Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 719
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 262
Ели толкова силно ви стискам палци, че пръстите ми са сини чак! Спомням си времето миналата година, когато и аз се борех за живота на детето си и искам да ти кажа, че това което пишеш е прекрасно и силно. Точно така е, тук сме, армия готова за бой и действие, бягай болест, защото ние сме силни и ще те прогоним.
Криско обичаме те, ти си като наше дете, и цялата си сила ти пращаме! Трябва да се възстановиш и да откриеш вълшебството на детството!

# 511
  • Мнения: 924
Лилибон, прекрасна си  Hug Ти, малкото съкровище, таткото и другите ви две дечица...  Hug Hug Hug Благодаря ти, че ни позволи да бъдем част от "армията" и дано успеем да помогнем на Криско, който вече 2 месеца е в моето сърце и макар и отдалеч толкова много го обичам  Praynig Praynig Praynig

# 512
  • Мнения: 12
Много мило писмо Лилибон.Всички се радваме,че Криско е по-добре.
Момичета,вече има над 1500 гласа в банката за идеи и това е прекрасно.
Някой не би ли се наел да пусне номер за смс-и-така ще се съберат още парички.

# 513
  • Мнения: 376
Плача от радост, че Криси е по-добре. Дай Боже да става все по-добре малката душичка  Praynig
Със стегнато гърло ме остави и постинга от Лилибон - бъди силна майчице, даваме ти и нашата сила Hug
Криси има вече 1653 гласа. Имаме още 9 дни и дано още 9 пъти по толкова гласове  Praynig Praynig Praynig Изпратих по форуми и приятели линка.

# 514
  • Мнения: 376
Днес в 14,07часа получих е-мейла, че одобряват и публикуват идеята ми за Криско. Честно казано много се притеснявах за гласуването, защото няма много време. За 9 часа събрахме 1665 гласа. Гласувайте мами и знайте, че заедно сме по-силни от болестта - дано  Praynig

# 515
  • Мнения: 438
Кураж мила Лилибон!
Сигурна съм,че ще се оправи малкото съкровище и Господ ще му помогне!
Във връзка с гласуването в темата за Елвира прочетох,че може да се гласува и повече от един пък с плаващо IP но при мен не се получава....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183649.140

# 516
  • Мнения: 183
Кураж Лилибон! Peace
не съм чела цялата тема,но пари може да се потърси финансова помощ  от цигарената фабрика в Благоевград,доколкото знам тя отпуска пари за лечение на деца,както и по-големите компании,вкл. и мобилните оператори,наскоро на мой познати им се наложи да съберат една голяма сума пари за около седмица и много от големите компании и някой бизнесмени откликнаха веднага
дано господ бди над теб и малкото съкровище  Praynig

# 517
  • Мнения: 230
Лилибон .... благодаря ти. Пращам ти цялата си любов и подкрепа.

# 518
  • Мнения: 4 370
Сладкишка много добре и чувствено си представила идеята! Гласувах, а утре ще разпратя на приятели.

Лилибон невероятен пост! Трогна ме! Имаш голямо сърце! Смела майка си ти! Заслужаваш подкрепата ни!

# 519
  • Пазарджик
  • Мнения: 10
Сега Англия като отпадна , каква друга възможност има?- някои спомена  за едно маиче с бебе със същия проблем и лечение  в Италия.......дали няма начин да  издирим маичето за напътствия?
Вили

Познавам това майче. Няма смисъл да се издирва. До колкото разбрах  Лилибон вече се е свързала с нея.
Лилибон,  моля се за малкия Криско и ви изпращам цялата си любов.
Ще продължим да помагаме с каквото можем.
 Praynig Praynig Praynig Hug

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Лилибон дръж се, не остана. Ние всички сме с ВАС ! Господ да ви благослови !  Praynig Praynig Hug Hug

# 521
  • Мнения: 1 488
Прегръщам те силно!

# 522
  • София
  • Мнения: 1 456
Гореща прегръдка и от мен Hug
Лилибон благодаря ти , че намираш време и сили въпреки всичко да споделиш с нас чувствата и емоциите си. Благодаря и на семейството ти и на приятелите ти, които ни направиха съпричастни.
Всеки от нас тръпне в очакване на нови и по-добри новини. Дано все така продължава напред и състоянието на Криси да се стабилизира.  Praynig

В другите подфоруми темата се измества в дните назад #Cussing out
Ще може ли да искаме модераторите да ги заковат, че да се вижда бързо и лесно от всички????? newsm78

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 09:00 от muzka1

# 523
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Лилибон .........Бог да бди над теб и цялото ти семейство!

Аааах как искам да съм вълшебница  Confused

# 524
Господи, как може да се случват такива ужасни неща. Сега видях темата, изчетох я цялата. Силно стискам палци малкото човече и неговото семейство в най-скоро време да се чувства по-добре. Страхотно е, че толкова много сърдечни хора са се отзовали и помогат с каквото могат. Още днес и аз ще отида да пусна парички за Криско. Вече гласувах за него и ще разпратя на всичките си познати. Ще помоля и мъжа ми да го разпространи в офиса си и да помоли шефа си за някаква финансова помощ, знам че той помага често, макар и не с огромни суми, но все пак е нещо. Дано наистина успеем заедно да помогнем - все още имало сърдечни и добри хора на този свят. Да Ви помага Бог, ще запаля свещичка и ще се помоля за Вас!

Общи условия

Активация на акаунт