ПЛЕВЕН през август

  • 11 733
  • 302
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 026
Я по-добре разкажете, това май иска регистрация...
Свързаха ли се с местния риокоз или с млечна кухня или дадоха само майката и хлебарката?ако са се свързали те какво казаха?
Да, иска регистрация. Дадоха шефа на Млечна кухня, който каза, че храната била съобразена с всички хигиенни и вкусови изисквания, както и наглото изказване, че е намерена някаква малка буболечка-какво толкова се е случило, или нещо подобно. Също така, че кухнята чака да започне ремонт вече 2 месеца, но от Общината бавят плана. После дадоха и майката, която разказа кога какво е намирала. Това е.

# 181
  • Мнения: 1 951
Дикси, ходихте ли на цирк? Как се държа Митаче, а може би вие направихте цирка  Mr. Green

Ходихме, да. Под купола беше поне 50 градуса Tired  Миташки издържа час и половина преди да повърне и да ме омаже мен цялата и него отчасти Sick
За него по-интерсни бяха балоните и пуканките на другите деца, от колкото животните и какичките с пайети.
Та така...

# 182
  • Мнения: 5 026
Аууу, че неприятно изживяване. Милото то е прегряло. май още са малки за подобни мероприятия  Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 1 951
май още са малки за подобни мероприятия  Rolling Eyes

Абсолютно  Peace

# 184
  • Мнения: 2 556
И аз водих Кари в цирка. Беше чудо. Първо, докато купя билет, детето се измъкна от мен, притича си навътре и се навря в цирка самостоятелно. А "охранителя" на входа не ме пуска да вляза да си я потърся, докато не платя билета  Rolling Eyes Както и да е, платих, намерих я, купих й домино и кученце - балон и се почна един екшън. През цялото време потупваше по главите хората пред нас с кученцето. Ако се опитам да ги предпазя или да й го взема - рев и писък. Хората явно бяха много търпеливи, защото доста потупване с балон отнесоха, без да се оплачат. Като приключиха номерата с животни, детето стана и си тръгна и аз с него. Иначе много й хареса, че всички ръкопляскат, та и тя много пляскаше с ръчички Simple Smile

# 185
  • Мнения: 23
хей как сте 
къде се скрихте пак .... newsm78

# 186
  • Мнения: 2 070
На мен ми е някакво смотано, нямам пари и засега и изгледи за свястна работа.  Sad

# 187
  • Мнения: 23
каква работа си търсиш newsm78
гледа ли в jobs.bg и там няма ли
аз от там си намерих Hug

# 188
  • Мнения: 2 070
Аз съм казала преди няколко страници. В Джобс няма... Просто аз съм с хуманитарно образование и съм работила в медийна агенция. Тук се търсят само хора с икономическо образование, от време на време медицинско... също и работници в различни сфери - шивачки, шлосери, шофьори...
А  и не ми се работи за 250лв сякаш.

Ти какво работиш?

# 189
  • Мнения: 5 026
На мен ми е някакво смотано, нямам пари и засега и изгледи за свястна работа.  Sad
Аз нещо май съм пропуснала  Thinking Що си без работа, да не връщам много напред да чета.

хей как сте 
къде се скрихте пак .... newsm78
Ние цял ден сме по улиците  Grinning Дай координати,  кога излизаш , къде ходиш. Онзи ден се срещахме в Кайлъка, виждаме се и по центъра с някои мацки - ти не се обозначаваш и не идваш.

# 190
  • Мнения: 262
И аз водих Димана на цирк. Издържа геройски през цялото време. Само от клоуна много се изплаши. Но цирка не ми хареса. Не съм ходила на цирк от дете и имах по-различни спомени за цирка. Повече животни, по пищно, като че ли.

# 191
  • Мнения: 2 070
Гретхен, защото не си ходила на Монте Карло на Балкански... Той е доста по-голям и зрелищен, ако дойде насам - препоръчвам го. И Яна тогава на него се изплаши само от клоуните, а аз от крокодилите. Аз дори очаквах да не ми е интересно, защото съм голяма, но беше страхотен, с изкрючение на дресурата на животни, но аз по ринцип съм против и за това, иначе и тя беше на ниво.

Миленче, аз писах, че търся работа една две страници напред, сигурно си пропуснала. В Плевен сме вече, онова, което работех беше в София, нямаше как да продължа и като свърши програмата и ми изтече договора напуснах в средата на юли. Сега гледам Яна, като тръгне на градина септември ще трябва сериозно да почна да бачкам все някъде. Но засега няма визия къде и какво.

Днес ще вали ли? Какво показват програмите ви за времето? Мислех да ходим в музейчето.

# 192
  • Мнения: 5 026
Миленче, аз писах, че търся работа една две страници напред, сигурно си пропуснала.

Направо съм пропуснала  ooooh! Това е многооо неприятен момент. Дано имаш успех в търсенето  Peace
 Ние след малко ще излизаме, пък дано не ни завали. Вътре ми е тъпо, дребен не ще да се заиграва с нищо  Mr. Green

# 193
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.Пиша ви от работа.За сега е спокойно.Малкия е на антибиотик-Аугментин от 4 дена и е добре.Не мислех да го почвам,но два дена поддържаше Т 38,а педито като го прегледа каза,че бил само ринофарингит.Аз обаче се уплаших да не развие някоя пневмония и хоп антибиотик.Приятна разходка на тези,които ще излизат.Времето за сега е добро.

# 194
  • Мнения: 2 070
Ами който иска - елате в музейчето в  или около кафето съм, че Яна обича да си играе вътре във фонтанчето, ако не е мокро. Или в Градската, мрънка ми в момента, че иска люлки.

Стана в девет и каза - гледна съм, искам леща и почна да си пее "обичам лещичка сигурно  е горещичкааа". И закуси с леща.

Общи условия

Активация на акаунт