Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!

  • 17 158
  • 271
  •   1
Отговори
# 90
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 При нас на почит са млечният шоколад и сладоледът. Аз не мога без шоколад и го изяждам преди Петър да е стигнал до него.За негово добро Grinning. Но сладки тестени неща почти не употребяваме.
 Велева,радвам се,че Вердад ти е отговорила за филма,тъй като аз съм по-зле и от тебе. Таткото сваля филми, а аз ходя на кино. Дано филмът е толкова ефектен и на малък екран. Нищо не мога да помогна,освен,че заглавието е същото ,режисьор е Тим Бъртън,участва Джони Деп.

# 91
  • Мнения: 302

- При нас сладоледът е в забранения списък /по причини дълги за обяснение/, но не виждам каква е разликата между нагъването на курабии и сладолед, само дето сладоледът има по-дълго развалящо зъбите действие...

- Идеята ми е, че по принцип сладолед се яде по-рядко и не е толкова достъпен, както вафлички и кексчета. Още повече, че Кармен съм я научил (с личен пример  Wink) да не яде какъв да е сладолед. Сиреч много по-трудно ще намери от "нейния" сладолед, отколкото "Делта", примерно... Това е тънката хитринка в случая.  Wink Сладоледите, "нашите" са ръчни - "Mr Sweets". Не знам дали ги има в други градове. Но предлагат най-добрите плодови сладоледи, които съм опитвал в България. По нищо не се отличават от италианските шедьоври. Вече разбрахте, че съм фен-ценител на сладолед, нали?    Mr. Green

- Тестените сладки изделия са много по-вредни от сладоледа, защото образуват сладък лепкав филм в/ зъбите, който много, много бавно се отмива от слюнката и ако хигиената е неадекватна стигаме до проблеми. Сладоледа се отмива изключително лесно от зъбите

Най-доброто, което можете да направите, без да се лишавате от сладости е да създадете навика всички вредни храни да се консумират по време на основното хранене и след това зъбките да бъдат добре измити.

Успех!  Peace

# 92
  • Мнения: 12
Записвам се и аз. Ще следя темата и ние имаме второкласничка. За тетрадки и други необходими-мисля да изчакам до началото на учебната година.
Но искам и аз да попитам нещо за зъбките- нашите почерняха всички. На какво може да се дължи това. Зъболекаря ги изтърка малко отпред,но отвътре пак са черни и мисля, че пак се появяват черни петка.

# 93
  • Мнения: 1 413
  Аз не мога без шоколад и го изяждам преди Петър да е стигнал до него.За негово добро Grinning.

 JoyПодкрепям и аз така правя за тяхно добро bowuu особено ако шоколадът е с фъстъци, да не се задавят децата Joy

Филмът е много добър доколкото хвърлих едно око.
Честно казано нямам против да не прочете детето цялата книга, за първокласник една книга има плашещ обем, но и няколко глави или басни или приказки са достатъчни за да се улови духа и стила на творбата - тук заговори филологът в мен Embarassed

# 94
  • Мнения: 302

... нашите почерняха всички. На какво може да се дължи това. Зъболекаря ги изтърка малко отпред,но отвътре пак са черни и мисля, че пак се появяват черни петна...

Да живее дигиталната фотография!  Hug  Пусни снимка, за да преценя... А какво каза колегата?

# 95
  • София
  • Мнения: 1 724
Вердад, простете невежеството, но не виждам как да се регистрирам. Embarassed Embarassed Embarassed
Според мен сайтът си е събрал 320 000 посетители и не му трябват други : The current user account limit (320,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

Може и да бъркам,доста съм невежа в даунлоудването...

Еврика, регистрирах се, но не мога да отворя, нито да сейвам. Някой да има идея защо?

# 96
  • Мнения: 12
Ох, няма да мога да пусна снимка в момента, защото ни го няма фотоапарата. Казаха ни да не пие минерална вода и да наблюдаваме дали не спи с отворена уста. Също така редовно миене сутрин и вечер, тъй като вечер често пропуска

# 97
  • Мнения: 1 937
Добре дошли на новите мами!

veleva, вероятно имаш нужда от програмка за сваляне на торенти.
Имаше тема из форума, потърси. Ако не успееш, ще помагам малко по-късно.

# 98
  • Мнения: 1 030
Док,мерси за съветите относно сладкото но  newsm78.Enni,добре дошла при нас! HugНа 15.09.ще започнат със стачка учетелите ще има да се открива цял ден учебната година.

# 99
  • Мнения: 1 492
Ехоо, как са второкласниците?
Вълнуват ли се вече или още са на ваканционна вълна? Simple Smile
Темата ни беше отлетяла на 5-та страница Sad

# 100
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Да се запиша и аз.  Peace
Впърволашката рядко влизах и то само да почета дано сега не е така.

# 101
  • Мнения: 10 758
Ехоо, как са второкласниците?
Вълнуват ли се вече или още са на ваканционна вълна? Simple Smile
Темата ни беше отлетяла на 5-та страница Sad
Ба, вълнува се...само момчета са й в главата ooooh!
И само ме врънка да ходим до Метро да й купя нещата за училище.Е аз от де да знам какво ще й трябва Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 183
Ехоо, как са второкласниците?
Вълнуват ли се вече или още са на ваканционна вълна? Simple Smile
Темата ни беше отлетяла на 5-та страница Sad
Ба, вълнува се...само момчета са й в главата ooooh!
И само ме врънка да ходим до Метро да й купя нещата за училище.Е аз от де да знам какво ще й трябва Rolling Eyes
Joy Joy Joy ееееееееее мило,все пак сте роднини Grinning Heart Eyes
И ние сме така само дето мислим за момичета ,футбол и филми,а забравих и музиката....това дето всеки ден му приказвам да чете и таблицата да учим ,направо го докарва до стомашен спазъм ooooh!.Ох,не зная как ще я започнем тая учебна година,как да събудя поне малък интерес към ученето Thinking,а в началото на първи клас съвсем не беше така имаше и желание и му беше интересно Rolling Eyes.

# 103
  • Мнения: 1 671
Моят днес ме помоли за звъннем на госпожата. Да я чуел, че много му домъчняло. И като го питам какво ще й каже, той занарежда: как сте, госпожо, починахте ли си, много ми е мъчно за вас, нямам търпение да почнем училище... и, госпожо, заповядайте на рождения ми ден Laughing

# 104
  • Мнения: 1 937
Привет на отбора!

Ралица се е заела да си "прави" сайт Laughing: преписва настървено от една енциклопедия информация всякаква за животни и пр., търси снимки, прикачва, редактира. Гледам да не й секвам ентусиазма, щото и от това полза има: току и аз науча нещо Embarassed, вчера ме срази с подробна информация за моа-та. Не знаех, че това е птица, вярно, изченазнала вече, и то безкрила.


Общи условия

Активация на акаунт