направих си перманентен грим на веждите :)

  • 256 230
  • 709
  •   1
Отговори
# 525
mila otidi pri pepkatav Magama toi gi pravi mnogo krasivi

# 526
# 527
  • София
  • Мнения: 3 889

изобщо не разбирам какво пишеш ooooh!

# 528
  • Мнения: 137
Преди два дни си направих перманентен грим на вежди, след десет дни следва втора процедура по евентуална корекция и довършването им, за сега не се възприемам и въпреки ,че знам, че след като паднат коричките цвета става доста по светъл сега се тормозя много и дори съжалямава ,че го направих Rolling Eyes
ето снимка
преди
http://prikachi.com/files/540600d.jpg
след
http://prikachi.com/files/540605v.jpg

# 529
Преди два дни си направих перманентен грим на вежди, след десет дни следва втора процедура по евентуална корекция и довършването им, за сега не се възприемам и въпреки ,че знам, че след като паднат коричките цвета става доста по светъл сега се тормозя много и дори съжалямава ,че го направих Rolling Eyes
ето снимка
преди
http://prikachi.com/files/540600d.jpg
след
http://prikachi.com/files/540605v.jpg

Миличка аз също правя вежди и наистина имам забележки към твоите: по принцип няма за какво да съжаляваш да имаш такъв грим е прекрасно, но мисля че твоята гримьорка не е намерила подходящия цвят за цялото ти излъчване, а и формата не ти е много добра в смисъл не е за теб, имам предвид че твоята форма преди ти е много нежна.Искам да те попитам само това първото правене ли е на веждите ти?

# 530
  • Мнения: 289

Гаранция, че след 14 дни и грам няма да съжаляваш  Peace
Формата и цветът са страхотни, след като паднат коричките ще са върха  Wink

# 531
  • Мнения: 137
Преди два дни си направих перманентен грим на вежди, след десет дни следва втора процедура по евентуална корекция и довършването им, за сега не се възприемам и въпреки ,че знам, че след като паднат коричките цвета става доста по светъл сега се тормозя много и дори съжалямава ,че го направих Rolling Eyes
ето снимка
преди
http://prikachi.com/files/540600d.jpg
след
http://prikachi.com/files/540605v.jpg

Миличка аз също правя вежди и наистина имам забележки към твоите: по принцип няма за какво да съжаляваш да имаш такъв грим е прекрасно, но мисля че твоята гримьорка не е намерила подходящия цвят за цялото ти излъчване, а и формата не ти е много добра в смисъл не е за теб, имам предвид че твоята форма преди ти е много нежна.Искам да те попитам само това първото правене ли е на веждите ти?
да това е първо правене на веждите, момичето кото ги прави, работи винаги с две корекции и това не е окончателната форма, а за цвета каза че ще станат по светли, по принцип света на косъма ми е сщият, но сега като са по плътни станаха по тъмни.Кажете имали начин да ги направя по светли и как се премахва перманентен грим Rolling Eyes

# 532
  • Мнения: 137
Ето така ще се вижда по добре
преди

първи ден след манипулацията

Само да спомена, че при мен болка нямаше никаква и дори без упойка биха ми го направили.Следва втора процедура след десет дни, за сега нямам корички, а нес ми е трети дне, мажа ги със Хомоплазмин и не ги пазя от мокрене и каквото и да е било.

# 533
  • Мнения: 3 641
Ели, харесват ми Hug Все пак  това  не  е окончателният вид. Къде ги прави? Simple Smile

# 534
  • Мнения: 137
Ели, харесват ми Hug Все пак  това  не  е окончателният вид. Къде ги прави? Simple Smile
Познавам доста жени и мъже които правят перманентен грим тук в София, но се спрях на моя приятелка от Асеновград, защото съм виждала доста момичета които си правиха при нея и до сега не съм видяла една от тях която да не и са подходящи като цвят и форма, доста време отлагах да си направя, и сега се престраших, но не съм предполагала ,че ще съм в такъв шок от това нещо, наскоро си правих силиконов бюст и нямах проблем със свикването с визията, но сега си признавам че съм направо за психолог, имам кошмари дори, имам чуствотото, че изражението ми е коренно променено и си признавам, че да си правиш нещо на лицето си е доста рисковано и друг път бих се замислила  Rolling Eyes

# 535
  • Мнения: 2 229
Еее, много си се ошашавила. Laughing На мен формата ми изглежда абсолютно еднаква, малко по-дебели и тъмни са от твоите, но нали ще паднат коричките и ще станат много по-добре. Peace
Не се вживявай толкова, твоите изглеждат добре, дори сега, за разлика от някои други.

# 536
  • Мнения: 1 885
Ели, като паднат коричките ще е много по-добре и с веремето ще изветлее, а и няма да са толкова дебели. Не се притеснявай.
Хубаво ще ти седят. Моите бяха същите преди като твоите. Сега съм много по-доволна Simple Smile

# 537
  • Мнения: 3 698
Eли, честити придобивки   bouquet , изчакай да паднат коричките, не се тревожи, скоро ще видиш, че след падането им очертанията отдолу са много по-светли и очертават съвсем леко и нежно.На мен като започнаха да ми падат коричките в началото, се чудех дали отдолу е хванала боята, защото разликата между цвета на коричките и този отдолу след първа процедура е много голяма.Сигурна съм, че съвсем скоро ще се успокоиш и ще си доволна, малко търпение само Hug.

# 538
  • София
  • Мнения: 3 889
Ели, харесва ми и ще станат по-добре. друг е въпросът, че твоите вежди сами по себе си са били хубави и не разбирам защо изобщо си се решила. в смисъл, мислех, че това е стъпка, до която прибягват тези от нас, които малко или много са си окепазили собствените вежди. а твоите са били чудесни.
ти си знаеш, но не се притеснявай, ще е по-добре след падането на коричките!  bouquet

# 539
Ето така ще се вижда по добре
преди

първи ден след манипулацията

Само да спомена, че при мен болка нямаше никаква и дори без упойка биха ми го направили.Следва втора процедура след десет дни, за сега нямам корички, а нес ми е трети дне, мажа ги със Хомоплазмин и не ги пазя от мокрене и каквото и да е било.
Спокойно миличка, ще изсветлеят вярно кано опадат и толкова колкото трябва за да стоят по-естествено на лицето ти.Да по-принцип процедурите са две понеже всяка кожа обработва различно пигмента за различен период от време никой не е казал че точно след 10 дни трябва да ма ретуш.Аз имам клиентка която от юли 2008 още не е за ретуш просто кожата и работи бавно пигмента.А за болката незнам какво точно да ти кажа аз мисля от опита който имам че болка има, но на всеки този праг на болката е различен и при теб той най-вероятно е висок.Незнам каква упойка би трябвало да ти сложат, но аз ги мажа с ледокаин и след това ги съветвам да ги поддържат с гентамицин-мас понеже е мекичък и не образува такива големи корички, че да ти опада чак пигмента в дълбочина, съответно се маже в мн тънан слой.Нека да ги видиме по натам веждите.

Общи условия

Активация на акаунт