Магазин на Wenice Kids Fashion - мнения?

  • 15 409
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: X
Преди няколко дни забелязах, че подготвят отварянето на фирмен магазин на ъгъла на Гоце Делчев и България и потърсих повече информация, но от сайта им (www.wenice.com) става ясно само, че са турска марка. Мернах да се споменават в предишни теми, но без повече подробности. Споделете купували ли сте техни неща, как са цените и качеството и най-вече - имат ли бебешки серии или само за по-големи малчовци?

# 1
  • Мнения: 2 829
аз съм купувала за моите деца от тази фирма,
качествени са дрешките,не си променят цвета,цените--еми миналата година купих за малката яке до коленете-средна дебелина-за 56 лв,долнищата бяха по около 20-25 лв

има магазин на вениш на улСолунска-от Витошка към Графа в тази и част Peace

# 2
  • Мнения: 8 917
Купувала съм на Венис разни неща на Гери - панталончета, блузки, яке и др. и съм много доволна Peace

# 3
  • Мнения: 6 243
Купувала съм на сина ми от Турция техни дрехи. Много съм доволна от качеството и от моделите.

# 4
  • Мнения: 342
Купувала съм летни роклички и съм доволна,имат склад и магазин на Илиенци,турска марка са .

# 5
  • Мнения: 2 936
аз също ги харесвам,качествени са  Peace,но напоследък нещата им не са кой знае какви...поне тези които намирам  Rolling Eyes

# 6
  • around the world
  • Мнения: 651
Никога нищо не сме си харесвали от Wenice. Моделите им никак не ми допадат, а и за турска марка са си скъпички, предпочитам тези пари да ги дам за нещо по добро.
Stop

# 7
  • Мнения: 3 457
В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 457
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet
нали  Mr. Green и аз това си мислих,ми да взема да видя какви пари са и колко броя са  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз съм съгласна и сериозно съм настроена за това мероприятие! Peace  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 457
ок след десетина дена като отидем ще проверя за цена и ще снимам  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 9 478
О, аз съм голям почитател на Wenice. Peace
Много добри като качество, модели, цветове и разнообразие. Peace
Страхотни дрешки имат. Grinning
Магазина, както вече каза някой по-горе, е на Солунска.
Но, във всеки по-добре зареден детски магазин имат техни дрехи. Wink

# 13
  • Мнения: 97
Аз също много харесвам тези дрехи, още повече че имат размери и за по-големи деца.
Dandelion, скоро ли ще е откриването на магазина на Гоце Делчев и България ?

# 14
  • Мнения: 1 341
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet
нали  Mr. Green и аз това си мислих,ми да взема да видя какви пари са и колко броя са  Peace
И аз съм навита на този вариант!  Peace Чакаме снимки и цена.  Wink

# 15
  • Мнения: X
Вчера подреждаха дрешките по закачалки и рафтове, така че явно ще е скоро. Днес не съм минавала оттам, ако имам път ще ти пиша

# 16
  • Мнения: 97
Вчера подреждаха дрешките по закачалки и рафтове, така че явно ще е скоро. Днес не съм минавала оттам, ако имам път ще ти пиша

Ооо, значи ще е скоро. Ще намина да го видя магазина, мерси много. Grinning

# 17
  • Мнения: 3 164
 newsm78не съм доволна или съм попадала на тяхно менте Thinkingтениската на сина ми избеля за отрицателно време и шевовете се изкривиха, и панталона му също бързо избеля Close
Прекалено скъпо е за турска дреха, предпочитам за тези пари нещо наистина качествено Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 4 668
Преди купувах и бях доволна , обаче ... Rolling Eyes
Миналата седмица влизам на Солунска с идеята да накупя доста неща и какво виждам -
1. Нещо материите , като че ли не бяха тези от преди една година ... и
2. Харесвам два анцуга и казвам " Ще ги взема " с мисълта , че са по около 40 лв. Да обаче каква беше изненадата ми когато продавачката каза 140 лв. Shocked Е , хайде няма нужда . За турски анцуг 70 лв .  Sick Малко са попрекалили ...
И макар ,че живея на 100м. от магазина на Г.Делчев  , едва ли ще го посещавам ...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Преди купувах и бях доволна , обаче ... Rolling Eyes
Миналата седмица влизам на Солунска с идеята да накупя доста неща и какво виждам -
1. Нещо материите , като че ли не бяха тези от преди една година ... и
2. Харесвам два анцуга и казвам " Ще ги взема " с мисълта , че са по около 40 лв. Да обаче каква беше изненадата ми когато продавачката каза 140 лв. Shocked Е , хайде няма нужда . За турски анцуг 70 лв .  Sick Малко са попрекалили ...
И макар ,че
живея на 100м. от магазина на Г.Делчев  , едва ли ще го посещавам ...
#Crazy #CrazyНаправо онемях
как 140 лв.,че то в Адидас са по 70 лв. комплекта?1 newsm78
изненадах се много.
на Влади взех за градината долнища и блузки, стават и ми изязаха по 40 лв. комплекта преди месец и половина, от тогава не съм ходила Thinking

# 20
  • around the world
  • Мнения: 651
Преди купувах и бях доволна , обаче ... Rolling Eyes
Миналата седмица влизам на Солунска с идеята да накупя доста неща и какво виждам -
1. Нещо материите , като че ли не бяха тези от преди една година ... и
2. Харесвам два анцуга и казвам " Ще ги взема " с мисълта , че са по около 40 лв. Да обаче каква беше изненадата ми когато продавачката каза 140 лв. Shocked Е , хайде няма нужда . За турски анцуг 70 лв .  Sick Малко са попрекалили ...
И макар ,че живея на 100м. от магазина на Г.Делчев  , едва ли ще го посещавам ...
Peace и аз с подобно преживяван си казах, че повече в техен магазин надали ще вляза Naughty

# 21
  • Мнения: 6 243
Аааааааа, за такива пари не е ставало дума. Не са били супер евтини, но цените, на които съм купувала техни стоки, са били съвсем прилични. Явно тук търговците се увличат доста.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 478
И на мен ми се струват много надути цените. Naughty

# 23
  • Мнения: 998
Влизах в магазинът им в Бургас, наистина са се уляли с цените тази година  Confused

# 24
  • Мнения: 4 668
#Crazy #CrazyНаправо онемях
как 140 лв.,че то в Адидас са по 70 лв. комплекта?1 newsm78
140лв. ми поискаха за два анцуга , не за един ... но това пак си е 70 лв. за анцуг . Турски !
Аз купих анцуг на Рийбок за 55лв.

# 25
  • Мнения: X
Вчера ходих до магазина и честно казано не съм много впечатлена. Заредили са само дрехи с много ярки цветове - ярко розово, сигнално зелено и т.н. Освен това като реших да купя жилетка се оказа, че всички (поне за възраст 6-12 месеца) са 80% акрил. Иначе цените не са много високи. Общото ми впечатление е, че най-лесно ще се намерят детски анцузи в цветове, които се виждат отдалеч - което си е екстра  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 986
А на Илиенци не го ли зтвориха магазина или аз не мога да го открия. Този на Гоце Делчев и България е с надпис Аутлет. Много модерни станаха напоследък т.нар. аутлети

# 27
  • Мнения: 28
А на Илиенци не го ли зтвориха магазина или аз не мога да го открия. Този на Гоце Делчев и България е с надпис Аутлет. Много модерни станаха напоследък т.нар. аутлети

OUTLET -принципно означава пласмент или най-просто МАГАЗИН ! но явно в БГ е модерно да си наречеш магазина OUTLET? Че то аутлет се казва и на баничарница баси? #Crazy

# 28
  • Мнения: 1 013
#Crazy #CrazyНаправо онемях
как 140 лв.,че то в Адидас са по 70 лв. комплекта?1 newsm78
140лв. ми поискаха за два анцуга , не за един ... но това пак си е 70 лв. за анцуг . Турски !
Аз купих анцуг на Рийбок за 55лв.

Всички спортни стоки на известни фирми на нашия пазар са произведени в Китай, Сингапур, Малайзия, Виетнам..., та в този смисъл това че въпросните дрехи са турски не смятам за определящо!


# 29
  • Мнения: 166
И аз да си кажа мнението за тази марка.Понеже половината от времето си прекарвам в Истанбул.Мъжо е от там.
Тази марка изобщо не е от най-скъпите или пък много известна на турския пазар.
Преди няколко дена случайно видях едни комплект,на етикета беше отбелязана цена-27 ytl ( 27 турски лири,което е почти едно към едно с бг лев.) щом има етикет,значи е купена от магазин,а не от производител,а българския етикет беше с цена 44лв  #Crazy Попитах момичета,защо е толкова скпо,след,като на турския етикет е пъти по-евтино..както и да е.Та мисълта ми е,че ако дрешките на wenice се взимат от производителя,ще са много по-евтини.Тук в Бг просто ужасно надуват цените  ooooh!

p.s A,ако дрешката е outlet,просто е на смешна цена в Турция.
Давам пример:
Панталонки kanz-в специализиран магазин 45 лв.Ако е out let- 15-20лв max   Peace
Дънки levi's,mng и т.н. ако са outlet-  са с почти 70% отстъпка.
А повечето неща,които се внасят в Бг,почти са outlet.
Не съм виждала до сега,поне в Русе нова колекция на маркови дрехи,а това също определя цената,но не и тук в БГ. Outta Joint

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 08:22 от /eftelya/

# 30
  • Мнения: 1 111
Дрешките са много красиви и качествени.Цените са малко високи,но при разпродажба падат наполовина.Като качество на дрехите от Венице и Мс бейби съм най доволна. Peace

# 31
  • Мнения: 342
Вчера бях в магазина им в Илиенци,според мен има страхотни неща,купих на дъщеря ми страхотно зимно яке за 46 лева.

# 32
  • Мнения: 1 883
Вчера бях в магазина им в Илиенци,според мен има страхотни неща,купих на дъщеря ми страхотно зимно яке за 46 лева.
В склада или в магазина?

# 33
  • Мнения: 1 883
Аз чат-пат си харесвам по нещо и го купувам.Доволна съм, наистина не си сменят цвета, не се раздърпват и смятам,че са качествени по отношение на изработката!

В турция какви дънчици за момиченце има на едно манекенче в техния магазин,колкото пъти минавам все тях гледам ,но не дават по една бройка Cry най-много някои път да подивея и да си купя серия Mr. Green

Коте,ами дай да видим кой какъв размер носи и да вземеш цялата серия,пък ще разпращаш?!  bouquet
нали  Mr. Green и аз това си мислих,ми да взема да видя какви пари са и колко броя са  Peace
И аз съм навита на този вариант!  Peace Чакаме снимки и цена.  Wink

Аз пък ще взема на "едро" - нали съм  с две кукли

# 34
  • Мнения: 342
В магазина,който е точно до централния вход на Илиенци,момичетата ми казаха че в склада вече не продават на дребно/дали е така не съм сигурна/

# 35
  • Мнения: 3 926
Пазарувах от въпросния магазин (над подлеза на Гоце Делчев). Много ми харесаха и дрешките, а и обслужването беше добро. Жената учтиво ми обясни, че цените са по-ниски, защото са предишни колекции (не бях забелязала, че е аутлет). Харесва ми, че има дрехи в различни цветове, а не в типично розово за момиченцата и синьо за момченцата. Дори розовото не им е "бонбонено", а доста наситено. Така или иначе купих жилетка в синьо-зелено за 27 лв. Не ми се стори много. Не е намалена на половина, а от около 40 лв. Все още не съм прала, за да имам мнение по този въпрос.
Лично аз смятам, че цените и стоката не са за пренебрегване, още повече магазинът ми е на един хвърлей място, така че това ни е новата квартална мания.  Grinning

# 36
  • Мнения: 21
Аз днес ходих с една приятелка в магазина им на Илиенци и си купихме  супер сладурски блузета за бебката и за каката. Цените не са кой знае колко високи, отговарят си на качеството и са много красиви.  Simple Smile

# 37
 Partyмоделите са супер  цените  също. междо другото  на  илиенци  магазина  е  ремонтиран и има много  нови  модели

# 38
а  аутлта  е  трепач

# 39
zna4i nie imame golqm magazan na wenice v dryjba vsi4ko e samo na wenice drexite ni sa ot 98 do 170 demek uni6esko zapovqdaite ima namalenie magazina e v dryjba 1 na pazar nikoni 18 pavilion otpred e s jalta i pi6e detski magazin do nas ima belio pred magazina ima golqma reklama na WInX zapovqdaite

Общи условия

Активация на акаунт