Има ли рускоговорящи мами?

  • 25 134
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 483
Аз пък, не знам защо, с недоверие се отнасям към руските работодатели. Все ми се струва, че са измамници.  Sunglasses

Поне спазват ли българското трудово законодателство, плащат ли всички осигуровки и т.н.?

Аз допреди предишната си работа, бях прекалено доверчива към руските работодатели, нали съм русофил до мозъка на костите си. Да, ама не - попаднах на едни момченца, които не спазваха законодателството ни и ме измамиха с осигуровките. Разбира се, потърсих си правата и със сигурност са имали не особено приятна среща със софийска инспекция по труда Peace

Евала!Много са малко хората в днешно време,които си търсят правата.

# 196
  • Мнения: 1 483
Kuku,pi6a vi ot London,zatova na latinica.her_76 ,kade siiiiiiii?

# 197
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
ехааа вие верно че сте на почивка.
Тук сме Лиле- пак сме болни-  Сам не  е оздравял напълно предния път и сега пак сме на антибиотици.Аз пък и започнах работа миналата седмица и се  попърквам.Водя детето  в 7.30 на градина пътувам до работа 30 мин .татко му свършва  в 14.30 взема го  в 15.00.Аз приключвам  в 17.30 и докато се прибера стане 18.15, после се започва едно правене на манджи и стягане на чантата на бебока за следващия ден.Ако имам късмет  в 20.30 ( след като сме и изкъпали и нахранили бебока) може да седна и да питам мъжа си как е бил денят му( работим на едно и също място и понеже и двамата имаме много работа не можем да се видим  Mr. Green)
 Хаиде стига съм  ви убивала от  глупости.
ЛИЛЕ, как ти се нрави Кралството?Кога доидохте, как пътувахте?
Вили

# 198
  • Мнения: 4 585
Шехина, направи малко местенце в ЛС, моля.

# 199
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Kuku,pi6a vi ot London,zatova na latinica.her_76 ,kade siiiiiiii?
"Честита екскурзията,Лилетка.Като се върнеш,ще даваш отчет и снимков материал задължително. Grinning

# 200
  • Мнения: 11
Здравейте, да ви попитам дали има мами-рускини ( или тези, които говорят руски с децата си), живеещи във Варна. Искам детето ми да научи и руски, затова си търсим освен българска и руска среда за общуване.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Има. Обаче моето дете, което е вече на 4 год., не съм го научила на руски...  Rolling Eyes

# 202
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
От самото раждане аз говоря с моя син на руски,а баща му на български,сега той на 6 години и говори отлично и двата езика,така че искам да те окуража,даже и да не си намериш рускоговоряща компания,говори му ти на руски,изисквай от него да ти отговаря на руски.Ако се притеснява да говори на руски на обществени места,говорете си в къщи.Аз живея в провинцията доста далече от Варна,но даже и тук има руски,украински,даже узбекски майки,така че компанията може да се намери винаги.Искам да ти кажа,че мой син много по лесно от връстниците си учи английски език,а децата,чии те майки смятаха,че руски ще попречи на проговаряне на български и започнаха да говорят с децата си на руски след 3годишна възраст,не постигнаха това,което искаха,децата им разбират руски,но не говорят,проговарят само след 2-3седмично пребивание в Русия,а ние като отидохме тази година, децата на детска площадка не повярваха на моя син,че от България. Laughing Разбира се,винаги има изключения,но такива са моите лични наблюдения.

# 203
  • Мнения: 7 418
  И аз говоря руски на сина си.Смятам,че български език  няма как да му избяга. Simple Smile

# 204
  • Мнения: 1 483
Selma ti li si Лорелея ?

# 205
  • Мнения: 24
и аз говоря на Николайчо само на руски и вече разбира и двата езика... Засега като че ли проговаря на български - че е по-лесен, но има време  Wink

# 206
  • Мнения: 7 418
     да,вече съм Лорелея  bowuu

# 207
  • Мнения: 4 585
Здравейте! Има една картина, аз я помня като "Витяз на разпуте".
Обаче Гугълката мълчи. Явно греша. Къде?

# 208
  • Мнения: 7 474
Здравейте! Има една картина, аз я помня като "Витяз на разпуте".
Обаче Гугълката мълчи. Явно греша. Къде?

Изписваш го неправилно- ВитязЬ на распутье


Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 10:15 от L е о

# 209
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Лео, побългарила си думата "распутье"  Wink

Общи условия

Активация на акаунт