Бургаски кърмачески срещи

  • 12 678
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • България
  • Мнения: 3 621
Лелее, Ане, как си ни изтипосала  Laughing Много хубави снимки , благодаря на фотографите   bouquet   bouquet
Наистина и от снимките си личи колко хубаво е времето, а днес този дъжд  Sad Цял ден не мръднахме от къщи. Утре ако не вали - излизаме , студено, не студено....
Чест ит рожден ден на малката чаровница Ива. Да е много здрава и щастлива
А това е за мама   bouquet

# 256
  • Мнения: 4 546
и ние за пърив път се разписахме , много хубаво беше  Grinning и дабре, че използвахме хубавото време, че днес е ужас  ooooh!

# 257
  • Мнения: 4 242
Момчета много ви благодаря за пожеланията и честитките!  Hug

А снимките ви от вчера са великолепни, точно се бях затъжила много за всички ви! Heart Eyes

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честито и от мен на малката принцеса Ивка. Макар и със закъснение пожеланията са от сърце - да расте здраво, очарователно и усмихнато дете.


П.С. снимките са чудесни.

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 01:23 от Никки

# 259
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Страфотни са ви снимките,момичета!
Днес дъълго време се чудих кое ли е това момиче,което така топло ми се усмихваше,а аз не познах и не можах да реагирам  ooooh!Сега се сетих,че беше Херелина  smile3555 smile3555Херелиана,извинявай че не ти се обадих,но докато разбера че се усмихваш на мен и вече ни беше отминала ooooh!Мн съм заблудена,а и сигурно съм един от най-слабите физиономисти,които познавате  Embarassed

# 260
  • Мнения: 4 546
ха-ха и аз не помня физиономии и помислих, че съм се припознала  Joy

# 261
  • Мнения: 700
 Напоследък изобщо нямах време да влизам тук и много съм изпуснала.Първо:да ти честитя рожденничката ,Мери.Да расте здраво,щастливо и спокойно детенце и да е все така очарователна!!!  bouquet
 И второ:много хубави и приятни срещички съм пропуснала,но вие все така спонтанно ги уреждате,за да не изпуснете хубавото време,а аз няма как да реагирам толкова бързо.
 Дано следващия път успея. Simple Smile

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Момичета времето е отвратително, мислили ли сте за среща на закрито?

# 263
  • Мнения: 700
 То в това време и до закритото няма да стигнем,но ще спират дъждовете скоро и пак ще се оправи времето.От сряда нататък мисля,че ще е доста по-приятно.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 613
Времето е ужасно. Но за сметка на това вече имаме зъб newsm47. Дано скоро се видим,т.е да се радваме на хубаво време

# 265
  • Мнения: 738
Честито зъбче,Калка!!!Времето го дават да се оправя в четвъртък и след това може да си заформим срещичка!!!Мисля си, че на мен на закрито не ми се стои,защото в къщи сме се настояли с малкия и бихме искали да е някъде на завет-на "Калината" или до нея!!!Ако са добре облечени децата не мисля, че ще е проблем!!!


                  П.П.Защо не ви виждам в темичката за зимните блузки??? newsm78Само ние с Гогунчето ли ще носим такива в Бургас и околността!!!Я, да се включвате бързо!!! smile3513

# 266
  • Мнения: 373
Калка, честито ви зъбче! Да ви е здравичко и беличко и всички да излизат без проблемно.
Гогунка, аз още на първа страничка на темата с блузките съм се разписала ама нещо не можах да зацепя как се процедира. А вече и аз дадох заявка.
Дано сте прави за времето и дано по-бързо се оправи, че аман. Добре, че е форума, че ще изкукам от скука.

# 267
  • България
  • Мнения: 3 621
Честито зъбче на малката сладурка Мария , да растат бели и здрави всичките  tooth
А за срещата и аз съм за Калината  Peace  Нямам търпение, защото не издържаме вече в къщи, дори и преди малко се върнахме от разходка с Мая и тя още спи  Simple Smile

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Предложението ми на закрито беше, когато вали! Ако не вали и аз съм за "на открито". щото аз си излизам вали, не вали - сме навън. Ама други луди като мен гледам няма.

# 269
  • България
  • Мнения: 3 621
Предложението ми на закрито беше, когато вали! Ако не вали и аз съм за "на открито". щото аз си излизам вали, не вали - сме навън. Ама други луди като мен гледам няма.
Има има и ние излизахме вчера и днес, ама и вие ли не спите  посред нощ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт