по време на рекламните блокове.
дано като се видят отстрани, някои хора се вразумят...

# 9
  • Мнения: 1 299
Такааа, това филмче го даваха и по бТВ новините веднъж, ония ден във форума го имаше в една друга тема - ТУК, и някой колега ми го прати на майла.... Страшно е... И шофьори и пешеходци. За къде толкова бързат тия хора просто незнам. И всеки тук казва - аз не правя така. И аз затова (а и поради други, екологични причини) не карам кола и си чакам зеленото на сфетофара на точното място, а не пресичам като идиот по средата на голям булевард (умът ми не го побира как някои хора пресичат Цариградското  ooooh!)

# 10
  • Мнения: 1 299
Ама пешеходците са си виновни!!!

Кой е идиот, я се замислете?

 Тоя в колата или "смелчагата" решил да пресича Цариградско?! И на Орлов мост има подлез и при Президентсвото. К'во праи на средата на платното?!
Айде за тия на пешеходната пътека, шофьорът е за доживотна, ама другите? Стига вече.  


И пешеходците и шофьорите са виновни. Всички!!!

# 11
  • Мнения: 9 865
Че то и на тротоара е страшно! Където и да си, каквото и да правиш, вибаги има опасност да те помете някой автомобил. Например до нас, на ул. Т. Каблешков на моста, няма как да се минава и винаги треперя от страх, защото виждам колите в едната посока, но в другата не, на моста има място за един човек. Повечето от хората дори не правят път на малко дете (с което напоследък се мотам често Simple Smile ), ходат по двама-трима в редица почти по средата на улицата. Каквито са шофьорите, такива и пешеходците, едни и същи хора сме просто.

# 12
  • Мнения: 3 034
Ланфеар, то е ясно, че са го давали, на самото клипче пише К1.
имам предвид да се дава НАПРЕКЪСНАТО. по време на всеки рекламен блок, между дамските превръзки, саламите с подправки и банковите кредити - ПЛЯС вйната по пътищата.

# 13
  • Мнения: 1 520
Пропуснах в предишния си пост - да, и пешегодците са виновни.
Просто има някои, които явно излизайки си оставят акъла да се опича на друго място, не с тях.

Но по тия кадри, колко лесно се вижда и показва кои са каскадьорите, кои са виновни.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Ама пешеходците са си виновни!!!

Кой е идиот, я се замислете?

 Тоя в колата или "смелчагата" решил да пресича Цариградско?! И на Орлов мост има подлез и при Президентсвото. К'во праи на средата на платното?!
Айде за тия на пешеходната пътека, шофьорът е за доживотна, ама другите? Стига вече.  

Най лошото е че случаите на глобени неправилно пресичащи пешеходци се броят на пръсти.

# 15
  • Мнения: 9 865
Глупости, най-лошо в случая е, че възмездието за глупостта да се държиш като човекът от джунглата и на зебрата (рядко точно на нея, но все пак) и зад волана е смъртта.
Глобата не променя отношението. Примерите са безчет.

# 16
  • Мнения: 47 991
и аз съм "за" да ги дават по-често!става въпроса за човешки животи все пак!

# 17
  • Мнения: 211
Не, не, не, не newsm11 Няма такива пътища като наште no cry
Нямам коментар.

# 18
  • Мнения: 2 978
Не, не, не, не newsm11 Няма такива пътища като наште no cry
Нямам коментар.

Такива пътища има на всякъде.
Трябва да има повече закон и съвест!

# 19
  • Мнения: 211
Е да де. И аз това имах предвид - движението по пътищата. Sad

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дайте друг линк. Тоз не го отварям.

# 21
  • Мнения: 5 255
дайте друг линк. Тоз не го отварям.

Цък  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 299
Ама пешеходците са си виновни!!!

Кой е идиот, я се замислете?

 Тоя в колата или "смелчагата" решил да пресича Цариградско?! И на Орлов мост има подлез и при Президентсвото. К'во праи на средата на платното?!
Айде за тия на пешеходната пътека, шофьорът е за доживотна, ама другите? Стига вече.  

Най лошото е че случаите на глобени неправилно пресичащи пешеходци се броят на пръсти.

Пред очите на полицай пешеходец пресича неправилно булеварда на Хемус...  ooooh!

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Такива пътища има на всякъде.

Верно ли?
В коя западна държава може да се случи да изрежат 10 см дълбоко и почти цялото платно широка дупка и да го оставят така без никакви обозначения?
Сутринта го няма, вечерта се натрисаш на него, защото нали не мислиш, че някой се е олял до там, че и лампи да сложи?

Това, разбира се се случва в петък, а уикендите както знаем се почива.



# 24
  • Мнения: 7 837
Тоя дето днес пресича Цариградско шосе, утре ще се качи в голф-а и ще мине на червено...
Аз съм учудена от многото удари пред Президенството. Да дадеш предимство е хубаво е нещо.

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 16:31 от Кейси

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кейс, киселите гъзари отдавна не карат голфчета.

# 26
  • Мнения: 4 447
Моля, дайте линк за вибокса, че този, пуснат от авторката не ми се отваря,благодаря Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 255
Моля, дайте линк за вибокса, че този, пуснат от авторката не ми се отваря,благодаря Sunglasses
Виж по-горе съм пуснала друг  Peace

# 28
  • Мнения: 7 837
А иначе, каква е файдата от тия камери? Издирват ли се нарушители чрез тях?

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Издирват ли се нарушители чрез тях?

не познавам живи очОвидци на това...

# 30
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Аз познавам - един колега го привикаха в КАТ и му писаха акт заради заснето с такава камера нарушение от негова страна.

# 31
  • Мнения: 4 447
Майко милааааааааааааа!

Имаше един тъпанар, който помете може бе, неправилно пресичащите, на един светофар, дори не спря,а трябва да ебил сляп, за да не ги види...мале, какви олигофрени има...... ама по-добре,че вече има камери!

# 32
  • Мнения: 1 172
И аз знам за четири такива случая, в които шофьорите са привикани и им е написан акт. Единият път е за превишена скорост. Другите 2ма са за минаване на червено. Четвъртият е за ударена кола на паркинг и напускане на местопроизшествието.
Даже знам, че там на място им пускат филмчето и имат възможност да си оформят възраженията. Само дето възражения след такъв запис трудно се измислят - няма как да ти повярват, че някой те е изсякъл, например, когато е очевидно, че не си имал никакво намерение да спреш на червено и край теб няма пукната кола.

# 33
  • Мнения: 4 447
И аз знам за четири такива случая, в които шофьорите са привикани и им е написан акт. Единият път е за превишена скорост. Другите 2ма са за минаване на червено. Четвъртият е за ударена кола на паркинг и напускане на местопроизшествието.
Даже знам, че там на място им пускат филмчето и имат възможност да си оформят възраженията. Само дето възражения след такъв запис трудно се измислят - няма как да ти повярват, че някой те е изсякъл, например, когато е очевидно, че не си имал никакво намерение да спреш на червено и край теб няма пукната кола.

да, това е няй-якото,че им се натрива носа!

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Питам от чисто любопитство и незнание.

Актът се прави на човека, собственик на автомобила или на шофиращия.
Ако е второто...как точно се доказва кой е карал колата по време на снимките?

# 35
  • Мнения: 4 447
Питам от чисто любопитство и незнание.

Актът се прави на човека, собственик на автомобила или на шофиращия.
Ако е второто...как точно се доказва кой е карал колата по време на снимките?

До колкото знам, на колата на собственика, без значение кой е карал в тоз момент. ПОсле вътрешното разследване ще си покаже кой къде е бил с колата.

# 36
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Струва ми се, че това ще породи много битови недоразумения Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 309
Майко милааааааааааааа!

Имаше един тъпанар, който помете може бе, неправилно пресичащите, на един светофар, дори не спря,а трябва да ебил сляп, за да не ги види...мале, какви олигофрени има...... ама по-добре,че вече има камери!


Специално,за този момент,шофьора не е бил изобщо виновен,защото тръгна на зелено,а тъпите пешеходци се втурнаха едва преди да ги застигне ooooh!.Просто е чудо да се реагира.Ако се загледаш от дясната му страна имаше минибус или от сорта,не се вижда добре,намаляващ видимоста към галопиращата група...Тези шматки в ролята на пешеходци,правят толкова грешки,колкото и шофьорите,понеже и в двата случая са хора...Едните в машина,другите на собствен ход...
Никой не длъжен на никого...Има правила за движение,светофари и места за пресичане...Ако се спазват,всичко ще е супер!!! Hug

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 17:55 от Рожбо

# 38
  • Мнения: 1 172
В два от случаите, които знам, със сигурност акта не е на името на собственика. В единия случай колата е на бащата на шофьора, в другия случай - колата е инвалидна и се води на името на съпруга на шофьорката. Не знам обаче каква е процедурата по установяване кой е шофирал и т.н.

# 39
  • Мнения: 804
Този филм трябва да го пускат на всеки кръгъл час. Дано каскадьорите и самоубийците се стреснат.
Ето една поучителна история:
В една държава халифът се разтревожил от многото убити и осакатени пешеходци и издал закон - Който убие пешеходец, ще му режат главата. Убитите пешеходци не намалели, а към тях се прибавили и обезглавените шофьори. Явил се при халифа стар мъдрец и го посъветвал да отмени този закон и да обяви награда - за всеки убит пешеходец, шофьорът ще получава по 100 жълтици. Послушал го халифа и обявил наградата. От този момент нататък нямало убити пешеходци. Шофьорите ги целели, ама те станали изключително внимателни и се пазели... Дали и у нас да не се приложи?

# 40
  • Мнения: 656
А помните ли таксиметровия шоьор, който здраво се беше напил, защото му се родило дете, със залепен стикер "карай бавно - стигни жив"? Човекът твърдеше, че се контролирал и не бил толкова пиян че да спре да кара...
Коментарите оставям на вас.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 605
http://www.spetrov.com/video/weird/streets-of-sofia
 Ето затова не искам да карам кола. По улиците и  пълно с идиоти!
За съжаление, и да караш, и да не караш, все си част от движението по пътищата. Независимо дали в ролята на пешеходец, или и на шофьор.  Та това е по-гадното, че няма спасение от идиотите.
  така е за съжаление!  Sad

# 42
Знаете ли, този клип от камерите е просто любопитен, а на нас ни трябват СТРАШНИ! Като този например по-долу, и като всичко, което продуцират за целта във Великобритания и Австралия (написвате в YouTube "speeding kills mess" или "rta speed" - и всичките тези да се дават вместо румънските баби с праховете за пране!  #Cussing out  Откакто гледах тази серия клипове, само това ми е в главата докато шофирам...

На нас ни трябва ТОВА
http://www.youtube.com/watch?v=gxY5FsUNIGw

 и ТОВА

http://www.youtube.com/watch?v=BsxrdCUSQj8

и ТОВА

http://www.youtube.com/watch?v=h9VWF1DXQ8s

# 43
  • Мнения: 5 255
А иначе, каква е файдата от тия камери? Издирват ли се нарушители чрез тях?
Преди малко по новините долових репортаж от "наблюдателния център".
Едно БМВ направи нарушение и оператора съобщаваше номера му, но не разбрах на кой го "издава"  newsm78

# 44
  • Мнения: 4 447
Днес ми се наложи да сляза до центръа #Crazy. Е, казвам ви, колко пешеходци бяха поздравено от моя милост до 99-то коляно,пресичат как' им падне! Свиркам, размахвам пръст, а те нагло се нахилват, някой небрежно вдигат рамене... да видим, като някой ги размаже какво ще вдигат. И най-лошото е, че и с 20 да караш все ти ще си виновен, че ня някой не му сече пипето къде да пресича. Незнам, мързи ли ги, какво? И са нагли на всичкото отгоре. ТРЯБВА и за пешеходците да има глоби - солени,големи и после бой с пръчки! Аааай сиктир!  #Cussing out И едни бързаци на всякъде...разсветкал ми се на няма и броня разстояне,пред менколи, до мен коли,къде да ида? Да 'фръкна освен?? Още с излизането ми на кръстовището в квартала, ми сеналожи да спра (добре,че не карах бързо 60-70) по средата, защото съм в лява лента, срещу мен в платното за ляв завой, някакъф олигофрен спрял по средата, къде да ида, зад него кола няма, може да даде назад, вижда ме че идва, преимигвам, свиря - ъ-ъ! нЕма бате, и спирам до него и му казвам (викам) нормален ли е кво е, къде е спрял,тоя ме гелда с овчарски поглед и тъпее, накрая даже се нахили и целувка ми даде, нещастника му с нещастник.

Извинете, малко дълго стана, но се вбесих,как дакарам спокойно, като,я някой батман ще ми скокне да пресича, я някой ще реши, че едната половина на пътя е негова, а другата не си я дава, а съм и с дете на задната седалка....  smile3516

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 17:44 от анче_мамче с макарон в носа

# 45
  • Мнения: 14 654
ТРЯБВА и за пешеходците да има глоби - солени,големи и после бой с пръчки!
И аз поддържам това мнение, не съм се замисляла и за бой с пръчки, но е добре, ако се въведе, наказанието да е публично - на площада- за назидание и на батман, а и на спайдърмен.

# 46
  • Мнения: 804
Днес ми се наложи да сляза до центръа #Crazy. Е, казвам ви, колко пешеходци бяха поздравено от моя милост до 99-то коляно,пресичат как' им падне! Извинете, малко дълго стана, но се вбесих,как дакарам спокойно, като,я някой батман ще ми скокне да пресича, я някой ще реши, че едната половина на пътя е негова, а другата не си я дава, а съм и с дете на задната седалка....  smile3516
В една държава халифът се разтревожил от многото убити и осакатени пешеходци и издал закон - Който убие пешеходец, ще му режат главата. Убитите пешеходци не намалели, а към тях се прибавили и обезглавените шофьори. Явил се при халифа стар мъдрец и го посъветвал да отмени този закон и да обяви награда - за всеки убит пешеходец, шофьорът ще получава по 100 жълтици. Послушал го халифа и обявил наградата. От този момент нататък нямало убити пешеходци. Шофьорите ги целели, ама те станали изключително внимателни и се пазели... Дали и у нас да не се приложи?
 

# 47
  • Мнения: 656
Не е в глобите решението.
Хареса ми как на Плиска сложиха висока ограда, да не може да се пресича отгоре.
Страхът от глоба едва ли е по-силен от страха от смъртта. Така че физическото възпрепятстване смятам за най-ефикасно.

# 48
  • Мнения: 4 447
Днес ми се наложи да сляза до центръа #Crazy. Е, казвам ви, колко пешеходци бяха поздравено от моя милост до 99-то коляно,пресичат как' им падне! Извинете, малко дълго стана, но се вбесих,как дакарам спокойно, като,я някой батман ще ми скокне да пресича, я някой ще реши, че едната половина на пътя е негова, а другата не си я дава, а съм и с дете на задната седалка....  smile3516
В една държава халифът се разтревожил от многото убити и осакатени пешеходци и издал закон - Който убие пешеходец, ще му режат главата. Убитите пешеходци не намалели, а към тях се прибавили и обезглавените шофьори. Явил се при халифа стар мъдрец и го посъветвал да отмени този закон и да обяви награда - за всеки убит пешеходец, шофьорът ще получава по 100 жълтици. Послушал го халифа и обявил наградата. От този момент нататък нямало убити пешеходци. Шофьорите ги целели, ама те станали изключително внимателни и се пазели... Дали и у нас да не се приложи?
 

Ххаха, много яко.

По-скоро си мисля, за следното:

Кампания по надслов - пресечи на "Зебрата" и спечели.

Който го хванат да пресича правилно - му дават награда. Незнам каква, но кой не обича наградите, но наградата ще бъде купена от този, който е бил хванат да пресича неправилно.

Да видим дали някой ще оцени ПР-ските ми способности  bowuu Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 563
Днес ми се наложи да сляза до центръа #Crazy. Е, казвам ви, колко пешеходци бяха поздравено от моя милост до 99-то коляно,пресичат как' им падне! Извинете, малко дълго стана, но се вбесих,как дакарам спокойно, като,я някой батман ще ми скокне да пресича, я някой ще реши, че едната половина на пътя е негова, а другата не си я дава, а съм и с дете на задната седалка....  smile3516
В една държава халифът се разтревожил от многото убити и осакатени пешеходци и издал закон - Който убие пешеходец, ще му режат главата. Убитите пешеходци не намалели, а към тях се прибавили и обезглавените шофьори. Явил се при халифа стар мъдрец и го посъветвал да отмени този закон и да обяви награда - за всеки убит пешеходец, шофьорът ще получава по 100 жълтици. Послушал го халифа и обявил наградата. От този момент нататък нямало убити пешеходци. Шофьорите ги целели, ама те станали изключително внимателни и се пазели... Дали и у нас да не се приложи?
 

Ххаха, много яко.

По-скоро си мисля, за следното:

Кампания по надслов - пресечи на "Зебрата" и спечели.



Но и кампания "Спри на зебрата и спечели" за шофьори. Че иначе ще си остареем, чакайки възможност да минем по зебрата, където я има...

# 50
  • Мнения: 6 167
гледах го и в YouTube.
какъв коментар да направя - то може ли изобщо нещо да се каже.
моля се за близките си и това е, явно промяна няма да има, но поне те да останат живи.

# 51
  • Мнения: 2 563
Забравих да кажа, че по-скоро ще пресичам неправилно, отколкото да минавам през мръсни и опасни подлези или пък да се катеря и прескачам коли, за да стигна до зебрата.

# 52
  • Мнения: 4 447
Днес ми се наложи да сляза до центръа #Crazy. Е, казвам ви, колко пешеходци бяха поздравено от моя милост до 99-то коляно,пресичат как' им падне! Извинете, малко дълго стана, но се вбесих,как дакарам спокойно, като,я някой батман ще ми скокне да пресича, я някой ще реши, че едната половина на пътя е негова, а другата не си я дава, а съм и с дете на задната седалка....  smile3516
В една държава халифът се разтревожил от многото убити и осакатени пешеходци и издал закон - Който убие пешеходец, ще му режат главата. Убитите пешеходци не намалели, а към тях се прибавили и обезглавените шофьори. Явил се при халифа стар мъдрец и го посъветвал да отмени този закон и да обяви награда - за всеки убит пешеходец, шофьорът ще получава по 100 жълтици. Послушал го халифа и обявил наградата. От този момент нататък нямало убити пешеходци. Шофьорите ги целели, ама те станали изключително внимателни и се пазели... Дали и у нас да не се приложи?
 

Ххаха, много яко.

По-скоро си мисля, за следното:

Кампания по надслов - пресечи на "Зебрата" и спечели.



Но и кампания "Спри на зебрата и спечели" за шофьори. Че иначе ще си остареем, чакайки възможност да минем по зебрата, където я има...
моооже,моооже Peace

# 53
  • Мнения: 4 447
Забравих да кажа, че по-скоро ще пресичам неправилно, отколкото да минавам през мръсни и опасни подлези или пък да се катеря и прескачам коли, за да стигна до зебрата.

аххааха по-добре, да се пооцапаш,отколкото да пооцапаш предното стъкло на някой с кръв... мали,как ме вбеси smile3513

# 54
  • Мнения: 2 563
Забравих да кажа, че по-скоро ще пресичам неправилно, отколкото да минавам през мръсни и опасни подлези или пък да се катеря и прескачам коли, за да стигна до зебрата.

аххааха по-добре, да се пооцапаш,отколкото да пооцапаш предното стъкло на някой с кръв... мали,как ме вбеси smile3513

Може и така да е, визирам една случка: подлезът не беше чистен от години, смърдеше още отгоре. На най-долното стъпало стъпих в човешко лайно. Напред не изглеждаше никак примамливо. И аз, и аз хората зад мен се обърнахме и през кръстовището...

Обаче кое да избера: да ме изнасилят или да ме блъсне кола? Приемам съвети!

# 55
  • Мнения: 656

Може и така да е, визирам една случка: подлезът не беше чистен от години, смърдеше още отгоре. На най-долното стъпало стъпих в човешко лайно. Напред не изглеждаше никак примамливо. И аз, и аз хората зад мен се обърнахме и през кръстовището...

Обаче кое да избера: да ме изнасилят или да ме блъсне кола? Приемам съвети!
:
Например можеш в неосветения подлез да стъпиш в шахта без капак  Mr. Green
Оживях, нямаше кръв по предното стъкло, имаше малко по панталона...

Та оторизираните Органи могат вместо да ни задължават да купуваме столчета за коли, да ни карат да се хващаме за косите, да вземат да си свършат работата - да обезопасят подлезите, всички подлези да имат рампи за детски колички и инвалиди, да сложат прегради затрудняващи значително пресичането на места, където това не е предвидено в пътната уредба и т.н.

Ма по-лесно е "няма да има толкова пострадали ако имате детски столчета"

# 56
  • Мнения: 4 447
Забравих да кажа, че по-скоро ще пресичам неправилно, отколкото да минавам през мръсни и опасни подлези или пък да се катеря и прескачам коли, за да стигна до зебрата.

аххааха по-добре, да се пооцапаш,отколкото да пооцапаш предното стъкло на някой с кръв... мали,как ме вбеси smile3513

Може и така да е, визирам една случка: подлезът не беше чистен от години, смърдеше още отгоре. На най-долното стъпало стъпих в човешко лайно. Напред не изглеждаше никак примамливо. И аз, и аз хората зад мен се обърнахме и през кръстовището...

Обаче кое да избера: да ме изнасилят или да ме блъсне кола? Приемам съвети!

Нито едното ,нито другото, има си органи,които ТРЯБВА да бъдат сезирани,общината си има кмет. Медии и т.н. Много добре може да пасне въпроса, по начина койтоси го задала, със сегашната кампания и шумкойто сесъздава за пияните шофьори. Двете неща са взаимно свързани мисля аз.

Много добре си си задала въпроса, но трябва да го отнесеш и към място, в което да те чуят. Ако те изнасилят, ще ти се иска да те бяха блъснали, ако те блъснат, вече нищо няма да ти се иска....

Говоря на "ти" образно.

# 57
  • Мнения: 2 563
Забравих да кажа, че по-скоро ще пресичам неправилно, отколкото да минавам през мръсни и опасни подлези или пък да се катеря и прескачам коли, за да стигна до зебрата.

аххааха по-добре, да се пооцапаш,отколкото да пооцапаш предното стъкло на някой с кръв... мали,как ме вбеси smile3513

Може и така да е, визирам една случка: подлезът не беше чистен от години, смърдеше още отгоре. На най-долното стъпало стъпих в човешко лайно. Напред не изглеждаше никак примамливо. И аз, и аз хората зад мен се обърнахме и през кръстовището...

Обаче кое да избера: да ме изнасилят или да ме блъсне кола? Приемам съвети!

Нито едното ,нито другото, има си органи,които ТРЯБВА да бъдат сезирани,общината си има кмет. Медии и т.н. Много добре може да пасне въпроса, по начина койтоси го задала, със сегашната кампания и шумкойто сесъздава за пияните шофьори. Двете неща са взаимно свързани мисля аз.

Много добре си си задала въпроса, но трябва да го отнесеш и към място, в което да те чуят. Ако те изнасилят, ще ти се иска да те бяха блъснали, ако те блъснат, вече нищо няма да ти се иска....

Говоря на "ти" образно.



Отдавна загубих вяра, че някой ще ме чуе точно по тоя въпрос. Специално за поведението по пътищата и инфраструктурата мога само да псувам и да тегля майни. Изтощена съм, просто нямам сила и за още една кауза.

Общи условия

Активация на акаунт