направих си перманентен грим на веждите :)

  • 256 095
  • 709
  •   1
Отговори
# 495
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ех туко що прочетох,че си ми задала и друг въпрос Confused
Мен не ме болеше.....но без да искам плаках Laughing
Просто е близо до очите и много ми се насълзяваха,а и лека хрема имах....но това е напълно нормално!
Болката наподобява епилация,ако може да се каже болка де Wink

# 496
До Бисерка.Петрова: Ами може и да си права,че при татуировчик не е най-добрата идея.А не съм сигурна,че Емилия ще иска да ми върне част от парите.Аз нямам снимки с веждите,но след като и ти се занимаваш с това къде ти е салонът?Ако искаш може да ми запишеш час и да видим какво може да се направи...

# 497
  • Мнения: 0
Браво Tofini, много са ти хубави веждите, честито   bouquet По въпроса с болката аз съм на различно мнение- първата вежда не беше проблем, но при втората не издържах и поисках малко почивка. Дори с лидокаин има болка, но както казват "Търпи бабо за хубост",  прекрасно е да се събуждаш със съвършени вежди.

# 498
Здравейте! Поздравявам всички,които не харесват нещо в себе си и са достатъчно смели да го променят! Toffini според мен има страхотно вежди,така,че може ли някой да даде информация за колко пари и къде да отида,телефони да даде,да си оправя и аз мойте,че ми омръзна да се размазват.И тъй като съм от провинцията и ходя на работа,колко процедури ще трябва да направя за да не отсъствам много. Благодаря! И бъдете по толерантни една към друга,това което е красиво за едни е грозно за други...

# 499
  • Мнения: 37
Бях публикувала и преди снимка на веждите си, но сега след втората процедура се вижда и крайния резултат. Много съм доволна и както виждате е много по-добре от преди, когато веждите ми бяха светли и редки. Благодарение на тази тема сега си ги харесвам много...  Hug за всички  Heart Eyes
Преди, без молив

Преди, с молив

След първата процедура

Краен резултат

# 500
  • Мнения: 779
наистина ..много хубави са станали
 много са красиви,..и ти с тях си още по-добре Flutter

# 501
  • Мнения: 2 229
На мен след първата процедура повече ми харесват - при крайния резултат самите вежди са доста по-тъмни от нарисуваната част и много си личи. Confused
Обаче имаш невероятни очи! Heart Eyes

# 502
Здравейте! От една година се занимавам с перманент и мога да кажа че резултатите ми са зашеметяващи,Да нека оставя клиентите ми да говорят. Пиша го това за да стигне до нашите клиенти на този малък град в който живея,и които гледат доста консервативно на тази идея.Какво са все пак 170лв на основата на вашите вежди за които се грижите цял живот всяка сутрин по 1 час най-малко помислете и заповядайте.Очаквам ви!

# 503
  • Мнения: 3
Здравейте а някой да знае как стоят нещата при устните защото ходих в дима стил да питам ама още ме е страх

# 504
  • Мнения: 2 229
... вашите вежди за които се грижите цял живот всяка сутрин по 1 час най-малко помислете и заповядайте.Очаквам ви!

Е, не вярвам да има жена, която да си оправя веждите всяка сутрин по 1 час... Mr. Green

# 505
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте!
Днес бях на ретуш.Ще изчакам коричките да паднат и ще се снимам за да ви покажа напълно готови вежди.....
защото иначе пак ще предизвикам негативни отзиви за перманентния грим Joyмакар,че ми беше много интересно да чета мнения и се забавлявах достаnewsm62

# 506
Здравейте, изчетох цялата тема на един дъх и съм ви безкрайно благодарна, идеята ми вече се избистря. Видях чудесни снимки и събирам смелост. Ще отида при Еми в новия салон на Арсеналски.
Интересува ме някой, който е бил скоро да каже актуална цена ?
Благодаря ви предварително.   bouquet

# 507
  • Мнения: 37
Интересува ме някой, който е бил скоро да каже актуална цена ?
Благодаря ви предварително.   bouquet
На мен ми струва 200 лв.

# 508
  • Мнения: 37
На мен след първата процедура повече ми харесват - при крайния резултат самите вежди са доста по-тъмни от нарисуваната част и много си личи. Confused
Да но тогава бяха много тъмни за лицето и косата ми. Снимките са отблизо, но иначе не си личи, дори и веждите да са по-тъмни от перманента

# 509
  • У дома !
  • Мнения: 700
Цената вече е 250лв. при Еми в салона на бул.Арсеналски 125

Общи условия

Активация на акаунт