направих си перманентен грим на веждите :)

  • 256 161
  • 709
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 085
Здравейте, и аз съм решила да си правя веждите така, независимо че мойте са си супер и без перманентен грим, но пусти мерак искам.Някой може ли да ми каже къде да отида в Пловдив.Няма значение колко пари е искам да е качествено и да седят естествено.

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 23:02 от ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ

# 511
... вашите вежди за които се грижите цял живот всяка сутрин по 1 час най-малко помислете и заповядайте.Очаквам ви!

Е, не вярвам да има жена, която да си оправя веждите всяка сутрин по 1 час... Mr. Green
Явно си от жените които имат щастието да имат вежди така че по-добре не вземайте отношение ако е так моята сестра БЕШЕ без вежди всяка сутрин ставаше час по рано да отиде на работа за да се оправи да не говорим като стана и семейна и не може да се покаже пред мъжа си в такова състояние

# 512
  • У дома !
  • Мнения: 700
Веждите ми след втората процедура са страхотни.....
Ето ги и тях.....това е крайния резултат!




Опитах се да се гримирам и със сенки и молив за втори път през живота си  Joy
Вижте резултата Hug



Благодаря много на Еми Иванова и весело посрещане на празниците!  bouquet  bouquet  bouquet

# 513
  • Мнения: 3 695
tofini страхотни са  Peace много ми харесват

# 514
  • Мнения: 2 229
Явно си от жените които имат щастието да имат вежди така че по-добре не вземайте отношение ако е так моята сестра БЕШЕ без вежди всяка сутрин ставаше час по рано да отиде на работа за да се оправи да не говорим като стана и семейна и не може да се покаже пред мъжа си в такова състояние

По-спокойно Stop, ти говориш за крайни случаи, които не са чак толкова често срещани (да нямаш никакви вежди). Не вярвам повечето момичета с перманентен грим тук, да са прекарвали толкова време в рисуване...особено като му хванеш цаката 1 час да бе да...

# 515
  • София
  • Мнения: 3 884
чак 1 час не...но със скубането и рисуването ми отнемаше понякога и до 30 минути Embarassed
радвам се, че никога повече няма да се повтори това Simple Smile

# 516
  • Мнения: 2
и аз имам интерес по темата, затова я "побутвам" малко Simple Smile с надеждата за още някоя снимчица

# 517
  • Мнения: 573
Веждите ми след втората процедура са страхотни.....
Ето ги и тях.....това е крайния резултат!




Опитах се да се гримирам и със сенки и молив за втори път през живота си  Joy
Вижте резултата Hug


 




Резултатът е страхотен,много добре са направени веждите. :peace:t:

# 518
  • София
  • Мнения: 3 884
тофини, къде зяпам, чак сега ги виждам окончателно завършени! чудесни са, браво, поздравления!   bouquet
голяма красота Heart Eyes

# 519
  • У дома !
  • Мнения: 700
Благодаря ви, мили мами!  newsm03

# 520
  • Мнения: 779
   и на мен ми харесват много.браво тофини Peace

# 521
Цената вече е 250лв. при Еми в салона на бул.Арсеналски 125
Благодаря   bouquet
А твоите вежди са станали просто страхотни  Hug имаш ли снимка "преди"  Simple Smile

# 522
az moga da vi kaja 4e pi pepi ot magama sam nai dovolna

# 523
  • Мнения: 1 290
Забелязвам,че всички фолк певици са с перманентни вежди напоследък и много им се променя лицето   Flutter много съм се запалила и аз,но все още ме е страх да не ми прецакат лицето  Mr. Green

# 524
  • У дома !
  • Мнения: 700
Цената вече е 250лв. при Еми в салона на бул.Арсеналски 125
Благодаря   bouquet
А твоите вежди са станали просто страхотни  Hug имаш ли снимка "преди"  Simple Smile

Да, имам! Публикувала съм една..... на 30 стр. се отваря при мен....имах и " след  ",но без да искам я изтрих от един сайт в нета и тя автоматично е изчезнала.....това го разбрах в последствие Naughtyе

Общи условия

Активация на акаунт