Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!

  • 17 150
  • 271
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 768
Абе знам си аз, че мойто е диване, хич не й се чете.Само момчета са й в главата ooooh!

А моята още никакви любовни чувства не я вълнуват!

Много ми е странно, аз на нейната възраст отдавна бях влюбена в бандита на класа...

# 76
  • Мнения: 1 030
На петите имаме от двете страни и над шестите но не съм много сигурна.Ще ги пазим Док,но с това сладко на мен се е метнала без сладко не може.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, и аз не съм от много активните. миналата година баткото беше в 1 клас, мама- бременна и с много работа за довършване /нищо не довърших/. Как ли ще е с 2 ри клас не знам... ooooh!Добре, че детенце е умно, будно, учи и следобяд и не изисква много допълнителни грижи.
Да се похваля- изчели сме помти всичко от препоръчаните книги. В нашия списък има книга на Р.Дау Чарли и шоколадовата фабрика, малкия я погълна от събота до понеделник!
Моли, нали е момче  второкласника? ние правихме 8мия рожден ден на боулинг, децата се забаляваха страхотно, въпреки, че атмосферата е малко кофти /няма детски боулинг зали/.
Докторе, ако споделите как отказвате вашитедеца от сладкиши, имате една торта от мен! LaughingОсем  години опитвам неуспешно!

# 78
  • Мнения: 1 413
Ау, Велева,Чарли и шоколадовата фабрика не е ли доста обемна-не съм надясно, но браво на ученика!
На Ева за осмия рожден ден бяхме аниматори аз и една друга мама, тежка задача, бяхме на морето и там бяха все непознати хлапета, заиграхме ги 5 минути после те си поеха нещата много добре и се получи страхотно, така че може и у дома да си организирате добро парти

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
 Привет!
 Направо се закачвам за последното изречение на Мечтица-удивително е,как децата,наистина успяват много добре да си се самозабавляват Peace

 Страхотна тема за зъбите сте подхванали.И мен живо ме вълнува.Благодаря на Д-ра за полезната информация.Петър имаше страхотно нанизани бели зъбки, а сега излизат едни зъбища, и цветът е по-жълт.Търкаме здраво с пастата сутрин и вечер.
 Първите млечни ги извади зъболекарката,но все ми дава някакви далечни часове,а зъбът се клати-кой ще чака за след 3 дни?! Но поне открихме и лекувахме кариесите. Сега си падат сами, а аз ще търся стоматолог с по-удобно местоположение.
 За другите проблеми-имаме си плоскостъпие и трябва да идем на ортопед. 
 За номера на обувки-вече гони 36н., а такъв почти не намирам на пазара. За детски обувки Петър е голям, за мъжки-малък.

 За книгите писах вече-ОЩЕ сме с недовършени 3 книги.Без да критикувам баба му,която почти го отглежда това лято,да ви кажа-друга квартална баба срещнала класната на внука си и Г-жата й казала,че не било важно да прочетат книгите до края,а от всяка-по-малко,че да имат представа за произведението Shocked  това ми се цитира често-често Simple Smile А на мен ми звучи безумно.Предпочитам да е прочел една само книга-но качествено.

Добре дошли на новите мами и второкласници!

 Моли Уизли,Честит Празник! Бъди здрава, щастлива и обичана.

 P.S  Veleva, а гледал ли е филма по романа,отпреди 2 години е? Пепи и аз бяхме очаровани.

Извинете за дългото писание.Ще изпишем темата до 15-и.

# 80
  • Мнения: 157
Уф, отдавна не съм влизала в първолашката тема Blush

Първолашка..... Naughty Naughty Crossing Arms Crossing ArmsПърволаци тук нЕма! Всички са (почти)второкласници!

Моята само една до половината е прочела!

Аз съм само леля на бъдещ второкласник, ама и ние сме до половината на първата книга. Това четене не ни е от любимите, ама компютърните игри как ги умееме само!

# 81
  • Мнения: 10 758
Абе знам си аз, че мойто е диване, хич не й се чете.Само момчета са й в главата ooooh!

А моята още никакви любовни чувства не я вълнуват!

Много ми е странно, аз на нейната възраст отдавна бях влюбена в бандита на класа...
И по-добре, че няма...че като я гледам мойта, май учебник няма да отвори ooooh!
Може да се е метнала на баща си, що мислиш, че е на тебе Mr. Green

Мойта я тресе вече пубертета.Всеки ми казва - Рано е.Е, и аз мисля, че е рано, но признаците са на лице Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 1 724
Blanc, не е гледал филма /даже не знаех, че има филм/ Embarassed, имаш ли идея откъде мога да го купя/сваля...

# 83
  • Мнения: 1 937
veleva, заповядай
Изисква регистрация.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 724
Вердад, простете невежеството, но не виждам как да се регистрирам. Embarassed Embarassed Embarassed
Според мен сайтът си е събрал 320 000 посетители и не му трябват други : The current user account limit (320,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

Може и да бъркам,доста съм невежа в даунлоудването...

# 85
  • Мнения: 11 607
Почивни дни за учениците за учебната 2007-8 година:

За първи клас - 8-11.11.
За всички: Коледна - 22.12. - 06.01.08г.
                  срочна - 01.02. - 04.02.
                  Пролетна - 31.03. - 08.04.
                  Великденска - 26.04. - 30.04.
За всички неучебен - 01.11.

# 86
  • Мнения: 10 758
Почивни дни за учениците за учебната 2007-8 година:

За първи клас - 8-11.11.
За всички: Коледна - 22.12. - 06.01.08г.
                  срочна - 01.02. - 04.02.
                  Пролетна - 31.03. - 08.04.
                  Великденска - 26.04. - 30.04.
За всички неучебен - 01.11.

Записах си ги.Благодаря ти Hug

# 87
  • Мнения: 3 216
Я и аз да се запиша в тази тема. И моят бандит ще е второкласник след има няма месец  Grinning Честно казано, по-голямата част от ваканцията я изкара пред компютъра и в игри  Embarassed Все пак успях да го накарам да прочете 2 книги - бавно, но славно  Grinning Но и госпожата има вина за това - на тържеството послучай завършването, каза, че списъкът с книги не е задължителен, а само за тези, които искат...Та всеки път като кажа на Дани да чете, той ми отвръща: "Ама госпожата каза, че е за тези, които искат"  hahaha

# 88
  • Мнения: 302
Докторе, ако споделите как отказвате вашитедеца от сладкиши...

Преди всичко с личен пример:

- Обяснявам съвсем спокойно защо тези неща са в списъка "Нежелани храни и напитки";
- Мен е почти невъзможно да ме види с шоколадова вафла в ръка и да пия кола;
- В къщи няма шкаф с лакомства;
- Избягваме да приготвяме кескове, курабийки, торти и други сладки. Само при специални случаи;
- Обяснявам, че няма нищо лошо да опитва от време, на време, НО ДА НЕ Е НАВИК И СИСТЕМА;
- Гледам да компенсирам с други сладки удоволствия, например сладолед...  Grinning

Успех!  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 1 724
Докторе, ако споделите как отказвате вашитедеца от сладкиши...

Преди всичко с личен пример:

- Обяснявам съвсем спокойно защо тези неща са в списъка "Нежелани храни и напитки";
- Мен е почти невъзможно да ме види с шоколадова вафла в ръка и да пия кола;
- В къщи няма шкаф с лакомства;
- Избягваме да приготвяме кескове, курабийки, торти и други сладки. Само при специални случаи;
- Обяснявам, че няма нищо лошо да опитва от време, на време, НО ДА НЕ Е НАВИК И СИСТЕМА;
- Гледам да компенсирам с други сладки удоволствия, например сладолед...  Grinning

Успех!  Peace

Разбирам, но се опасявам, че съм изпуснала момента.
-Мен също не може да ме види с вафла, газираните подсладени напитки не са на почит у нас, за баткото се полагат веднъж, дав пъти годишно, ако на нечии рожден ден няма друго или ако всички деца смучат фанта. /Колата е абсолютно неупотребяема/
- По отношение на курабии, сладки, обаче, синът ми не смята  денят за приключил бед нещо сладко... Опасявам се, че аз съм виновна, защото по време на бременноста не се ограничавах /за първи път в живота си/ и ядях сладко. ooooh!
- При нас сладоледът е в забранения списък /по причини дълги за обяснение/, но не виждам каква е разликата между нагъването на курабии и сладолед, само дето сладоледът има по-дълго развалящо зъбите действие...

Общи условия

Активация на акаунт