Има ли рускоговорящи мами?

  • 25 265
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лиле- радвам се да те видя пак Hug
Да, маичинството е 6 месеца платено и още толкова неплатено. От април вече  е 9 месеца платеното ( мен не ме хвана  родих на 23 Февруари)
Сам-чо е добре  засега  на градината , но това  е само пробното за по 3 часа, а от понеделник тръгва целодневно, а мама- на работа.
Имам чувството че съм токова затъпяла и че няма да мога да си върша работата , но съм сигурна че всеки така се е чувствал в началото.
Живея на около 2.5 часа път от Лондон.
А ти къде беше досега?
А кога ще идвате  в Лондон?За  дълго, за кратко?
Еее хаиде да ви видя сега - търся си Чунга Чанга като мелодия за телефон-  в Бг  едно момиче чух да  я има по улицата , но ме досрамя да я попитам...
Вили

# 166
  • Мнения: 1 483
Къде стееее? newsm78

# 167
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Стига с туй къде сте.  Laughing

Споделяйте нещо поне.

Ето, в момента си правим барбекю - от агнешкото, което докара благоверният от Молдова.  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 1 483
Веднага споделям-Направих дубликат на свидетелството за брак и сега утре ще го нося на превод и легализация Wink

# 169
  • Мнения: 2 784
Что така бе,nad_tab ?Защо не си си ходила от 2 години #Crazy

Ами.... миналото лято сменях работата и нямаше как, а това лято скъпия не искаше да даваме 1500ЕУР за самолетни билети до Сиктивкар, вместо да отидем на море или където и да е било... не му се ходи в Коми разбирам го  Sick

Селма, мерси  Hug
И аз искам в Коми. Confused Сигурно снега вече е метър в Усогорск. Дали някога ще видя отново северното сияние...

# 170
  • Мнения: 710
Ето ти едно СЕВЕРНО СИЯНИЕ .

И на мен ми липсва  Sad

# 171
  • Мнения: 2 784
Благодаря, Наташка! Hug

# 172
  • Мнения: 2 697

Наталка, чудно е, едно голямо благодаря и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet

# 173
  • Мнения: 1 483
Добро утро.

Шехина ,обърнах внимание на подписа и се сетих,че трябваше да ходиш до Рим.Как мина?Искаме и снимки Praynig

# 174
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добро утро и от мен!Аз никога не съм виждала северното сияние на живо,в Минск климат е умерено континентален.Аз започнах работа,след седем годишно прекъсване,не нещо интересно,но така или иначе в България не мога да  работя това,за което учех,и което обичам най много-начална учителка съм.

# 175
  • Мнения: 1 483
clavena ,що пък да не можеш да си учителка в България #Crazy

А каква работа си почнала,ако не е тайна? Whistling

# 176
  • Варна
  • Мнения: 10 816
clavena ,що пък да не можеш да си учителка в България #Crazy



С тази стачка....  Mr. Green

# 177
  • Мнения: 2 697
Добро утро.

Шехина ,обърнах внимание на подписа и се сетих,че трябваше да ходиш до Рим.Как мина?Искаме и снимки Praynig

Лилетче, привет! Hug

Привет и на всички рускоговорящи мамочки, разбира се Heart Eyes

Благодаря ти, че попита за Рим...Беше невероятно изживяване, за жалост само 4 дни, безкрааааайно малко за Вечния град. Ако някоя от вас планира пътуване до там, да си предвиди поне седмица...Иначе тичането е ужасно, по цял ден с моята компания обикаляхме като коне из историческите забележителности...Иска ми се пак да съм там, но... хвърлих монетка във Фонатана ди Треви, така че ще се върна там някой ден със сигурност Wink

Ето и малко снимки:
www.shehina.multiply.com

Това е една малка част, имам още поне 500 снимки за качване ooooh!

# 178
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
clavena ,що пък да не можеш да си учителка в България #Crazy

А каква работа си почнала,ако не е тайна? Whistling
[/quo                Защото дипломата ми е на руски език,и ако искам да работя, пак трябва да уча и да държа изпити,не ми се занимава за сега.Мога да работя като учителка по руски език,но в провинция,където живея,  няма свободни работни места.Съкратиха руски до минимум,само в циганското училище учат руски,иначе в други само като втори чужд език и бройката на часовете е много малка.Засега помагам на мъжа ми в малък семеен бизнес.

# 179
  • Мнения: 1 483
Шехина ,разгледах всичко(и не само снимките,и не само от Рим) Party

Общи условия

Активация на акаунт