Криско, молим се за теб, да носиш Юнския късмет !

  • 11 527
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18

ХЕЙ, МАЛЪК КРИС, ЗНАЕМ, ЧЕ СИ СИЛЕН,
ЦЯЛАТА БОЙНА ЮНСКА ДРУЖИНА ЗАД ТЕБ Е ЗАСТАНАЛА
И ПОНЕ ДУХОМ, НО С ЛЮБОВ И МНОГО ПОЗИТИВНИ МИСЛИ,
СЕ МОЛИМ ЗА ТВОЕТО ОЗДРАВЯВАНЕ !!!





Елена Генчева Енева
Първа Инвестиционна Банка Варна
IBAN BG 66 FINV 9150 10BG N0JZ EN
BIC FINVBGSF







                   
23.03. - БИЛЯНА на мама Зоя-Алекс - 1.200 кг  stork-girl


                   
17.05. - ВАЛЕНТИН на мама Парлева-Казакова - 2.890 кг, 50 см stork-boy
21.05. - ГЕОРГИ на мама Алгара - 3.850 кг, 52 см stork-boy
21.05. - НИКОЛА на мама Елз - 3.250 кг, 50 см stork-boy
22.05. - СИМОНА и СОФИЯ на мама Диди-Фиеста - 2.050 кг, 41см и 2.250 кг, 45см  stork-girl stork-girl
23.05. - ЦВЕТИ на мама Анна25 - 3.300 кг, 51 см stork-girl
23.05. - КРИСТИНА на мама Маиаве - 3.200 кг, 48 см stork-girl
26.05. - СВЕТОСЛАВ на мама Рени82 - 3.150 кг, 50 см stork-boy
24.05. - СТЕФАН на мама Нетиа - 2.850 кг, 48 см stork-boy
27.05. - ххх на мама Светлана-72 - 4.000 кг, 50 см stork-girl
28.05. - АЛЕКСАНДРА на мама Мадаме - 2.485 кг, 46 см, 9:04 ч. stork-girl
28.05. - ххх на мама Дидка-Бандитка - 3.800 кг, 51 см stork-boy
29.05. - МАЯ на мама Кетката - 2.950 кг, 48 см, 9:12 ч. stork-girl
29.05. - ДАНИЕЛА на мама Лусия - 3.200 кг, 49 см stork-girl
30.05. - БЕЛОСЛАВА на мама Томми - 3.750 кг, 50 см stork-girl
30.05. - КРИСТИЯН на мама Лилибон - 3.200 кг, 50 см stork-boy
30.05. - РАДОСЛАВ на мама Гоголина - 3.450 кг, 50 см stork-boy
31.05. - СТЕНЛИ на мама Гери-Бейби - 3.200 кг, 49 см stork-boy


                   
1.06. - ИВАЙЛА на мама Маслинка - 2.500 кг, хх см stork-girl
1.06. - ЛОРА на мама Дени-К - 3.500 кг, 52 см stork-girl
1.06. - ЛЕА на мама Кокоон - 3.250 кг, 49 см stork-girl
1.06. - ФИОНА на мама МКТ - 3.500 кг, 52 см stork-girl
2.06. - ЕММА на мама Шоши - 3.220 кг, 53 см stork-girl
2.06. - ЛЮБОСЛАВ на мама Лионес - 3.900 кг, 52 см stork-boy
2.06. - МАКСИМ на мама Ивчето - 3.100 кг, 50 см stork-boy
2.06. - АНИМИР на мама Ели_Ок2 - 3.250 кг, 50 см stork-boy
2.06. - ЖАКЛИН на мама Мадлена - 3.500 кг, 52 см stork-girl
4.06. - АНТОН на мама Кики29 - 3.150 кг, 50 см stork-boy
4.06. - МЛАДЕН на мама Тед_ - 3.300 кг, 52 см stork-boy
5.06. - ВАЛЕРИ на мама Мони81 - хх кг, хх см stork-boy
5.06. - ГЕОРГИ на мама Мая - 2.750 кг, 46 см stork-boy
5.06. - ТЕРВЕЛ на мама Ани170 - 3.405 кг, 51 см stork-boy
6.06. - МИХАЕЛА на мама Аани - 2.900 кг, 49 см stork-girl
7.06. - ДАНИЕЛА на мама Танита77 - 3.260 кг, 50 см stork-girl
7.06. - ВИКИ на мама БлекПойзон - 3.200 кг, 52 см stork-girl
7.06. - СОФИЯ на мама Емето77 - 3.900 кг, 54 см stork-girl
7.06. - ДЕЛЯН на мама Алисса - 3.400 кг, 52 см stork-boy
7.06. - МИХАИЛ на мама Босилек - 2.950 кг, 49 см stork-boy
8.06. - МАРГАРИТА на мама Антониаст - 3.400 кг, 50 см stork-girl
8.06. - ТЕОДОР на мама Нора-Соколова - 3.450 кг, 50 см stork-boy
8.06. - ЕВГЕНИЙ на мама Трапезица - 3.200 кг, 50 см stork-boy
8.06. - КАЛОЯН на мама Топчица - 3.550 кг, 52 см stork-boy
9.06. - xxx на мама Гери80 - 2.950 кг, 48 см stork-girl
9.06. - ЦВЕТАН на мама Краси-Мира - 4.000 кг, 54 см stork-boy
9.06. - БОРИС на мама Кеменк 2.800 кг, 48 см stork-boy
10.06. - СЕЛЕНА на мама Кристи - 2.984 кг, 52 см stork-girl
10.06. - КОНСТАНТИН на мама Уси - 3.800 кг, 53 см stork-boy
10.06. - ДЕЯН на мама Лиляна - 3.600 кг, 50 см stork-boy
11.06. - ГАБРИЕЛА на мама Лаленце - 3.100 кг, 47 см stork-girl
11.06. - НАДЯ на мама Янабанана - хх кг, хх см stork-girl
11.06. - ВИКТОРИЯ на мама Ася82 - 3.770кг, 51 см stork-girl
11.06. - ВЛАДИМИР на мама Милейди - 3.350 кг, 52 см stork-boy
12.06. - СИМОНА на мама 4око25 - 3.150 кг, 50 см stork-girl
12.06. - МИРА на мама Жужата - 2.900 кг, 45 см stork-girl
12.06. - БОЖИДАР на мама Светли - 3.600 кг, 51 см stork-boy
14.06. - ВЛАДИМИР на мама Галерида - 4.000 кг, 54 см stork-boy
15.06. - КАТРИН на мама ЕлицаПетрова - 3.150 кг, 50 см stork-girl
16.06. - ПЕТЯ на мама Киара77 - 3.490 кг, 51 см stork-girl
17.06. - ВАЛЕНТИН на мама ХепиУомен - 4.100 кг, 52 см stork-boy
18.06. - ЯНА на мама Албена9 - хх кг, хх см stork-girl
18.06. - ПЕТЯ на мама Жозефина - 3.450 кг, 52 см stork-girl
19.06. - КАЛИНА на мама Димитрина - 3.100 кг, 51 см stork-girl
20.06. - ЕЛЕНА на мама МамаАна - 3.450 кг, 50 см stork-girl
20.06. - МИРОСЛАВ на мама Силвадж - 3.600 кг, 52 см stork-boy
20.06. - ДАНИЕЛ на мама Десита - 3.100 кг, 50 см stork-boy
20.06. - ВЕНЦИСЛАВ на мама Мерисън - 2.880 кг, 54 см stork-boy
21.06. - СИМОНА на мама Детрикса - хх кг, хх см stork-girl
21.06. - ДАРИНА на мама Пулио123 - 4.000 кг, 53 см stork-girl
21.06. - ИВАЙЛО на мама Блус - 4.000 кг, 52 см stork-boy
24.06. - МАКСИМ на мама Мом_Ан - 3.400 кг, 51 см stork-boy
25.06. - АЛЕКСАНДЪР на мама М_ММ - 3.700 кг, 52 см stork-boy
26.06. - СТАМЕН на мама ГАДЖЕ - 4.000 кг, 56 см stork-boy
26.06. - ЙОАН на мама Ди-13 - 4.150 кг, 50 см stork-boy
26.06. - ЗОРНИЦА на мама Супичка - 3.545 кг, 52 см stork-girl
27.06. - СТАМЕН на мама Пикола - 4.000 кг, хх см stork-boy
29.06. - ВАЛЕРИ на мама Сашун - 3.300 кг, 50 см stork-boy
29.06. - ххх на мама Петя Б - хх кг, хх см stork-boy
29.06. - АЛЕКСАНДЪР на мама АсиР - 2.600 кг, 46 см stork-boy


До днес са родени 78 БЕБЕНЦА


:

42:36



                                                       


Полезни линкове:
Магазини със стоки за бременни, бебета и деца - гр. София
Първо довърши първата гърда
Причини да отложим захранването
Указания за съхранение на кърма
Как да увеличим количеството кърма?
Ваксини
14 факта за плача и 17 начина за утеха (през първата година на детето)
БЪЛГАРСКИТЕ ИМЕНА
БЪЛГАРСКИ ИМЕНА
ИМЕННИК
СВЕТЦИТЕ-ПОКРОВИТЕЛИ



Предишните ни теми:
Юнски мамчето отчитат килограми, къде по рокли, къде по памперси нас*ни
Дълго чаканите Юнчета се появиха и дори с усмивка мама те дариха
Гордо вече ме наричат МАМО на Юнско бебенце голямо
Дъжд от юнски бебенца вали, прекрасно е това, нали?
Юнче Крис, здрав при Лилибон да се завърне, за да може силно тя да го прегърне!
Юни месец се задава, на мама радост обещава!
Юнче мъничко се появява, на мама то деня огрява
Скоро, скоро, много скоро ще стартира Юнско-бебешката родилна офанзива
Всеки миг се молим за "Юнчето"Биляна, по-бързо да се г … егръдките на мама
Юнската дружина си има талисманка, да ни е жива и здрава малката Билянка
За Юнско бебе стягаме се всички,обсъждаме и пазаруваме дрешки, легълца, колички
От ЮНИ месец обещаваме, че ще кърмим на поискване и ще мием дупенца напишкани
Мило,кръгло ми коремче, я кажи - на топличко си скрило най-хубавото ЮНаЧЕ, нали?
Юнското човече е достатъчно голямо да разпознава гласовете на тате и на мама
Юнчетата подарък чуден ще направят - по коремчето на мама ритничета ще шарят
Златна есен ми радва очите, ЮНСКО бебе ми пълни мечтите!
Три сезона отминават, ЮНИ с бебе ни дарява
С тупкащи сърца към ЮНИ гледаме, дрехите стягат ни коремите


smile3509 Нашите снимки
              www.snimka.bg
              user: june07
              pass: 062007

Юнски потребител за модериране на отчетната тема
              user: JUNE`07
              pass: bebeta

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 12:01 от JUNE`07

# 1
  • Мнения: 139
Ихааааа първа в новата тема!

Дано наистина носи късмет малкото слънчице!

Ние вчера не сме излизали никъде и като гледам времето навън маи и днес ще е така!
Иначе да ви се похваля от както смених АМ и вече дохранвам с Аптамил акаме по 2-3 пъти на ден smile3521 newsm44 newsm44
 Кажете какво правите в това време в къщи че наща мома много реве и иска навън.

# 2
  • Мнения: 4 515
Миличък Крис, молим се ежеминутно да се оправиш, бъди силен, мъниче!  Praynig
И аз вчера не извеждах Максим, но поради лоша организация, а не поради лошо време. Всъщност, цял ден ту чистих, ту правих други неща, вследствие на което цял следобед спахме гушнати на леглото двамцата с Макс и накрая стана късно да излизаме. Днес обаче ще наваксаме, преди да са дошли дъждовете и при нас. Макар че ги чакам с огормно нетърпение. Peace

# 3
  • Мнения: 2 567
Прекрасно заглавие! Надявам се да сме добри пророци и още преди да е свършила темата Криско да замине за успешно лечение в клиниката, която мама и тате са му избрали!  Hug Ели, с теб съм, непрекъснато си мисля за вас!  Heart Eyes
Тук пък е прекрасно време  Peace Тая нощ не спахме особено много, за сметка на това Диана стана рано-рано  Mr. Green
Весела седмица!   bouquet

# 4
  • Мнения: 199
Е един път и аз да съм сред първите.Дано при Криско всичко се оправи.Стискам палци.
И ние не излизаме в това лошо време и вече откачам.Защото в нас е пълна къща.Племеницата на мъже ми цяло лято не излезе от дома.Каква е тая майка не е ли е мъчно за детето незнам.Ама мен нервата ме гони яко.И взех даже да и се карам вече,защото тя страшно лигаво и непуслушно дете.
А най се нервя като влезе и тя в стаята когато къпем ивайла. #Cussing outАми не ми е до това дете в момента беееееееее.хораааааа.Издивявам ви казвам.аз незнам ама без основателна причина немога така да зарежа детето си.
Хайде че взехме да повръщаме и се наакахме да вървим да се правим хубави.

# 5
  • Мнения: 1 488
Честита ни нова темичка! Дано нещата при Адашката потръгнат  Praynig Успех!

Хайде да ви почерпя виртуално ей така да си хапнем по едно парченце сладоледена тортичка. Маслинке излез с детенцето и се разходете, имаш нужда от един сладолед  Wink Уф  аз изключих, че при вас вали! Защото при нас още не е заваляло  Simple Smile Тогава незнам какъв съвет да ти дам. Моя мъж казва жена брой до 5 виж пробвай, при мен малко не минава номера ама при теб може и да мине  Wink Ади хубав ден ви желая момичета и много усмивки от бебенцата ви. Ние вече казваме АГУ-у-у   bouquet ади лека!

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 10:16 от ycu

# 6
  • Мнения: 546
Момичета и Михаела вече е голяма – цели два месеца. Та по този повод се почерпете, кой с каквото желае.  newsm38  beer  Popcorn  Wine Glass   food010  cook ,  а за бебоците Misc Baby Bottle
Босилече, да нямате млечница?
Емилия и бебе София, добре дошли при нас. Топчица, майка ми е родена на 8.06. Ако и твоят Калоян е с характер като нейния, дупе да ти е яко.  Wink Шегувкам се разбира се. Добре дошла и ти. Добре дошли и на Киара и малката ПетяHug
Уси, направо си ги шашардисала тия баби. Сега може да си сигурна, че свеки няма да ти се меши за нищо. Че то ще смее ли.  Wink И честито за свалените килца. Ще взема и аз да я пробвам тази диета. 3 кг само за седмица са повече от чудесно. Давай в същия дух.  Peace
Кетка, ще ми се да съм достатъчно упорита. Но ме е страх от намаляване на кърмата. И сега не ми достига. Цедя на 4-4,30часа, за да събера 110-120мл от двете гърди. На три часа имам не повече от 80, а в най-добрия случай 90мл. Може би все пак ще се реша и ще пия церукал. Ако и при мен увеличи кърмата, със сигурност ще я мъча денонощно и ще й припомня какво е сукане.
Добре, че ме предупредихте за реакцията към пентаксим. Утре сме на консултация и ще се боцкаме. Ще кажа как е било при нас.
Tummy, браво на бебока. Все за напред развити бебчета да пишете.  Hug
Маслинка, наистина тежка нощ си имала. Дано през тази, която отмина, да си успяла да се понаспиш. А бебенцата не ги сравнявай – всяко си има индивидуалност. И на мен все ми се случва да сравнявам Ванина с Михаела. И все разправям - Ванина това можеше, Ванина така правеше, Ванина иначе.... И все ми се струва, че Михаела е по-назад в развитието  от кака си. Ама различни са си. А ей ги – от една майка и един баща са.
А относно темичката – наистина е страхотна. Дано наистина донесе късмет на всички юнчета, а на Криско и Лилибон – здраве.

# 7
  • Мнения: 213
Много хубаво заглавие на темата,стискам палци и дано Крис скоро да замине за Англия! PraynigНие вчера излизахме нищо че беше лошо времето,така хубаво си поспахме навън.Сега също мисля да го изведа,но ме спира единствено че ту прикапва дъжд,ту спира.С моя късмет ще го изведа и тогава ще реши да вали силно.Утре ще заминаваме на село,баткото е вече там и ще постоим малко.
ELZ благорородно ти завиждам за деколтето Wink,че то при мен доста се посмалиха,за сметка на дупето Wink
Добре дошли на всички нови мами!  bouquet

# 8
  • Мнения: 263
Ето ни и нас  Hug
Стискаме палци на Криси да заминава вече за Англия!

Два дена не сме се включвали, но в събота и неделя беше страшен маратон от гости. В резултат на това вече си имаме и гимнастика и шезлонг  Mr. Green Heart Eyes Гимнастиката още ни дразни, защото не стигаме играчките, но в шезлонга беба заспива просто прекрасно  Flutter Peace И по време на гоститата Катринка беше просто чудесна - само спеше и се събуждаше за хапване.. Толкова сънлива е станала тези дни,ч е чак се плаша... Самоуспокоявам се, че може да няма колики вече и затова да спи повече, защото съм и намалила и капките, но няма ревове и прочие.. Кажете как е при вас?
Иначе за течението - и при мен е жълтеникаво и с неприятна миризма... Поне се успокоявам, че не съм единствена. Още не съм ходила на гинеколог, а ми се иска и на кола маска да ида преди това.. Ще гледам тази седмица ако времето се оправи да свърша и двете неща  Crossing Arms Peace
Да се похваля - вече си стигнах килограмите от преди да забременея Hug, но май не съм ги свалила от същите места..  newsm78 Та ще гледам още малко да поотслабна, за да мога да сваля и от дупето достатъчно  Joy
Момичета, кажете как се разбирате с татковците? Нашият много ни обича, но е станал доста променлив - както се държи добре и избухне за някаква глупост.. Знам, че е уморен, то просто си му личи - ходи на работа, помага вкъщи, ходи да работи и при един съсед, но дали това е причината или безпаричието? Имате ли такива проблеми? Май малко си задавам отговори, но ми е притеснено... Свикнала съм да сме винаги в добри отношения или ако имаме проблеми, те да не траят повече от половин час, а сега нещата са ту добре, ту не толкова... Може би му липсва и гушкането, защото не му се случва толкова често.... Кажете как са отношенията с татковците ви след раждането? Промениха ли се с нещо нещата?

Аз сега ще погледам един филм докат дойде следващото хранене

Хайде целувки от мен и Катринка

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 63
Уси, с тея торти как да свалим някое кило:( Не изкушавай, че нямам какво да обличам:((((((((((

# 10
Да се разпиша и аз!  Simple Smile докато бебка спи..

Миличкия Крис...толкова ми е мъчно ... като си помисля, че са родени на една дата с моята бебка..направо ми иде с глас да се разрева...дано позитивната енергия дето пращаме и молитвите ни стигнат където трябва!!! Praynig

Леле Ycu къде намери тази прелест... иде ми да хукна в близката сладкарница...сигурно искаш ти да си отслабваш а ние да дебелеем! Wink

Относно пентаксима - ами и аз се реших....на Белославка обаче след няколко часа и се зъчерви крачето около боцнатото и така пищя около 10 мин че ми спря сърцето..но после се успокои и заспа...доста се поспа сега като се замисля...

Не знам как е при вас мамчета ама моята щерка вече излиза от цикъла: хапване, спинкане, мрънкане (ура, май ни преминават коликите) и вече като ококори едни очета иска да се общуваме  Laughing Това чудесно, направо забравям за недоспиване и прочие като започне да ми гука и да ми се усмихва...ама се чудя с какво да я занимавам, нали е толкова мъничка още... дрънкам с всевъзможни дрънкалки, пея песнички, бе направо на маймуна си се правя  Wink  Дайте идеи, че да не я науча само на ръце...

ааni - мерси за хубавите пожелания..а дано..да вървят добре нещата..

че снощи така се изплаших..реших да проверя колко кърма имам и се изцедих, а в това време бебка като ревна че иска да яде - нали е лакомка мила...е да ама нещо май не и стигна млекцето, и реве през 5 мин че иска да яде, а моите гърди изцедени! Пробвах да и дам от шишето, а тя като се запъна и не ще да поеме и глъдка от изцеденото... идеше ми и аз да ревна с нея... слава богу май нещата днес са вече ок с кърмата ми...но май ще трябна повече да се внимава оттук насетне с папуто на бебка... !

Пиете ли бирена мая ? Помага ли? А да ми препоръчате лактогонен чай?

Засега ви оставям с пожелания за спокоен ден...

# 11
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Честита нова тема и от мен!

И при нас вали непрекъснато, та няма разходки днес.  Sad
Момичета, незнам от Пентаксима ли, от калция ли или просто така, но от събота сутрин Ники не е акал и направо незнам....
Така се мъчи горкото #Cussing out #2gunfire не знам какво да правя, помагайте
Хайде, че е гладен

# 12
  • Варна
  • Мнения: 558
Здрасти и от нас!

Чудесно заглавие на темичката! Надявам се да донесе много късмет на Криско и скоро да намерят най-добрата клиника с най-добрите лекари и да заминат бързо.

Маслинка, Аани ме е изпреварила, но и аз мисля, че не трябва въобще да сравняваш Ивайличка с другите бебета. Всяко си расте и се развива с индивидуални темпове. Дори и децата от едни и същи родители както казва Аани. Така че гледай си бебчето и му се радвай.  Hug

Уси, евала! Тези простаци точно така трябва да се третират. Може да е бил от някой охранителна фирма щом е нямал пагони. Свекърва ти вече ще внимава с теб  Mr. Green. И моля ти се! Какви са тези изкушения? Ти ще сваляш, пък ние да дебелеем, а?  Hug

В една статия за кърменето пишеше, че лунните фази влияели на производството на кърма. При все, че всички се оплаквахме по едно и също време, реших, че сигурно луната е виновна   Laughing. Явно вече са се пооправили нещата.

Ние в петък вечер имахме гости от съобразителните, защото и те са с малки деца и не са забравили. Та резултатът е, че си имаме активна гимнастика, ето такава:

Еха, успях да кача снимката в отговора ми  newsm44. Явно не съм пълен профан на тема компютри  Mr. Green.

А, щях да забравя да се похваля. Дълго очакваният гардероб вече е факт! Най-накрая ще имам достатъчно място за партакешите  Grinning.

Айде, гукайте си и се гушкайте.   bouquet

# 13
  • Мнения: 6
здравейте и аз не съм писала но ако не е късно да се присъединим към вас моето слънчице се роди на 05.06.07 3405 кг и 51 см казва се Тервел

# 14
  • Варна
  • Мнения: 167
Честита нова тема и от мен!

Много хубаво заглавие на темата,стискам палци Крис скоро да замине за Англия!

Много, усмивки и хубави преживявания.

Общи условия

Активация на акаунт