Очакващи юни 2008?

  • 13 616
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Валентина, спокойно. И аз съм така. Ходих в петък - бях на 5 седмици, още било рано да се каже нещо за сърдечната дейност. Докторът ми каза да отида след 20-тина дни. Явно е нормално.
При предишната ми бременност посетих лекаря си месец и половина, след закъснението на менструацията.
Надявам се всичко да е наред и да се чуе сърдечната дейност!

# 271
  • Мнения: 679
Добре дошли на всички нови момичета! Пожелавам ви лека и спокойна бременност и красиви и здрави юнски слънчица!

Валентина, мисля, че е нормално при толкова ранен преглед да се види само плодното сакче. Важното е, че си е на мястото.

purshing, виж тази тема Как се поставя лентичка с календар на бременността и др.?

И аз днес видях пулсиращото сърчице. Всъщност нищо не видях, но според доктора има такова  Simple Smile. Моят бебок върви с няколко дни назад, но нараства нормално. Уж засичах овулацията, но според доктора е станало със седмица по-късно.
На мен също ми се беше появило акне, но си взех този крем. От голяма предпазливост  Wink писах имейл на производителя и ме увериха, че става за бременни. Кремчето върши работа, ползвала съм го и по-рано.

# 272
  • София
  • Мнения: 2 901
Толкова съм се ошашкала, че забравих кога сме правили секс - тя и лекарката това ме разпитваше, мислеше си че съм имала по-късна овулация. но чудното е, че аз си правих тестове за овулация за първи (дано и за последен) път и се зачудих, че ми го показа на 12-я ден, след като очаквах да съм на 14 ден (не знам защо, на мен цикълът ми вече е по-кратък с 1-2 дни от преди предишната бременност, а аз продължавам да настоявам за по-късна овулация...

не знам сега въобще за какъв термин мога да говоря. Ако някой може да ми помогне по метода на 1 ден от ПРМ - 16 септември, защото денят на овулацията е под въпрос. Май съм към 24 юни, или греша, къде да погледна за "сметало"? пак имам предпочитания за пола на детето, предпочитам момиченце отново, но каквото такова...  Embarassed сигурно ще бъда и добра мъжка майка. като си помисля само, че цял живот съм искала да имам момченце и когато забременях вече исках друго...

# 273
  • Мнения: 679
Валентина,  16.09.2007 + 280дни = 22.06.2008

Тестовете за овулация са положителни 12-36 часа преди самата тя да настъпи. Така че вероятно овулацията ти е била съвсем навреме. Не се вглеждай толкова. В крайна сметка всичко е индивидуално. Важното е, че сега всичко е наред и така ще бъде  Peace

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:27 от Ати

# 274
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета!  Hug Добре дошли на всички нови майчета!  Hug  bouquet
Всички вече сте добавени в списъчето на ОТБОР ЮНИ 2008smile3501
Моля ви, не се притеснявайте излишно! Бъдете спокойни и с хубави и усмихнати мисли!  newsm68 Сигурна съм, че всичко ще бъде наред с нашия отбор!  newsm10

Поздравления, purshing! Само бъди спокойна и оптимистично настроена!

Валентина, аз още преди да напишеш последния си постинг, ти сложих розово вързопче в списъка! Случайно съвпадение! newsm44 Според калкулатора на bg-mamma, при първи ден на ПРМ 16 септември -  терминът ти е 22 юни 2008!   bouquet

Момичета, давайте идеи за заглавието на новата ни темичка!  newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 2 901
Йеееее, 22 юни и "паднало се" розово вързопче - по-добре се чувствам емоционално. мисля ,че е един добър знак!

За съжаление не мога да си позволя да не ходя на работа сега, дори още не съм казала на работата, че съм в положение, а и сега са ни много обтегнати отношенията с шефа за сериозните въпроси (иначе работата не ми е тежка, разбирам се с всички, включително с шефчето, когато не бистрим сериозни теми), та мисля засега да я давам така.

# 276
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А на мен розаво вързопче - ох, надявам се, второто да е момиченце.
И аз още не съм казала в работата. Мисля, че е много рано. Но ще трябва да свърша и това... Embarassed Каква ли ще е реакцията - само преди две години се върнах на работа, а сега -пак по майчинство... Mr. Green

А кой ще направи новата тема?

# 277
  • Мнения: 679
Каква ли ще е реакцията - само преди две години се върнах на работа, а сега -пак по майчинство... Mr. Green


А мен пък ме чакат да се върна  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 17
Аз ще пусна новата тема, защото тази ще бъде заключена в най-скоро време. Отгоре ще пусна отново цялото ни списъче на ОТБОР ЮНИ 2008!  Hug
Само дайде идея за заглавието - нещо римувано и да бъде по-така  Mr. Green newsm10

# 279
  • Мнения: 533
А на мен синьо вързопче, чудничко maristuta на такова се и надявам  Hug
Според мен има още време за казване на работа. Аз януари м. т.г. като казах, че съм бременна (доста рано беше), на шефа му се изправи косата, защото колежката ми преди седмица беше съобщила същата новина  Mr. Green
Сега се надявам повече да ми се зарадва, така де, колежката се връща, изгледа бебето  Wink

# 280
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте пак и от мен!

Взеха ми кръв и урина за изследвания и познайте кога ще бъдат готови  smile3506  - след 12 дни  smile3514!
За първи път нещо ми минава през ЗК и то ... smile3506! Иначе на частно щяха да са готови още днес или утре, ама айде и аз този път да ползвам паричките, които внасям в касата  newsm53!
За казването на работа - еми аз казах на шефа само, защото трябваше да му обясня защо няма да отида на няколко масови мероприятия и защо например днес не съм на работа! Иначе на друг не съм казвала. Даже и на родителите си още не съм казала!
Ох, момичета от вчера ме боли врата и гърба! Не знам от какво е  smile3506! Може ли да е от стоенето пред компа или неудобно спане? Съвсем станах хипохондричка, да не е нещо лошо  newsm17!

Добре дошли на всички нови момичета и Юни догодина всички пак да сме тук и да се хвалим с бебоците си  newsm17!

# 281
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ето ви предложение за нова темичка:

"Още сме фини мадами, но ще бъдем юнски мами!"

# 282
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен   bouquet
поздрави на всички, аз също се записвам  Grinning след един спонтанен аборт май месец Cry ето ни пак на линия   bouquet
Очакван термин 26 юни

# 283
  • Мнения: 679
dari75, на мен ми допада заглавието. Може и някоя анкетка да си пуснем. Не, че имам конкретно предложение... newsm78

Здравей, vivi2! Добре дошла при нас!

# 284
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И на мен ми харесва заглавието. Давайте новата тема!
А за анкета - каква бихме могли да я направим? И аз нямам идеи!
Виви2, добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт