Времето бързо отминава, а Юлчето все по-игриво става

  • 13 626
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 640
А, добро ви утро Simple Smile
Преди малко казаха, че времето ще се оправи днес и вече виждам слънчице при нас Simple Smile
Вики, тъкмо щях да ви подсещам да предлагате нови заглавия, а и другите да не се срамуват, че има отпред едно място с Предложения за нови теми, дето стои празно. Иначе заглавието е  newsm10
Ние изкарахме вечерта спокойно, без температури. А днес моя син си се събудил в 7, хапна и се заигра с нещата над леглото и не го търси. Изакал се човека, ама кротъъък (пу пу да не му е уроки). Има една играчка, дето му е подарък от Янамама и само я дърпа Simple Smile
На нас ни качиха дозата витамин Д, че моя много е почнал да се поти и сега ще пие вече по 4 капки...
Ай стига от мен, че трябва и да е яде  Mr. Green Следобед ако не трамбоваме много навън ще се включа и в мъжката тема  Wink
Яна, това профила на брат ти ли е?

# 271
  • sf
  • Мнения: 10 225
Рени, какво имат впредвид под" много се поти"? постоянно ли, от време на време, целия или само главата? щото и Кико е потен чат-пат, ама ако е много завит или облечен  newsm78

# 272
  • Мнения: 312
Рени ми взе под носа "а добро утро"-то, ама а добро утро Simple Smile.
Четох ви към 4 сутринта и щях да пиша, ма ме домързя в последния момент... и така и не можах да вида снимката на Хриси от едното време Wink. Аз хубуу, че съм крайно нефотогенична и няма снимка, на която да се харесвам, та да мога да сравнявам...
Доротейка пак ме вика да си се хилим... такова "ей" му удря, че кънти из вкъщи Simple Smile)))

# 273
  • Мнения: 640
Вики, по всяко време се поти. Основно вечер, докато се храни или си е в леглото да играе. Тогава е по тъничка пижамка само и затова ми направи впечатление. Дори навън да го понавличам, в къщи поне е леко облечен. Та все по-често почна да ми се поти по главичката.

# 274
  • Мнения: 1 866
 Hug
много ви се израдвах на среднощните постове - явно и на мен ми е домъчняло за този вид разговори. Айде сега отново към бебешорските темички:
Никола, продължава да реве в коритото /вече 5та вечер/. Обадих се на инструкторката по плуване за съвет. Тя мисли че може да го щипе при забелването, което ние правим във водата и затова да плаче. Сега по неин съвет няколко дни ще го къпя с подвижния душ, във вертикално положение, гушкайки го, а ще забелваме след баня
Коко и Доротея са големи сладкиши, а на Рокси снимката и аз не успях да я видя...

Моят ник идва от името на племенницата ми плюс първите три букви от фамилията ми /Савчева/

# 275
  • Мнения: 384
Добро утро!Леле,нямам врме да вляза,че има за чистене,немога да се организирам днес и вместо да си извадя чистите чиний от миалната,за да сложа мръсните мих на ръка-от мързел си усложнявам живота.
Мариска,на мен ми каза педито да забелвам след третия месец,айде ще даваш съвети после.
Рени,да това е профила на брат ми във фото форума.Ама още не е намерил време да ни направи сесия,къде заради мене,къде щото хвана грип и така.
Рокси,ама си спомням в началото точно твоичкият беше влязъл във темата и те беше оспорил нещо!  Wink

# 276
  • sf
  • Мнения: 10 225
аз след малко излизам, че ми писна вътре. малкия се дере в мен в момента. мивката е пълна, ама мъжо обеща да измие като се върне от работа  newsm09

# 277
  • Мнения: 640
Яна, аз съм му гледала профила, ама не знаех, че е на брат ти Simple Smile Много ме кефи серията Зен (с камъчетата).
Да се похваля и аз с моя профил - http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=10467 , но напоследък не качвам много снимки...
Абе не ви ли се струва, че от отчетните много ни копират заглавията  newsm78 Скоро имаше едно на Августките, което беше като на Ивка - С кърмене или пък адапте, АВГУСТинчето е най-щастливото дете, а Януарските са с тема като сегашното ни заглавие - Колко бързо времето минава и Януарчето все по-голямо става!

# 278
  • Мнения: 56
Момичета,благодаря ви за подкрепата!Да ви разкажа за днес.Първо вчера се обадих в педиатрията и ми казаха,че въпросната докторка,при която ме пращат има прием днес от 2 следобед.Отиваме ние и чакахме доста време,след което се оказва,че тя се била обадила и днес и утре изобщо нямало да идва.Ама това разбира се няма кой да дойде да ти го каже,трябва сам да ходиш да питаш.Но както и да е.Решихме,че така и така сме тръгнали за това е по-добре да го направим днес.Свързахме се с една кардиоложка от 4-та градска и жената ни прие.Прегледа го и каза,че наистина чува някакъв шум.Вероятно проблема идвал от увеличен кръвоток,което се дължи на някакъв кръвоносен съд,който се затварял при раждането,но понякога не ставало.Води се като вид порок,лечение не се налага,освен ако до 5-тата годинка не се затвори сам,ако ли не се оперира.Но тя каза,че изобщо не е сигурна,че е това и ни препоръча да го прегледа детски кардиолог.Най-добре било в 3-та градска.Отидохме там,оказа се,че записват чак за края на месеца,дотогава всичко е запълнено.Ама някак си се смилиха над нас,като разбраха,че става дума за малко бебе,та ще ходим утре.Там ме поуспокоиха малко,обясниха ми,че ако се касае за това не е страшно и не било необичайно за бебета.Като гледам детето изобщо няма вид,че може да има проблем.Вчера на консултацията ми казаха,че е станал 5900 и е 58слУжасно е лаком,жизнено бебе е и е много спокоен,плаче само като е гладен.Та се надявам наистина да се окаже,че просто е физиологичен шум.Между другото,тази ехокардиография е 60 лв,без значение,че си с талон.За пореден път се възмутих от цялата ни система,ама е много жалко.
Извинете ме за дългия пост,ама ми е много мъчно и ужасно се притеснявам.Работя като мед.сестра в химиотерапия и за съжаление винаги си мисля само най-лошото.Но дано не е нищо страшно,наистина.
Лека и спокойна нощ!
Моколоко не се притеснявай това най вероятно е функционален шум,който изчезва с времето казвам ти го защото и Виктор е с такъв аз също го водих на детски кардиолог при д-р Шивачев тук във Варна и той ми обясни,че ще изчезне и повечето деца се раждат с такъв.

# 279
  • Мнения: 312
Даам, и на мен ми направи впечатление тая особенност с копираните имена на темите... ма живи и здрави, ся... иначе тва новото заглавие на мен ми харесва, Ренка...

Мамите, (и по-специално варненските) - как ги обличате бебоците на това време?
На мен ми изглежда много жега, от друга страна е октомври пък и не е за къс ръкав... все ми се струва, че я пренавличам, аз за себе си не мога да преценя вече как да изляза... единия ден с ботуши, на другия - със сандали, да вземе да пада сняг вече, че от 2 години го чакам Simple Smile)

Ние отиваме към морската с Доротея, само да се разсъни, че днес тамън взе да се успива...

# 280
  • София
  • Мнения: 1 244
Юлче сладки сънища сънува, а мама за мъже бленува  Mr. Green

Добър ден и от мен. Днес спах до 12...  bowuu

Индисциплин, аз вече не слагам къс ръкав, но я обличам с тънички дрешки.  Нося по нещо резервно, а и ако ми се стори хладно, я завивам.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 524
ох голем зор нямам време да пиша а излизаме с бебони, целувки ан всички, добре сме.
ника ми идва от името- елпет- елена петрова Peace е вече с тире съм и димитрова ама тогава не бях  Wink

# 282
  • sf
  • Мнения: 10 225
и аз видях, че копират, ама не казах нищо, щото и без тва ми се правят забележки, , че много се заяждам

Цитат
Юлче сладки сънища сънува, а мама за мъже бленува 
   Peace  супер е  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 570
Привет и от мен Simple Smile

Фил, много готино заглавийце, и за мен важи в пълна сила  Mr. Green

Аз да се отчета, че вчера бяхме на доктор. Малката започна много да повръща,не много като количество, а като честота, дори веднъж като се събуди от сън, а беше яла преди повече от един час. Дадоха ни направление за гастроендролог /хич не знам как се пише тази дума/, ама според доки преяждала.тя вярно от два-три дена пак започна да ми виси по половин час на циците, а и честичко яде. Иначе е качила 250 гр. за няма и седмица /за сметка на 500 за цял месец на предишната консултация/. Добре че не започнах да и давам добавка, че щях да си мисля че от нея е наддала така добре.

Никът идва от името ми - на галено ми казват Али, а един колега оттам Алибабали.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт