И във Видин есен наближава, пак студено ще ни става - 9 част

  • 17 188
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Хей, видинчанчета и техните майки от това китно крайдунавско градче! Laughing Насаааам, насаааааам. Нека се отчетем в по-актуална тема, тъй като вече не е горещо и не се налага "да измислим нещо".
Първа се записвам. Не съм писала отдавна, защото аз си реших проблема с горещините - излязох в отпуск и ходихме на морето. Сега съм в София и скоро се прибирам, че трябва да се връщам на работа. Моника е станала диване и явно я е обхванал някакъв период, защото се ядосва и реве за всичко. Rolling Eyes Мисля да я местя в друга ясла - тази до 7-то /мисля че беше  newsm78/, казаха ми, че е много по-добре от 18 ОДЗ. Някой има ли отзиви? Ето снимка на моята принцеса. Я пуснете и вие по една, да стоплим и освежим темата с прекрасните личица на нашите деца.

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Hug
и аз да се запиша Wink
Ноел, не ми говори за диванета, че и моето е  nuts
Аничка, добре дошла и във видинската тема Hug Хайде пусни снимка да те видим!
Ния, и ти пусни някоя снимчица, та да ти кажа поне едно здрасти като те срещна по улиците Wink И както казва Йо, наистина ти е мнооого рано да не можеш да пиеш кафе, след няколко месеца ще си говорим пак Crazy
ето и снимчици

# 2
  • Мнения: 2 657
Запис

Ноел,няма да сбъркаш за яслата,моят син е там въпреки,4е ни е далечко PeaceДаже и там ще си остане в градината Peace

# 3
Ето ме и мен в новата теми4ка! За снимка,ми незнам как да ка4а Blush

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ето ме и мен в новата теми4ка! За снимка,ми незнам как да ка4а Blush
какво става с теб, защо не се навърташ в скайпа? Добре ли си?  Hug

# 5
  • Мнения: 2 657
опа вие двечките,май се познавате Mr. Green
ето го и моят дивак

# 6
  • Мнения: 720
Записвам се и аз в темичката Mr. Green
Само да се оправдая на Йо, че не се обадих, докато бях във Видин, защото имах проблеми с малкият и разходките ми бяха много ограничени - само 3 пъти излизахме  Sad На Ния вече съм се оправдала Embarassed
Аничка добре дошла   bouquet
Ето го и моят бебок

# 7
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде здравейте и от мен в новата ни темичка. Hug
Да се изясня. Не се оплаквам че не мога да пия кафе, а че не мога да ходя по кафенета Confused. Това имах предвид Peace
Добре дошла на Ани welcome. Като гледам май сме един набор? Ще стискаме палци всичко да е наред. Нали правилно съм разбрала че чакаш бебе? Разкажи малко повече за себе си. Къде живееш във Видин, къде си учила и т.н.
Ние сме много добре. Ето ви наша снимка. Тия дни ще правя нови и по-хубави и ще ви ги покажа, че тия не са много хубави. Нещо не става да кача снимка, затова ви давам линк към албума ми в snimka.bg
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169239&photo=1

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 16:42 от Niya_Petrova

# 8
  • Мнения: 2 657
Да се изясня. Не се оплаквам че не мога да пия кафе, а че не мога да ходя по кафенета Confused. Това имах предвид Peace

 Mr. Greenне се оправдавай,много добре сме те разбрали за какво говориш Mr. Greenама още ти е рано да се оплакваш,аз и сега не сядам щот не е дете да се зайграе,а само хвър4и и ляга по земята #Crazy

Ели,няма проблем....Ние миналата събота бяхме в Дунавци,ама незнаех какво да обясня точно на Мамето за теб,та не успяха да се сетят за кой говоря Rolling Eyes

Абе тез нащите деца,много хубави бе...пу пу Hug

п.п.Ния много хубава булка си била Hug

# 9
  • Видин
  • Мнения: 685
Йо, благодаря Hug. Наистина бях хубава Mr. Green. Ама аз нямам срам. Така да си се хваля Blush

# 10
  • Мнения: 2 657
Йо, благодаря Hug. Наистина бях хубава Mr. Green. Ама аз нямам срам. Така да си се хваля Blush

що и сега си си Wink

# 11
  • Мнения: 720
Aбе Йо, Мамето майка ти ли е или свекито? Кой е от Дунавци? Я кажи тук да хвана аз края  Blush
Ами то няма начин да не се познаваме, щом са от тук Wink
Но аз теб само от тиха те познавам, в Дунавци нямам спомен да съм те виждала.  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 500
Леле Йо, твоя син страшно много прилича на теб. Я кажи точно къде се намира тази ясла?
Аничка, покажи го това новородено сладурче.

# 13
  • Видин
  • Мнения: 685
Йо, благодаря.
Ноел, аз до колкото разбрах Аничка чака бебе края на месеца. Или поне така е писала в предишната тема. Но нека най-добре тя да си каже

# 14
  • Мнения: 2 657
Ели,Мамето е колега на мъжа ми,ако не се лъжа ви е бил квартален на Дунавци преди време или Георги/него няма как да не го знаеш,той е с едни голями мустаци/...
Ноел,така си мислиш,понеже не си виждала баща му Crazy
Яслата е то4но на гърба на седмото,пресе4ката дето идва зад седмото...пада се преди да стигнеш до 7-то,срещу нея има магазин за хр.стоки Wink

Общи условия

Активация на акаунт