Арабско - българска дружба за 39ти път

  • 16 591
  • 285
  •   1
Отговори
# 180
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Добро утро, момичета!
Днес май не ни е ден на всички - малкия цъфна от ранна доба и не искаше да спи пак след това - сега ми се спи, две не виждам.
Марси, личи си по начина, който си писала, че си доста ядосана - дано след като си сподели да ти е олекнало малко.
Мария, много си права - и Уалид ми разправя как за всяко празненство трябвало жените да си шият нови тоалети, за да не ги видел някой да носят "стар" тоалет. Тоест всяка дреха я носят точно един път и я хвърлят да гние по гардеробите - а тия дрехи хич не са евтини даже. За мен това е непонятно просто - все едно да хвърляш пари на вятъра, които може да купиш храна за 1 месец с тях.  ooooh!
Свеар, даже и второто ни зъбче се показа вече - добре че ги вади без температури, само малко е кривичък за ден-два и това е. Сега е много смешен, защото все си е прехапал устната и все го гледам как си дъвче там нещо - странно му е усещането на зъбчетата изглежда.  Laughing Значи кюмина е кимион така ли? И аз все се чудех дали е същата подправка.
Дани, стига с тия кексове бре! Аз вече и от мисълта за храна дебелея  Sad А за гаденето - през цялата ми бременност не можех да помириша никакви парфюми, а също и усещах разни миризми, които изобщо не ги усеща нормален човек.
Милена, аз затова ги събирам - малкия е на 6 месеца, а да видиш колко торби с умалели дрешки съм прибрала. Но по-специалните ще ги ползвам за одеалце. А другите човечета нали и те новичко искат да видят  Laughing - пък и най-голямата ми радост е да зяпам и да въздишам по бебешките дрешки в магазините. Не знам как е при вас, но тука има голямо разнообразие и страхотно сладурски дрешки за момиченца, а за момченцата са малко скучни - та затова като видя нещо по-сладурско, просто не мога да му устоя.
Айде да бягам и аз...

# 181
  • Мнения: 1 269
Добър ве4ер и от мен.
Изпратих си гостенката и посядам

Привършихме с тоалетите,останаха само "златните накити" за главата на Дима (естествено,4е ще са имитация),за истинско златно кепе има още много хляб да яде Mr. Green  и къната и да дишаме спокоино Crazy
Марси,ама все едно аз съм го писала.И като и се скарам толкова обидена ми заявява"Няма да ми се караш" Naughty "Не те искам ве4е" и съвсем сериозно става и ме игнорира Shocked Да пла4а ли да се смея ли.И на мен после ми става убидно.И тя е изобретателна с ножицата,щом и към косата взе да посяга спрях да давам,сега има една пластмасова за хартия и толкова Laughing
Отпусни се бе жена,погледни от хубавата страна на нещата Hug
Мария това сериозно ли за приятелката ти?Как е реагирала на подобна сцена Shocked Sick
Дани ти си знаеш,а ще имаш ли помощ след раждането?Лошото е,4е много 4есто боледуват от градинките и да не заразяват бебето,както се полу4и при нас Cry
Вили и на мен ми е много мъ4но за де4ицата в Бг.Толкова много мъка,а на никои не му пука.
ДАно да се уредят нещата по наи-благоприятният на4ин за у4ителите Praynig
Любе как издържаш всеки ден ти се 4удя Crazy
Свеар мерси за инфото,голяма си сладкодумка Wink
Веси как е Тарек?Намери ли гледа4ка?
Тарик мам много си права.Аз и мом4ешките харесвам тук.Има доста голям избор в сравнение с Бг Laughing

Оставям ви,4е ме викат да редим пъзел

Ето една снимка на традиционните ни рокли и златните накити за главата:(само нея успях да намеря Embarassed)

# 182
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Напълно сериозно Милена Laughing и аз зяпнах, но и  се сетих за една случка в моя клас. бяхме 10 клас, когато едно борче в час по математика си изкара оназ работа и я трясна в чина. сори. Simple Smile учителката, на възраст жена, щеше да припадне. излезна навън милата.и това 1988 #Crazy
същото е направила и моята приятелка- излезнала. изключили са ги от това училище, но едва ли ще им дойде акъла.
на нея още й е трудно да забрави. Sick 

днес си харесах една рокля подобна на тия, които си пуснала. като по чудо ми стана на дължина, но беше много ярко розово, а и с тия ръкави под абаята хептен ще съм като мечка  hahaha  #Cussing out
след празника спирам тестените и сладките. няма да съм на диета заради кърменето, но и няма да качвам.

Любе, кога беше лейдис на Джумейра парк?

# 183
  • Мнения: 1 269
Горките у4ителки Confused на какво ли са се нагледали и наслушали,щом и ние затворихме жива патка в бюрото и... Embarassedпосле защо някои от тях ни замерваха с триъгълници или тебешир Laughing железни нерви трябват

Леидис деи маи е в понеделник.И ние смятаме другата седмица да ходим на плаж,4е децата имат доста  по4ивни дни и малко да сменим обстановката.А дали има още от онези гигантските бански Laughing

 

# 184
  • Мнения: 2 804
Здравейте мили момичета !
Имам нужда от помощ !
Как се готви онази работа на агне ?
Не е ни майтап , ни шега !
Мъж ми е купил , но аз кога и къде си мисли , че съм готвила такива-та работи не зная .


# 185
Здравейте на всички, видях в темите че има много голяма "арабска дружинка" и реших и аз да се присъединя към вас. Омъжена съм от 3 години за ливанец-християнин. Имаме си дъщеричка, която скоро ще навърши две годинки. Запознахме се в ОАЕ, прибрахме се за една година в България и сега отново сме там. Ще се радвам да ми пишете и по-точно има ли някоя от вас в Абу Даби?

Моля, пишете на кирилица!
 

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 17:32 от Дивиана

# 186
  • Мнения: 2 804
Мърси , не се тормози мила !
Те на тази възраст карат детски пубертет и са ужасни по някога .
И мен се опитва да ме работи Самира , но аз минавам и на тежка артилерия .
Но тук е проблем , че ако видят синини подпитват детето и ако каже , че някой от родителите е било детето минават на проверки .
И при системно биене ти отнемат детето .
Дори и само да си измисли , че е бито пак могат да ти го вземат .
На зълва ми , етърва набила едно от децата и след това близо седмица си го е държала в къщи , че го била ударила лошо и се виждало .
Аз също , често се изкушавам да купя дрехи , но като зная колко бързо растат не купувам много .
Просто не виждам смисъл да купувам и да трупам още повече , че има и дрехи които съм купувала и не са обличани и веднъж .
Пък за новородено си е истинско хвърляне на пари .
Аз за родилното само взимам 1 комплект точен и 2 за след 3 месеца , а за в къщи и за 6 месечни ако искам обличам , кой ме гледа нали е облечено детето .
Милена , и Фатима веднага от родилното се разболя .
Самира , ми идваше благодарение на татко си навлечена от всичко по две само обувки и яке бяха един брой /чифт/.
Та се беше разболяла и Фатима нямаше и 10 дни като беше на антибиотик .

# 187
  • Мнения: 2 804
Добре дошла сред нас ! Hug  bouquet
Чувствай се удобно !

# 188
  • Мнения: 1 269
venichamoun  Добре си дошла  Simple Smile
Пове4ето сме в Дубаи и Шарджа,но винаги си добре дошла ако имаш път към нас.От колко врме си в Абу Даби.Доколкото знам и там има много българи Simple Smile

Дани онази работа  hahaha Embarassed за топ4етата ли става въпрос Laughing веднъж направих и се хареса.първо ги "резнах" на няколко места и ги оставих да престоят за няколко 4аса в оцет,вода 4ерен пипер и дафинов лист.после ги сварих и след готовност ги запържих в масло и подправки според вкус.дано ти харесат. Hug аз ги правих като бях бремена,бяха ми се прияли тогава Mr. Green Crazy

# 189
  • Мнения: 2 804
Миленка , мерси много за идеята !
Точно за това става въпрос !!!

А по въпроса ти за след раждането , разчитам само на помощ от страна на съпруга ми .
Майка си нямам , баща ми не става за тази работа , сестра ми е на училище .
Едната ми зълва е с 4 деца и няма как да дойде да се занимава и с мен , другата само когато има нужда от нещо тогава е на линия .
А свекърва ми е на работа пък и най-малката ми зълва ще остане сама ако дойде .
Така , че ще разчитам на Аллах и на Юссеф .
Дано само мине всичко нормално и не се стига до операция .
Аз не се сърдя на никого за това , че няма да дойде да ми помага .
Щом сме ги правили сами тия деца трябва да си ги гледаме сами , пък ако някой има време да ме отмени и за 30 минути му казвам едно голямо МЕРСИ .

# 190
Здравейте отново и много ви благодаря за бързите отговори.От по4ти пет години с прекъсване за около година.Опитахме да живеем в българия заради детето но и за двамата се оказа доста трудно.Вие как се оправяте с арабския,моят е под всиакаква критика но се надявам покрай детето и аз да го науча

# 191
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравей venichamoun! Добре дошла при нас!  welcomeАз отбирам някоя и друга думичка, но и мен хич ме няма с арабския общо взето  Embarassed
Как се готви онази работа на агне ?
newsm65  mrstraetz Дани, разби ме отвсякъде - сега си спомних, че мъжът ми го готви това нещо обаче аз твърдо отказах да опитам - е миришеше на хубаво де и той щял да не ми казва какво ям, ама му дожаляло за мен и си призна преди да го опитам.  Mr. Green Спаси си живота с това признание  smile3560
Уф, тия емотикони много готини бе...

# 192
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вениша, добре дошла!  Hugпак емирските се увели4ават, ей, голям отбор сте!
пепи, като домакин по снимките, ще ти даде клю4ът за  пещерата!  Simple Smile
пепи, мерси, ама  наистина си е трудоемко с децата, особено разли4ните, има едно аутис4е тука, те даже не знаят какво му има и едно, с трапанация на 4ерепа и леко на даун! абе добре е, 4е съм там, що така нямам доверие,, много са опасни игра4ките на вън, люлки и въртележки, пъразлки без перила!  #Crazy
мина ми, Peace татко ни се показа малък гений този път и вдъхна живот на дистанционното! Blush не ми се кара даже! Heart Eyes линда,оба4е е опасен кадър ве4е и само бели търси! #Cussing outкакво й стана и се бие и обижда на арабски!и то4но като дима, милен4е, не ме оби4а, само другите оби4ала, щото й се карам и не й разрешавам да ми се ка4и на главата, пък я оставям да се нареве! не като другите, дето й играят по гайдата!
дани, това се готви камуния, с кимион и е вкусно със сос, леко подлютен! но и предложението на милена е  добър вариант! аз оби4ам гадории ве4е и не отказвам! bowuu
миленке, готини са роклите, в по- олекотен вариант са джебите тука, но не са украсени така богато и не са скъпи(от тънък памук са)!
миме, ти защо даваш п4елно на зайед, аз давам, 4е линда е злояда , с него какъв е проблемът?то й укрепва де! newsm78
тарик мам, хахха  за мръвките, пропуснала си да пробваш едно типи4но ястие, тука много го та4ат, на мъжете  се дава, но при нас борбата е на свеки ,нали тя е ш?фът! Mr. Green

# 193
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте писанки ! Ей ме на ! Прибрах се с голямо главоболие и нов анцунг Wink не че имат нещо общо , малка компенсация ! Спах, спах ,спах и се оправих - сега съм 6 , само не знам кво ще правя цялата нощ  newsm78
Добре дошла Вениша !  Hug- Разкажи ни за преживелиците си - обичаме истории и сме добри слушатели ! Как живеете , как се чувствате в Абу Даби ? - Аз съм в БГ . Учителка - работя с деца с увреждания и трудности в обучението. Женена съм за наше момче българче и съм в темата заради интереса си към арабските страни , начина на живот там и ...добрите момичета разбира се   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-за всички !!!
Тарик мам - верно много сладки тез емотиконки , все не ми остава време да ги вкарам в действие повечето !
   
Марси - душе , сори , но ти така ни развесели с шефи - посмяхме се от сърце на дяволиите на Линдита - каквото и да е - да ти е жива и здрава - че то иначе каква ще е скука ....ама детето така се старае да ви разнообрази живота  Laughing
Лека нощ момичета ! Сладки сънища !

# 194
  • Мнения: 145
Здравейте, момичета!
Ако знаете откога ви шпионирам тайничко .... Все ми се струваше неуместно да взема да се престраша да пиша, защото нито живея в арабските страни, нито имам някакъв контакт с хора от там, не съм официално семейна, нямам и дете. Всъщност по нито един показател не отговарям за този форум, но пък имам голям интерес към арабските страни. Та затова често ви попрочитам. Бих се радвала да се присъединя към вашия отбор, ако разбира се нямате нищо против. Забелязах, че при вас винаги е интересно и цари една такава уютна атмосфера - предразполагаща към сладки приказки. Та ако искате още една дама за компания - с удоволствие ще се присъединя към вас. Незнам какво още да ви кажа за мен. На 30 години съм, по професия журналист,музиката и животните са ми страст. Ако искате да знаете още нещо за мен - питайте свободно. Желая ви приятен и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт