"Пълна промяна" - 2 част

  • 29 190
  • 703
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 759
Ами 26 човека са все пак и всеки е на отделна диета. Кой да ги следи? newsm78
                  Ми не знам - представях си, че дават някакви примерни менюта на някой ресторант и той подготвя отделни неща за всеки от участниците... Или нещо като ресторант...

# 91
  • Мнения: 7 430
Чак не мога да повярвам, че до момента всички сме на едно мнение  Flutter

И аз така Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Иначе и на мен ми хареса новата визия, макар, че и преди да я направят я намирах за симпатична Peace

# 92
  • Мнения: 281
Ами 26 човека са все пак и всеки е на отделна диета. Кой да ги следи? newsm78
                  Ми не знам - представях си, че дават някакви примерни менюта на някой ресторант и той подготвя отделни неща за всеки от участниците... Или нещо като ресторант...

Те не са ли изолирани някъде през тези месеци, когато не виждат близките си?

# 93
  • Мнения: 1 952
Ситан сега е 55 кг. Колко още да отслабне?   newsm78

Именно, това момиче има друга раса и съответно друга структура, тя колкото и да отслабне кокалът й ще си остане едър. Според само в талията останаха натрупвания, от кръстта на надолу е супер. Друг е въпросът, че тя някак много странно се държеше и въъбще не приемаше нещата сериозно. А и реакциите й бяха едни ... все едно е насила там. Не мисля, че ще запази тази си фигура дълго време.

# 94
  • Мнения: 17 546
На мен пък ми хареса такава с повече месце по нея. Ако стане още по-слаба ще се промени повече от необходимото. Сега май е във възможно най-идеалния си вид. Що пък трябва да стане кльощава? И не ми се стори никъде да и е ниско самочувствието, което е добре. Просто я беше яд на тялото и, че се е похабило така яко само от 1 раждане. Мъжа и май се кефеше истински, очите му светеха направо като я видя! И не съм убедена, ама не ми изглежда да я бие, макар че има вид на скинар.

# 95
  • Мнения: 912
На мен пък ми хареса такава с повече месце по нея. Ако стане още по-слаба ще се промени повече от необходимото. Сега май е във възможно най-идеалния си вид. Що пък трябва да стане кльощава? И не ми се стори никъде да и е ниско самочувствието, което е добре. Просто я беше яд на тялото и, че се е похабило така яко само от 1 раждане. Мъжа и май се кефеше истински, очите му светеха направо като я видя! И не съм убедена, ама не ми изглежда да я бие, макар че има вид на скинар.
Доста съм съгласна с Кристал и the same myself относно физиката й- не може да се иска цветнокожа, която не е мулатка, да бъде по-кльощава. Първо те самите не се харесват така-тяхната раса обичат закръглените дупета и пищните форми, това са признаците за сексапил при тях.
Аз също като го гледах мъжа й си помислих, че реакцията му е автентична, но сега като се позамислих-май наистина не е уместно с жена 'африканка' (както я нарече той) да бъсе бръснат....нещо визията му сега никак не й подхожда на нея Tired

# 96
  • Мнения: 17 546
Даже и някои други мъже от приятелите им, явно приятели на мъжа и, които я посрещнаха, също бяха с бръснати глави. Не визирам нейните сънародници.

# 97
  • Мнения: 912
Е, на тях със заплетените им коси така просто им е по-лесно да се поддържат, моите познати чернокожи също са така Peace

# 98
  • Мнения: 17 546
Е, на тях със заплетените им коси така просто им е по-лесно да се поддържат, моите познати чернокожи също са така Peace
Не, не черните. Говоря за българите, явно или роднини или приятели на мъжа и.

# 99
  • Мнения: 912
Не визирам нейните сънародници.
Уф, да, ти си го написала, аз къде гледам Tired...май още не съм се събудила, извинявай Blush

# 100
  • Мнения: 17 546
Не визирам нейните сънародници.
Уф, да, ти си го написала, аз къде гледам Tired...май още не съм се събудила, извинявай Blush
  Peace Hug Н.п. аз още не съм лягала от снощи! Grinning

# 101
  • Мнения: 1 284
Момичета, кажете от къде да сваля снощната серия на Пълна промяна  newsm78

# 102
  • Мнения: 3 405
Може да е плешив отчасти мъжът на Ситан, затова да е с бръсната глава.
Но на мен той нещо не ми хареса, може да съм предубедена от писаното тук, че я биел  Thinking

# 103
  • Мнения: 412
Я, набързо с две думи ме "светнете" от къде имаме инфо, че мъжа й я биел?

# 104
  • Мнения: 3 405
Някой беше писал в началото на темата.

Общи условия

Активация на акаунт