Пиете ли някакви витамини за подхранване / коса, кожа, нокти / и какви?

  • 82 663
  • 259
  •   1
Отговори
# 225
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Преди време ядях всеки ден в продължение на един месец много овесени ядки и забелязах,че ноктите ми станаха много здрави и твърди

# 226
  • Мнения: 3 695
И на мен ми излязоха от Flax oil-а.


И на мен. Много е гадно.

наистина ли  #Crazy купих си и го пия от седмица
много пъпки ли ви излязоха  newsm78

# 227
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами аз се преобразих тотално. Whistling ooooh! Mr. Green
Просто докато го ползваш,трябва да си доста по-упорита и стриктна в грижите с кожата.

А и може при теб да го няма този недостатък.

# 228
  • София
  • Мнения: 2 967
И на мен ми излязоха от Flax oil-а.


И на мен. Много е гадно.

наистина ли  #Crazy купих си и го пия от седмица
много пъпки ли ви излязоха  newsm78

На мен ми стана страшно лицето.

# 229
  • варна
  • Мнения: 564
Мнението ми е че флекс олиото пречиства организма и затова избиват пъпки.След като го спрете до 1 мес нещата се нормализират.

# 230
а имали някакви витамини комбинирани за коса и нокти билкови

# 231
  • варна
  • Мнения: 564
Всичко е химия!Едва ли има някъкъв натурален продукт за коса и нокти.Най -натурално си остава яденето.Когато се храних пълноценно всичко ще е наред.Ама нали ние все пазим диети,а после омахаме по някоя вафла или рупаме солети и от къде да дойдат витамините.!? newsm78 Иначе аз си пия Калмацин,точих се на фито на добавките ама за кое по напред парички?ЗА дъвки за отслабване ли, за витамини ли? hahaha Joy
/ Joyмалко да ви развеселя/

# 232
  • Мнения: 765
Пия Центрум, едни от САЩ- Q 10, ленено семе, деноксинал, само Б комплекс или витамин С  и антиоксиданти, бирена мая. Редувам ги естествено, като правя и почивки от около месец , през който нищо не пия.
 Не ги употребявам за коса и нокти толкова, колкото за тонус. Ефект не знам дали има за външният ми вид, но се надявам поне да укрепват организма ми, защото съм по цял ден в офиса, обездвижена и без кой знае какво разнообразие в храната.

# 233
  • Мнения: 3 050
Всичко е химия!Едва ли има някъкъв натурален продукт за коса и нокти.Най -натурално си остава яденето.Когато се храних пълноценно всичко ще е наред.Ама нали ние все пазим диети,а после омахаме по някоя вафла или рупаме солети и от къде да дойдат витамините.!? newsm78 Иначе аз си пия Калмацин,точих се на фито на добавките ама за кое по напред парички?ЗА дъвки за отслабване ли, за витамини ли? hahaha Joy
/ Joyмалко да ви развеселя/
Тя и храната ни е толкова и витаминна и натурална...за жалост.

# 234
  • Мнения: 2 414
От рибеното масло на коя фирма сте доволни? Peace

# 235
пантогар са много яки но аз пълнея много защо 

# 236
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Я темичката ми изплувала. Simple Smile

Аз пих и Пантогар и Ревалид и нямаха никакъв ефект. Сега покрай бременността мисля да пия Центрум матерна, но ме е страх да не слонясам. Първият път качих доста заради Матерната, в това съм сигурна. Confused

# 237
  • в баира
  • Мнения: 861
От рибеното масло на коя фирма сте доволни? Peace
На олисалвин.

Иначе витамините, които приемам - сутрин на гладно по една водна чаша изпивам фреш, като основно той е от моркови и подсладен с други налични плодове - за момента карам на портокали, мандарини или грейпфрут. Имам проблемна кожа - акне, и реших, че продължителното приемане на морковен сок ще ми пооправи лицето. Но ще видим след време. Wink

# 238
  • Мнения: 3 050
Вече четвърти месец пия Пантогар - в началото не виждах много ефект, но вече спря косопада-като се реша, като си пипам косата-няма косми, най-много 1-2, основно пада при къпане но в нормите определено  Peace -продължавам още месец и се надявам този курс да ме държи до есента и да нямам косопад Grinning

# 239
  • Мнения: 2 726
Я темичката ми изплувала. Simple Smile

Аз пих и Пантогар и Ревалид и нямаха никакъв ефект. Сега покрай бременността мисля да пия Центрум матерна, но ме е страх да не слонясам. Първият път качих доста заради Матерната, в това съм сигурна. Confused

Иренка,аз също пих 2 опаковки Матерна през бременноста,ама не слонясах.Сигурна ли си,че си напълняла точно от нея Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт