Принтиран маникюр?

  • 18 699
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Знае ли някой къде се предлага правене на маникюр с принтер и колко струва тази услуга?

# 1
  • Мнения: 5 622
За кой град питаш? Аз знам, че във Варна, май има "На тъмно". Мой приятел е вносителят и мога да го питам, ако те интересува  Peace

# 2
  • Мнения: 3 622
За кой град питаш? Аз знам, че във Варна, май има "На тъмно". Мой приятел е вносителят и мога да го питам, ако те интересува  Peace

БУБА извинявай за тъпия въпрос, но какво значи принтиран маникюр  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 622
Ами вместо маникюрист да ти прави декорацията, една машина-принтер го прави. ЗА незнам си колко секунди става, за разлика от времето прекарано при маникюристката. И става много равно и еднакво. Но и е по-скъпо. Пак се работи с лак, всичко е както обичайното, просто маникюристката е заместена от този принтер  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 622
А дали е по издържлив лака?
Заинтригува ме с този принтиран маникюр  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз съм виждала по морето да предлагат. Слагаш си ръката вътре и после имаш оформени фигурки, цветенца и прочие. Не съм пробвала никога.

# 6
  • Мнения: 5 622
А дали е по издържлив лака?
Заинтригува ме с този принтиран маникюр  Grinning


Не знам дали е по-траен. Моят приятел искаше да му ставам рекламно лице(правеше си каталог), но тогава имах други проблеми на главата си+ това трябваше да си отгледам маникюр, а за мен това беше сложно и се отказах. ТАка и не му пробвах машинките  ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 622
И къде се помещава този твой приятел да го посетя  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 622
И къде се помещава този твой приятел да го посетя  Laughing

Той само ги внася  Grinning Можеш да ги намериш по студиата някъде. Чакай да видя дали ще го намеря да му звънна, да питам къде са си взели такава машинка)че е скъпа и не всяко студио може да си го позволи..Глезотия демек  Crazy)

Обадих се, но не мога да го намеря. Като се свържа, ще ти кажа  Peace

# 9
  • Мнения: 3 622
Стана ми интересно и може да опитам поне веднъж да поглезя ноктите си  Wink
Моята маникюристка работи в едно малко салонче и нямат такава екстра

# 10
  • Мнения: 422
Аз от както чух , че  има такова чудо и пощурях.Аз съм от Плевен и най-вероятно няма такава услуга тук, но мога да скокна до София, е зависи от цената разбира се.И аз се питам да ли е траен, колко издуржа, а и времето спестено при маникуристката в рисуване....

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
Само да допълня, че освен готовите шампи и цветенца, можеш и ти да си занесеш мотив или снимка, напр. снимка на гаджето  Crazy и я сканират и принтират на ноктите  Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 535
Всичко много хубаво но машинката струва от 3 до 5к.... Shocked

# 13
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз по спомени от сайта на Старнейлс мисля, че беше към 8 000 лв  Mr. Green Все пак затова е за проф. употреба  Wink

# 14
  • Мнения: 422
Няма да си купувам машинката, то с нея трябва цял куп други машинарийки....Услугата?

# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
Тук го има и по-евтин http://www.nail-painter.com/htdocs/about.htm , пише, че като себестойност излиза по 10 ст. на нокът, сигурно е около 20 лв за всички нокти  Thinking Хубаво би било и само на един нокът според мен...

# 16
  • Мнения: 2 229
По 2 лева на нокът ми се струва много. Rolling Eyes Кой ще даде толкова, аз не бих. Не за друго ами просто дълбоко ме съмнява, че става качествено и бих си направила ей така да видя какво е просто. По левче ми се струва по-реална цена, но си правя само догадки. Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз бих си направила само за специален повод  Sunglasses, за всеки ден - не  Crossing Arms  Ето това открих за София :

  Промоция на Декорация на маникюр с принтер
 Промоция до 28.06.2007 Стара цена: 15.00 лв.
Нова цена: 13.00 лв.

цените са с ДДС

Американската корпорация ImagiNail пусна на пазара принтера NailJet Pro, който е предназначен за печатане на висококачествени цветни картинки на ноктите на ръцете. Апаратът вече се използва в американските салони за красота и в салон „Ефект”, където желаещите могат да нанесат на ноктите си рисунка избрана от огромна база изображения.

Продуктът е представен от фирма Салон Ефект
 Салон Ефект

Адрес: София, ул. Майор Първан Тошев 16
Телефон: 02/ 958 86 86
E-mail: efekt@dir.bg
Web site: www.saloneffect.com

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 13:58 от Mirena80

# 18
  • Мнения: 211
13 лв. на брой или за всички 10 пръста. Аз съм виждала, бяха принтирани делфини във синя вода, щампата, която видях беше много противна. Малко горзничко беше 10 делфина на син фон. Щампите са буквално като картинки с отлично качество.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
За първи път чувам за такова нещо  Shocked
Заинтригува ме, ще потърся къде има близо до нас и ще пробвам непременно  Grinning
Благодаря за информацията   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
Ми на мен ми звучи като 13 лв за всички нокти  newsm78 И на мен ми идва много претрупано  така, някакси по-добре ми изглежда само на безименен пръст например... Ако отиде някой, да пуска снимки после  Hug

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Простете, но това си е жива цигания Laughing

# 23
  • Мнения: 5 362
Простете, но това си е жива цигания Laughing
Peace  Wink
Особено онзи нокът с Мона Лиза....  ooooh!

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Простете, но това си е жива цигания Laughing
няма какво да простим, така си е.
въобще, на мен декорация на всеки нокът ми се види меко казано претрупано.
най-добре ми изглежда на палец и безименен пръст.

# 25
  • Мнения: 1 906
...
, напр. снимка на гаджето  Crazy и я сканират и принтират на ноктите  Wink
Това вече е прекалено. Представям си как ще реагира, като се види Crazy.
Иначе идеята ми допада  Mr. Green .

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ето тук декорация правена на принтер на една мама от форума/FlyFlu/  -

http://img53.imageshack.us/img53/4918/nokti81qg9.jpg

Копирах снимката от темата за маникюр. Декорацията е правена от познат на
FlyFlu

Ето тук да видите самата машинка и разни подробности - http://www.nail-painter.com/

# 27
  • Мнения: 2 759
...
, напр. снимка на гаджето  Crazy и я сканират и принтират на ноктите  Wink
Това вече е прекалено. Представям си как ще реагира, като се види Crazy.
Иначе идеята ми допада  Mr. Green .
                  Ами сложи си всичките гаджета, така ще са ти на всеки пръст - различен  hahaha...

# 28
  • Мнения: 1 951
Аз знам в Русе къде има, мога да ти кажа координати и цени ако те интересува. Разглеждала съм каталога и определено трябва време докато си избереш мотив  Wink Не съм си правила, но майка ми твърди че е трайно.

# 29
  • Мнения: 2 631
...
, напр. снимка на гаджето  Crazy и я сканират и принтират на ноктите  Wink
Това вече е прекалено. Представям си как ще реагира, като се види Crazy.
Иначе идеята ми допада  Mr. Green .
                  Ами сложи си всичките гаджета, така ще са ти на всеки пръст - различен  hahaha...

Хм....  Thinking Ми на мен няма да ми се съберат  Joy Трябва по няколко на нокът да ги наблъскам  Mr. Green Хахаха

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Има един салон в Дианабад, Мания...Там има такъв принтер...Но за цената ще ви излъжа...

Има и доста приятни декорации, не толкова натруфени...

# 31
  • Мнения: 8 917


Има и доста приятни декорации, не толкова натруфени...

Аз съм за тези - по-"ненатруфените" Peace

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 434


Има и доста приятни декорации, не толкова натруфени...

Аз съм за тези - по-"ненатруфените" Peace

Има за всекиго по нещо  Peace    bouquet

# 33
  • Мнения: 422
Благодаря, момичета.Аз мислех, че е нещо ново, ама чак сега чувам.Ще разпитам и в Плевен, трябва да има и тук.Надявам се да има и по стилни декорации.Много ми хареса леопардов десен, за спец.повод.

# 34
  • Мнения: 2 759
                  Ами сложи си всичките гаджета, така ще са ти на всеки пръст - различен  hahaha...
Ми на мен няма да ми се съберат.. 
                    Аз по-маловажните бих ги сложила на краката  Crossing Arms.

# 35
  • Мнения: 6 017
Брей брей брей, и такова нещо ли има вече, не се вълнувам много много от маникюрите затова явно съм тооолкова изостанала по тази тема

# 36
za printera tazi usluga ne e mn skapa i e mn hubava vsi4ko stva za 1 min na vsi4ki prasti

# 37
  • Мнения: 82
А да попитам знаете ли къде в Бургас се предлага тази услуга?

# 38
  • Мнения: 80
Така да се намеся и аз малко да обясня.Трайността на лака е както обикновенния.На по -ъси нокти декорацииката става по -  добре. на мен ми правиха такива който края им е бял понеже ноктите са ми доста извити в края и картинката не става мн добре.Има един гооолям каталог с мн картинки има мн готски!Също така може да си сложиш и своя картинка (Пр на бъгс бъни на черен фон).Ако има др въпроси питайте ще се постарая да отговоря на всички до колкото съм на ясно Wink

PS. На 18 съм и все още не съм мама  baby_neutral

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
За първи път чувам Rolling Eyes
Интересно е, но с по-семпли неща, тези на снимките ми идват много натруфени и неестетични.

# 40
  • Мнения: 2 663
Аз бях една от първите изпробвали принтера в София(в Мания) и да ви кажа е много яко стига да е семпла картинката

# 41
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А някой знае ли за Пловдив има ли го, къде и цени newsm78?

# 42
  • Мнения: 1 259
 Embarassed Не бях чувала за това  smile3520

# 43
до колкото знам тези принтери са доста скъпички, но същия ефект се получава с печатите на мен ми ги правиха н салон CREATIVE (зад МОЛ София) много съм доволна от мацката там

# 44
Аз даже имам такъв принтер за декорация на маникюр и съм много доволна от него, както и клиентките ми. Купих си го он-лайн направо от дистрибутора за БГ - ето и страницата момичета, може да номерите тук www.petkidis-nailprint.com[/size]

  

# 45
  • Варна
  • Мнения: 563
аз си правих такъв маникюр на морето и да ви кажа 100 пъти предпочитам маникюристка да ми направи декорация,въобще не бях особено очарована... и понеже са ми малко извити ноктите в края и там не се отпечатва добре картинката. Иначе каталога е готин,мн картинки,чудо,ама не бих си направила пак... може би си е и до ноктите,знам ли и аз,на друг пък може мн да му хареса  Peace

# 46
и аз не го харесвам

# 47
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Една колежка си направи такъв маникюр,стоеше много ефектно и оригинално.Издържа около 10 дни и тя беше дала около 20 лева(не си спомням точно).Студиото се намира около Плиска.

# 48
  • Мнения: 757
на мен много ми харесват

# 49
аз също съм изпробвала принтер, но не съм очарована!
за сметка на това съм клиентка в същия този салон Creative (зад МОЛ София) и също съм много доволна от маникюристката им!

# 50
И аз съм пробвала с принтера и изобщо не съм доволна!!!
Цветовете и линийте на места леко се сливаха, изобщо няма нищо общо с рисуваното на ръка.За трайност да не говориме......издържа ми няма и 10дни !

# 51
Е ти един път в годината ли изкаш да ходиш. Цяла година с една картинка. Отиди тогава да ти извадят ноктите и да ти сложат метални пластини, ще си като автомобил  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 179
Последния път като си бях в Бг, и си правех маникюра, момичето ми обясняваше за тази машинка за принтиран маникюр, и казваше, че си настройвала от комп, дължината на нокътя, цветовете, картинките, които си си избрал, и машината после ги правела.За съжаление тогава все още не беше разработила тая услуга, иначе щеше да ми е много интересно да опитам Peace

Общи условия

Активация на акаунт