ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 13

  • 71 634
  • 1 061
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 278
Да се запиша и аз в новата тема,за да мога да я следя .
Криси,искам да ти благодаря,че продължаваш да помагаш на дома в Плевен,а и на всички вас,разбира се. Виждам се често с Марияна и тя ми каза,че продължавате сътрудничеството Simple Smile Много съжалявам,че аз нямам време,но напоследък няма на кой да оставям малките,откакто майка ми пак тръгна на работа. Но няма да е все така,като тръгнат на ясла ще съм по-свободна.
Да ви питам и вас , търся от няколко дни Ива ( НЕ ЩА ) и не мога да се свържа с нея, знаете ли нещо?

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да се запиша и аз в новата тема,за да мога да я следя .
Криси,искам да ти благодаря,че продължаваш да помагаш на дома в Плевен,а и на всички вас,разбира се. Виждам се често с Марияна и тя ми каза,че продължавате сътрудничеството Simple Smile Много съжалявам,че аз нямам време,но напоследък няма на кой да оставям малките,откакто майка ми пак тръгна на работа. Но няма да е все така,като тръгнат на ясла ще съм по-свободна.
Да ви питам и вас , търся от няколко дни Ива ( НЕ ЩА ) и не мога да се свържа с нея, знаете ли нещо?

Ивето е болна,а освен това вси4ки до една от нас се занимават с организацията на протеста и сме по-натоварени от обикновенно.
как са в Плевен?

# 32
  • Мнения: 1 209
добро утро, извинете ме, че нахлувам в личното ви обиталство Simple Smile но явно здраво работите и не можете да изчетете вси4ко. 
моля, отделете ми 5 минути и погледнете тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216096.msg5126787#msg5126787 явно никой не го е видял.
моля, ако има отговорник за дома в Дъбник да ми пише и да ми поясни някой неща, защото съм твърде зелена. или поне ми кажете къде да потърся. все пак бих искала да направя нещата както трябва.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
добро утро, извинете ме, че нахлувам в личното ви обиталство Simple Smile но явно здраво работите и не можете да изчетете вси4ко. 
моля, отделете ми 5 минути и погледнете тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216096.msg5126787#msg5126787 явно никой не го е видял.
моля, ако има отговорник за дома в Дъбник да ми пише и да ми поясни някой неща, защото съм твърде зелена. или поне ми кажете къде да потърся. все пак бих искала да направя нещата както трябва.


нашата Кика(Гери )контактуваше с тях пролетта.

Ще ти пусна тел.й на ли4ни Peace

# 34
  • Мнения: 1 209
Роси, благодаря.  Hug

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
няма проблем,ако има нещо пиши тук,4е аз не смогвам с вси4ки теми ,а тук влизам Peace

# 36
  • Мнения: 7 430
Здравейте момичета... Wink

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 15:42 от ДИД о ЛИНКА та

# 37
  • Мнения: 5 278
Роси,изглежда наистина сте много заети,няма никой тук. Протеста е свързан с дома в Могилино ли? Ако е затова наистина се надявам да можете да промените поне малко нещата. Как може да се помогне от другите градове? 

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси,изглежда наистина сте много заети,няма никой тук. Протеста е свързан с дома в Могилино ли? Ако е затова наистина се надявам да можете да промените поне малко нещата. Как може да се помогне от другите градове? 

разпространявайте линка с петицията  Praynig

няма как,супер важно е и то за вси4ки деца.Мъ4но ми е за нашите в домовете,но сега вси4ки са на дневен ред

МОля вси4ки за млако търпение  Praynig Praynig

# 39
Здравейте!
Извинявам се че не мога да си вляза в профила.

Имам една бебешка количка от каката. Не е кой знае какво. Комбинирана, с покривало, лека е, става за малко бебе, но дръжката (обръщаща се) поддава при по-силен натиск и трябва да се намества. Мисля че все пак може да се ползва още малко. А ако няма да се сгъва повече, може да се завари дръжката и няма да има проблем.

За протеста - там съм с двете девойки. Дано времето да е с нас и да не вали.

Роси, ако се сетиш вземи плетеното животно, разбира се ако е още при теб.

# 40
  • Мнения: 908
Видях те Росииииии, разхубавила си се през тези месеци Simple Smile Успех с протеста!!! Нищо не обещавам, но се надявам да се видим там Simple Smile Прегръдки!!!

# 41
  • Мнения: 2 125
По БТВ анонсираха протеста. Браво.
Надявам се да оправя проблемите около мен и да дойда.

# 42
  • Мнения: 2 584
искам да благодаря на hedra  bouquet и приятелките и най вече на Ралица за дрешките и играчките и за това че взе багаж от нас и го закара до склада  bouquet благодаря ви момичета Heart Eyes Hug

също и на ЕКИМСКА   bouquet  bouquetза хубавите дрехи за тинейджари и бебешки обувки
много ти благодаря за скаричката  bouquet Hug
дрехите са подредени в склада

# 43
  • Мнения: 863
По БТВ анонсираха протеста. Браво.
Надявам се да оправя проблемите около мен и да дойда.

Е, хайде де,Тонче ще се радвам да те видя Heart Eyes Hug

# 44
  • Мнения: 2 534

Роси, ако се сетиш вземи плетеното животно, разбира се ако е още при теб.

А, при мен е вече , забравих да ти го дам на ОС , а го носех , но като видях перчема на щерка ти и се отплеснах  Wink
Ще се видим пред МТСП утре

Общи условия

Активация на акаунт