Изправяне на коса ?

  • 30 150
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 160
До сега повечето казахте, че изтощава косата  newsm78 Аз вчера приказвах с моята фризьорка и специално я питах дали много ще ми изгори косата, а тя даже ми каза че с тоя препарат (не знам точно за кой става въпрос), с който ще я изправи щяла даже да ми се хидратира косата и да стои по мека. Цената, която ми обяви обаче беше 80-120лв.  Crazy в зависимост от това колко препарат ще трябва да се използва. Simple Smile Моята коса попринцип не е къдрава, просто много чуплива и ако се подложа на това изправяне, ще ви кажа как е било и как ми е косата след това. Wink

# 46
  • Мнения: 1 503
И аз да се присъединя.
Вчера пуснах тема,но една от посетителките ме светна ,че вече има такава и смея да допълня с доста информация.
Моята коса си е чисто афро.Много гъста и доста къдрава.Винаги бухва и нито преса,нито сешуар са в състояние да я укротят.
2  пъти съм се мазала с релакс крем,но и 2то пъти не беше точно права.Незнам нито фирма,нито нищо.
Сега съм решила да се изправя,но този път искам да е добре.
Пепеляшка-май ти си с най-сходна до моята коса.Моля те кажи какво точно ползваш Praynig


http://www.parnevu.com/images/T_CondRelaxerSystem.jpg-този най-ми хваща окото,но...
И те според цвета на косата ли са?От къде мога да си поръчам?
 CHI продуктите са ми неизвестни напълно.Кое е по-точно кремът за изправяне?

Искам права ,мека ,лъскава и гладка коса Sad

благодаря ви  bouquet

# 47
  • Мнения: 558
мойта се изправя с преса,но преса на 2-3 дни мн гори косата,каквито и продукти да слагах за защита.
аз ползвах ето това : http://www.afroshop.info/images/darklovelyrelaxersuper.jpg  medium ( има  и extra strong)
тук се продава във всеки афромагазин...

....щяла даже да ми се хидратира косата и да стои по мека. ...

ами с relaxer  се променя структурата на косъма,така че от вълнист да стане прав...твърдението, че ще хидратира косъма е несериозно,дори смешно...става въпрос за силна химия все пак...но наистина косата става по-мека,лъскава(та нали по-лесно отразява светлината)...поне при мен връхчетата изгарят страшно много и тр да се подрежат след процедурата...

# 48
  • Мнения: 1 503
Доколкото вижадм обаче,тази фирма няма доставка до Бг newsm78
Иначе има доста неща като за моя случай Confused

# 49
  • Мнения: 46
Ама само не разбирам защо искате вкъщи да си го правите това? По-добре отидете при фризьор да ви изправят, защото не е толкова лесно, колкото изглежда, а и не е толкова скъпо. Не мисля, че опитите вкъщи ще доведат до нещо добро. Моята коса вече втори месец си седи права, но на 2-3ти ден след измиване леко се начупва на 1-2 места, но предполагам,че това е от влагата. Иначе продуктът, с който ме изправиха е на Кюн, може би съм писала по-назад в темата.

# 50
  • Мнения: 1 503
Алексия,аз живея в Асеновград.Тук трудно ще намериш качествено подстригване ,а за подобно третиране.....Лично аз искам да си поръчам сама продукта,но ще отида на фризьор.Процедурата е като боядисването, доколкото си спомням.Незнам колко е къдрава твоята коса ,но мислиш ли ,че този Кюн ще свърши работа на афро коса(аз тази фирма не я знам,ако е някаква нашумяла.Съжалявам Sad ).Ако си толкова къдрава,колкото е мацката на аватара и казваш ,че косата ти се начупва,значи при мен ефекта ще е почти нулев предполагам Sad

# 51
  • Мнения: 150
Алексия,аз живея в Асеновград.Тук трудно ще намериш качествено подстригване ,а за подобно третиране.....Лично аз искам да си поръчам сама продукта,но ще отида на фризьор.Процедурата е като боядисването, доколкото си спомням.Незнам колко е къдрава твоята коса ,но мислиш ли ,че този Кюн ще свърши работа на афро коса(аз тази фирма не я знам,ако е някаква нашумяла.Съжалявам Sad ).Ако си толкова къдрава,колкото е мацката на аватара и казваш ,че косата ти се начупва,значи при мен ефекта ще е почти нулев предполагам Sad

Цвети,в салона на Соня няма ли такива иновативни препарати. Оттом излизат все изправени девойки.

# 52
  • Мнения: 46
Алексия,аз живея в Асеновград.Тук трудно ще намериш качествено подстригване ,а за подобно третиране.....Лично аз искам да си поръчам сама продукта,но ще отида на фризьор.Процедурата е като боядисването, доколкото си спомням.Незнам колко е къдрава твоята коса ,но мислиш ли ,че този Кюн ще свърши работа на афро коса(аз тази фирма не я знам,ако е някаква нашумяла.Съжалявам Sad ).Ако си толкова къдрава,колкото е мацката на аватара и казваш ,че косата ти се начупва,значи при мен ефекта ще е почти нулев предполагам Sad

Цвети, разбирам те напълно, аз преди живеех в по-малък град и нямаше кой да ми направи косата Sad Иначе да - косата ми е чуплива, колкото на мацката от аватара ми е, но е малко по-дългичка Simple Smile Казва м,че се начупва, защото в момента не й слагам нищо за изправяне, освен кокосово масло, но под начупва имам предвид,че не е права като игла, иначе пак си е права Simple Smile Имай предвид,че моя косъм е доста дебел и трудно се поддава на обработка по какъвто и да е начин.
Ако все пак си твърдо решила да си се изправяш вкъщи и няма откъде да си поръчаш препарата за изправяне, мога да ти го взема от фризьорката ми и да ти го пратя с подробни обяснения как да се изправиш Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 622
И аз съм с чуплива коса и фризьорката ме изправя със сешоара, но от известно време се замислям за това трайно изправяне. И все пак се страхувам да не се увреди, защото аз също така я боядисвам. Но ще продължа да следя темата пък може и да се навия

# 54
  • Мнения: 46
Имайте предвид,че дори трайно изправяне ефектът не е като след излизането от салона след сешоар Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 503
Алексия,една дама от форума поде  инициативата да ме снабди.Аз доста неща съм си харесал всъщност EmbarassedНо след това третиран,кодсата иска добра поддръжка предполагам.Абе ако тук има такъв магазин,а з ще изкупя поне половината продукти hahaha
Летиция -ами те излизат изправени,ама с преса и сешоар,а моята коса с такива манипулации не ства.Т.е. става,но не както вашите Cry.Демек трябва и нещо по-силно,а и не  мога всяка седмица да съм на фризьорския стол.

# 56
  • Мнения: 204
Японското изправяне е много добро, но не знам къде в Б-я го правят както трябва.

# 57
  • Мнения: 83
поне веднъж на седмица ходя на изправяне ,много ми е дълга косата и никак не седи,и до като не се изкъпя ми държи Peace

# 58
  • Мнения: 3 294
Ихаа не бях чувала за трайно изправяне на коса.....аз лично се дърпам с преса вече 4 години и ми е писнало,но без да я изправя не излизам...не че съм къдрава,само леко начупена,но прическата ми е такава а и съм на кичури...но по същество...искам да се подложа на тази процедура...само че в Бургас незнам дали мога да се доверя на фризьор.Ако има съгражданки моля да се включат....  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 536
И аз опитах трайното изправяне и не съм доволна
първо:опада ми боята и станах разноцветна
второ:косата ми не можеше да задържи никаква боя за година и половина след това
трето: след измиването косата ми беше по права от преди,но не права както си представяме правата коса
и четвърто:суха,одърпана коса която изисква МНОГО грижи и слаб косъм без блясък,
Да добавя ,че това не е в резултат от неопитна фризьорка или лоши материали

Общи условия

Активация на акаунт