Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 614
  • 378
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Има ли някъде снимка на този шампоан АВИА, на коя фирма е? И не изсушава ли много косата като е с хума?
Ще го снимам...по - късно. На варненска фирма е, произвежда се във Владиславово. На мен не ми изсушава много косата (мъничко, но е добере-дошло), много добре ми влияе на скалпа, обаче Peace

zizi top  koklko vreme ve4e si pravi6 maskata ?

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 16:12 от Анонимен

# 136
  • Мнения: 6 060
Направих си маската засега само веднъж, сряда пак ще я направя. Благодаря много, дано да има ефект.

# 137
  • Мнения: X
Авиа с хума:
клик

# 138
Мерси, отново zizi toр! И извинявай, че те разпъвам на кръст, но не си спомням в началото колко често си прявеше маската? Май не си я правеше точно два пъти седмично, а по-рядко ?

А за маската с хума, след измиване на тази с тривитаминола, пак на третия ден косата си ми е адски мазна. Но пък ми харесва как стои предишните два, така че пак ще си я направя.

# 139
  • Мнения: 28
Момичета, имам една приятелка с много рядка коса и само и пада, та дали знаете нещо за гъстота и заздравяване на косъма. EmbarassedБлагодаря предварително

# 140
  • Мнения: 3 319
Днес пак си правих маската - стоях само 30мин. но косата ми пак е newsm74 newsm10  (правя си маската за 4етвурти път и ефекта и е ве4е забележим Peace )                     zizi top     bouquet Hug  bouquet

# 141
  • Мнения: 394
Здравейте разкрасяващи се момичета!!!  bouquet
 Аз пак се присъединявам към вас след бая дълга почивка от маската. Правих я в рамките на 6 месеца и поспрях през топлия сезон мога да се похваля с това че съм доволна от маската но не за дължина а че ми спря цъфтежа и е по жизнена.
Едно голямо благодаря на създателя на тази тема много е хубаво и полезно подредена първата страничка всичко е описано и не е задължително да се ровиш из останалите теми!!!
И да попитам tinka-79  още ли е сред редовете?

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 00:51 от neonkaa

# 142
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, имам една приятелка с много рядка коса и само и пада, та дали знаете нещо за гъстота и заздравяване на косъма. EmbarassedБлагодаря предварително

Във всичките 13 теми пише само за това, защо никой не си прави труда да чете newsm78.....
А е напълно достатъчно да се прочете и само първия пост в темата, но нали е по-лесно само да се пита ли пита Crossing Arms.

# 143
  • Мнения: X
Мерси, отново zizi toр! И извинявай, че те разпъвам на кръст, но не си спомням в началото колко често си прявеше маската? Май не си я правеше точно два пъти седмично, а по-рядко ?
Laughing Няма проблем Flutter
Първите три седмици си я правех два пъти седмично, а после веднъж на 7-10 дни Peace
А за хумата - ако я използваш много често (или не я "угасяш" с оцет/лимонов сок или кисело мляко), прави косата суха и остра Rolling Eyes.
Хумата има абсорбиращи и адсорбиращи свойства, т.е от една страна извлича от организма/респ. скалпа, отровите, а от друга страна насища с минерали; казват и че усилва растежа на косата, като допълнително я прави по - устойчива Crazy

# 144
  • Мнения: 146
Eo snimki i na moita kosa . Ednata snimka e pt to4no predi edna godina a drygata e ot predi malko Simple Smile
Tazi  eot predi minuti -
http://img405.imageshack.us/my.php?image=sep05464hq0.jpg

http://img208.imageshack.us/my.php?image=sta40635cl8.jpg


Dosta po-plustna e i obemna (nqmam ot predi v grab, izvinqvam se )
Moita rezultati ne sa tazka vpe4atlqva6ti kato na zizi no az ne bqh mnogo psotoqnna a i nqkolko puti q podstrigvah Simple Smile

# 145
  • Мнения: 165
Момичета - да споделя и аз моя опит.
Вече месец си правя маската - веднъж седмично (нама време за повече глезотийки за съжаление).
Понеже косата ми е дълга, си правя 1 и половина доза, че иначе не стига.
Слагам тривитаминол, бадемово масло, мед, ракия, оцет и аспирин. Втривам в корените и намазвам до върховете. Завивам в найлон и кърпа и стоя 2 часа. После измивам с шампоан, а накрая слагам балсам. Доволна съм от резултата, но на третия ден косата ми вече започва да се омазнява. Беше ми суха, без блясък и с цъфтящи крайчета, а сега не мога да й се порадвам с това бързо омазняване Sad Да не съм сгафила някъде със съставките?

# 146
Не знам,на мен честно казано меда изобщо не ми се отразява добре.Става ми една изпръхнала и без блясък косата.Пробвала съм с доста съставки,но май ми се отразява най-добре в следните пропорции:2с.л тривитаминол,1с.л зехтин,малко по-малко от 1с.л газ,1с.л ром,1с.л рициново масло,няколко капки лавандулово масло,масло от хвойна и от пшеничен зародиш.Мисля,че това беше.И от време на време слагам и мегадерм,но честно казано от него не съм забелязала кой знае какъв ефект.Но поне опаковката доклато не свърши ще продължа да слагам,макар че трябва да се ползва много рядко и ще има да го влачаа... Wink

# 147
Джема,просто на някои момичета им се отразява така маската в началото.Но мисля,че след известно време омазняването се нормализира.Но има и друго,дали я измиваш добре..?На мен,примерно,въпреки че слагам доста мазни съставки,косата ми си седи чистичка 2-3 дни.А преди бях с мазни корени и сухи краища.

# 148
  • Мнения: 893
Момичета - да споделя и аз моя опит.
Вече месец си правя маската - веднъж седмично (нама време за повече глезотийки за съжаление).
Понеже косата ми е дълга, си правя 1 и половина доза, че иначе не стига.
Слагам тривитаминол, бадемово масло, мед, ракия, оцет и аспирин. Втривам в корените и намазвам до върховете. Завивам в найлон и кърпа и стоя 2 часа. После измивам с шампоан, а накрая слагам балсам. Доволна съм от резултата, но на третия ден косата ми вече започва да се омазнява. Беше ми суха, без блясък и с цъфтящи крайчета, а сега не мога да й се порадвам с това бързо омазняване Sad Да не съм сгафила някъде със съставките?

Е, ти какво искаш? 7 дни чиста коса ли?
Моята се омазняваше за ден и я миех през ден...сега се омазнява на 3 дни...мия я 2 пъти седмично...Няма как да съм по - доволна!

# 149
Браво, Nedda, супер ти е косата, струва ми се, че се е позгъстила, продължавай в същия дух!!! И пак благодарности на zizi,  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт