Режим на Пиер Дюкан - 30 част

  • 24 327
  • 607
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 245
И аз изчезвам след малко. До утре момичета!   bouquet

п.п. Нямам нет вкъщи за момента...чакам заплата  Sad

# 61
  • Мнения: 3 640
Ordy, браво и честита седмица! Аз отчитам 1-ви успешен ден.  bowuu (дано и следващите са такива  Simple Smile)
За днес: закуска - 2 твърдо сварени яйца + билков чай (чист); обяд - филе от мерлуза на тефлонов тиган с подправки + 1/2 кофичка нискомаслено кисело мляко; към 16,00 часа - 1 чаша мляко "Фитнес" с 2 с.л. овесени трици и сега вечеря - салатката с риба тон, извара и яйце на Vess33. Освен това за деня до тук - 1 безкофеиново кафе, още 1 билков чай и около 1,5 л. вода.
Физическа активност - 2 часа разходка (с кратък престой за кафе  Wink)
Лека вечер на всички!  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 245
Ordy, браво и честита седмица! Аз отчитам 1-ви успешен ден.  bowuu (дано и следващите са такива  Simple Smile)
За днес: закуска - 2 твърдо сварени яйца + билков чай (чист); обяд - филе от мерлуза на тефлонов тиган с подправки + 1/2 кофичка нискомаслено кисело мляко; към 16,00 часа - 1 чаша мляко "Фитнес" с 2 с.л. овесени трици и сега вечеря - салатката с риба тон, извара и яйце на Vess33. Освен това за деня до тук - 1 безкофеиново кафе, още 1 билков чай и около 1,5 л. вода.
Физическа активност - 2 часа разходка (с кратък престой за кафе  Wink)
Лека вечер на всички!  Hug

Браво, Сан, добре се справяш. Може да увеличиш водата. Колкото повече, толкова повече.   bouquet

# 63
Sun,дано и другите дни са толкова успешни колкото първия.
Аз тъкмо си стъкмих нещо за вечеря, че ограднях по-рано отколкото си мислех - пет корнишона, заляти с извара, забъркана с малко кис.мляко и малко оцет.
Исках да го снимам защото изглеждаше добре, ама нещо не стана като хората  Joy
И аз мисля след акто хапна, малко да се разходя за последно да си правя кефа, че от утре пак ще ме завърти шайбата  Cry

# 64
  • Мнения: 3 640
Благодаря, mihaella77!   bouquet  Ще опитам, докато си легна, да направя водата около 2,5 л. и ще я увеличавам по малко през следващите дни.

# 65
  • Мнения: 3 202
Слънце! Успешен старт   bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 2 245
Благодаря, mihaella77!   bouquet  Ще опитам, докато си легна, да направя водата около 2,5 л. и ще я увеличавам по малко през следващите дни.

Браво! Само така!   bouquet

# 67
  • Мнения: 3 640
Благодаря, OrdyFlowers Bouquet Ти си напред с цяла седмица, но ще те догонвам. Надявам се за всички ни да са успешни идните дни.
baci, благодаря и на теб!  bouquet

Много сте мили, момичета! Сърдечно ви благодаря за подкрепата! Вече съм сигурна, че във вашата компания няма начин да не успея. Успех на всички!  Hug

# 68
Sun, само така..силната воля води до добрите разултати  Wink
Момичета, аз се изнизвам за малка разходка, лека вечер от мен!
До утре!  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 3 090
Тук съм. Скапана съм. Реанимирам. Ще чета и ще пиша по-късно. Tired Tired Tired

# 70
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Искам да ви кажа как се запалих по режимът на Дюкан: преди близо 3 месеца видях една позната доста отслабнала. Заинтересувах се , защото години на ред се опитваше да отслабне с глад, хапчета и какво ли още не, и все неуспешно. Виждала съм как живее само на цигари и кафе и не мръдва нито грам. Към днешна дата това момиче за 5 месеца е свалило 42 кг. Спазва режима точно и и остават още 2 кг. за да стане 60, което и е целта.
За съжаление не може да пише тук, но аз реших да ви споделя, защото мисля, че е доста стимулиращо.  

# 71
  • Мнения: 636
дидд, Заинтригувана съм Party Колко колограма е тежало момичето?
И аз съм на тази диета, във втората фаза Peace

# 72
  • Мнения: 831
Момичета, спешно ми трябва рецепта за филе от хек!!! Моля помогнете, трябва да го наготвя тази вечер!!!

# 73
  • Провинция
  • Мнения: 313
Аспасиа,тук има някакви рецепти и една-две почти режимни.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149492.msg2843545
http://club.biberonbg.com/read.php?6,95943,96051

# 74
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
дидд, Заинтригувана съм Party Колко колограма е тежало момичето?
И аз съм на тази диета, във втората фаза Peace
По мои сметки 42 свалени+62 в момента=104кг

Общи условия

Активация на акаунт