Има ли рускоговорящи мами?

  • 25 175
  • 289
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 697
Шехина ,разгледах всичко(и не само снимките,и не само от Рим) Party

Ааааха, разконспирираш ме значи Mr. Green
Дано да ти е било интересно Wink

Между другото, аватарчето ти с Алекс е много сладко Peace

# 181
  • Мнения: 1 483

Между другото, аватарчето ти с Алекс е много сладко Peace[/color]

Мерси Flutter

# 182
Здравейте, мили мами! Моята майка е рускиня, а аз .... рускоговоряща. Laughing Искате ли да се срещнем и наяве да си поговорим? Може и на руски  Grinning
Аз съм от Варна и този уикенд съм свободна! Чакам предложения!

# 183
  • Мнения: 11
Здравей, ще се радвам да се запознаем. И аз живея във Варна и този уикенд татко ни заминава в София по работа, така че сме свободни...

# 184
поздрави от мен! За някого може да е странно, но има! Скоро ще се регистрирам.

# 185
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Здравеите момичета  Hug
Да ви се оплача:
трябваше да започна работа в понеделник , но Сам-чо взе че се разболя още преди да  е тръгнал на градина (  в събота се започнаха едни сополи, температура, ходихме на доктор и ни дадоха антибиотик- само гърлото било малко зачервено, но  не стигнало до гърдите) Shocked
След  това и Зъб ни излезе  #Crazy
Сега   е по-добре , но днес забелязах че пак се появи пустата и хрема, а и открих че до първото ЗЪбле се показва и второ  #Crazy
Незнам, дано да  е добре че ще ме уволнят още преди да съм почнала  Joy Joy Joy
Поздравявам ви с нещо любимо на  моята мама:
http://uk.youtube.com/watch?v=R8KMRXMgNpY
Вили

# 186
  • Varna
  • Мнения: 503
 здравейте момичета,  бях я поизгубила темичката, но от тази седмица в хотела настава пълно спокойствие- вече няммаме туристи и ще се вясвам повече тук.     И аз съм от Варна. иначе съм родена в Иваново-Русия, подразбира се -рускиня съм.
  За варненската среща съм на разположение утре. днес ще пазя хотела Mr. Green

# 187
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Inochka, в кой хотел работиш? Администратор ли си?

# 188
  • Varna
  • Мнения: 503
 Алегра на Златните. Управител съм. Между другото хотела е на руснаци.

# 189
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Между другото хотела е на руснаци.

И как са руснаците като работодатели? Има ли разлика м/у тях и българските?  newsm78

# 190
  • Varna
  • Мнения: 503
 Знаеш ли аз и от предишните си български работодатели съм с добро впечатление и от тези. С едно наум че тоой към руснаците  е с 1% по голямо доверие. от заплащането особено менажерския състав съм също с добро впечатление. ако има някой интерес за догодина моля, ще помислим по въпроса.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Знаеш ли аз и от предишните си български работодатели съм с добро впечатление и от тези. С едно наум че тоой към руснаците  е с 1% по голямо доверие. от заплащането особено менажерския състав съм също с добро впечатление. ако има някой интерес за догодина моля, ще помислим по въпроса.

Аз пък, не знам защо, с недоверие се отнасям към руските работодатели. Все ми се струва, че са измамници.  Sunglasses

Поне спазват ли българското трудово законодателство, плащат ли всички осигуровки и т.н.?

# 192
  • Мнения: 710
Знаеш ли аз и от предишните си български работодатели съм с добро впечатление и от тези. С едно наум че тоой към руснаците  е с 1% по голямо доверие. от заплащането особено менажерския състав съм също с добро впечатление. ако има някой интерес за догодина моля, ще помислим по въпроса.
Тази година търсех работа по морето семейно,но безуспешно,та догодина знам къде да питам  Wink

# 193
  • Varna
  • Мнения: 503
  Киса, плащат си и осигуровки и заплатите. За първи път закъсняваме със заплатите 1 седмица, но то е в следстивие, че се прави инвентаризация и последна ревизия(е подразбира се ще има и някой сърдит след това).
  natalia_viktorovna, заповядай с каквото мога ще помогна.

# 194
  • Мнения: 2 697
Аз пък, не знам защо, с недоверие се отнасям към руските работодатели. Все ми се струва, че са измамници.  Sunglasses

Поне спазват ли българското трудово законодателство, плащат ли всички осигуровки и т.н.?

Аз допреди предишната си работа, бях прекалено доверчива към руските работодатели, нали съм русофил до мозъка на костите си. Да, ама не - попаднах на едни момченца, които не спазваха законодателството ни и ме измамиха с осигуровките. Разбира се, потърсих си правата и със сигурност са имали не особено приятна среща със софийска инспекция по труда Peace

Общи условия

Активация на акаунт