ПЛЕВЕН през август

  • 11 780
  • 302
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 070
Наталия , а тази майка от Плевен ли е, че не мога да е ориентирам в този форум и не разбрах?

Някой има ли телефона на Грета да и звънне, не знам дали е разбрала за срещата. Мисля, че се сещам точно в кой апартамент живее и ми е на път, но ми е неудобно да я притеснявам.

# 166
  • Мнения: 710
Цитат
Наталия , а тази майка от Плевен ли е, че не мога да е ориентирам в този форум и не разбрах?
Точно така иначе не бих ви давала такава информация,но съм загрижена какво ядат нашите деца,от тук нататък аз спирам кухнята.

# 167
  • Мнения: 1 955
от тук нататък аз спирам кухнята.

И аз я спрях след едномесечно ползване. Погнусих се от едни бучки брашно в яденето, а пък ако бях видяла хлебарка...бррр...
Добре е направила майката, като е подала жалба в РИОКОЗ, и е пратила клипче и снимки до БТВ, НОВА и Плевен Спринт  Peace
Храната е от пункта на "Сторгозия", от който и аз взимах  Sick

# 168
  • Мнения: 8 769
Доня Тифуня, това един въпрос в повишена трудност, защото хотела си няма точен адрес  Laughing Води си се в ж.к. "Сторгозия". Това и аз сега го установих опитвайки се да ти помогна  Rolling Eyes
Дикси, благодаря ти за обяснението!   bouquet Със сигурност ще се ориентирам по така начертания път, но на мен ми трябваше адрес, за да го видя на картата в bgmaps. И аз търсих из Google за адрес и т.н., но пише само жк Сторгозия Joy
Както и да е. Ще се оправям някак си.
Много ти благодаря още веднъж! Hug

# 169
  • Мнения: 710
от тук нататък аз спирам кухнята.

И аз я спрях след едномесечно ползване. Погнусих се от едни бучки брашно в яденето, а пък ако бях видяла хлебарка...бррр...
Добре е направила майката, като е подала жалба в РИОКОЗ, и е пратила клипче и снимки до БТВ, НОВА и Плевен Спринт  Peace
Храната е от пункта на "Сторгозия", от който и аз взимах  Sick
То няма значение от кой пункт взимаш,всички буркани в затворен вид тръгват от централната детска кухня.

# 170
  • Мнения: 710
Ще има репортаж по новините тази вечер,ето продължение на темата
http://club.biberonbg.com/read.php?9,539921,page=4

# 171
  • Мнения: 2 070
Ами ще гледаме. Много гадно. Аз никога не съм попадала на подобни гнусотии... Уж правиха ремонт на помещенията, в които готвят. Наталия, мерси за информацията.

Ние се позастояхме в Пещерата, Яна се заигра добре с Тити, ей сега преди 10минутки заспа, а аз ръпам сливи.

# 172
  • София
  • Мнения: 9 887
И аз ще  гледам довечера. Peace
Аз пък преди малко направих една беля с готварската си печка и сега мъжа ми я прави. ConfusedСложих да варя боб,той изкипял и залял копчетата,газта естественно спряла да подава,обаче като се разцъка нещо,като бомба.И аз как се уплаших.Мъжа ми каза,че било нещо простичко,ама цъкаше като бомба  ooooh!.Може и да не ядем бобена салата тая вечер явно.Дано ми направи печката,че ми е новичка и много си я обичам значи. Tired
Айдее,готова ми е печката,баш майстора я оправи. Whistling

# 173
  • Мнения: 421
Доня Тофуня аз разбрала недоразбрала... ама да кажа - х-л Сторгозия е ужас  ooooh!  Не знам за какво точно и трябва,ама да кажа  Blush

# 174
  • Мнения: 8 769
Доня Тофуня аз разбрала недоразбрала... ама да кажа - х-л Сторгозия е ужас  ooooh!  Не знам за какво точно и трябва,ама да кажа  Blush
Ох, разбрах  Joy На мен ми трябваше само като отправна точка. Не да спя в него. Mr. Green

# 175
  • Мнения: 4 390
Момиченца, някоя от вас днес е платила моята сметка. Blush
Да си признава бързо коя, за да й дам парите!
Извинявам се, че така е станало. Blush Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 2 070
И аз съм с един лев в повече.

В крайна сметка дадоха ли репортаж по БТВ за кухнята? Бяхме на басейна в Кайлъка /абе хората защо не ходят, много е яко/ и ги изпуснахме, пък и сестра ми има рождн ден, удалрихме го на празник.

# 177
  • Мнения: 710
И аз съм с един лев в повече.

В крайна сметка дадоха ли репортаж по БТВ за кухнята? Бяхме на басейна в Кайлъка /абе хората защо не ходят, много е яко/ и ги изпуснахме, пък и сестра ми има рождн ден, удалрихме го на празник.
Репортажа го дадоха,ето тук можете да видите
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=179&bm=2

# 178
  • Мнения: 5 026
Дикси, ходихте ли на цирк? Как се държа Митаче, а може би вие направихте цирка  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 2 070
Я по-добре разкажете, това май иска регистрация...
Свързаха ли се с местния риокоз или с млечна кухня или дадоха само майката и хлебарката?ако са се свързали те какво казаха?

Общи условия

Активация на акаунт