Леонор Грей-пълни боклуци!

  • 3 233
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 817
Момичета миналата седмица от Бюти Зон в мола-а си купих от въпросната козметика за коса.
Взех си маска ,крем -шампоан,детски шампоан,креам за след къпане.Е такива боклуци няма.Косата ми стана отвратителна,сплетена ,не мога да я разреша и това от тази прехвалена от консултантката маска за скромните 111лв.Косата ми стана толкова зле вследствие на измиващите продукти Sick,после реших ,че с помоща на всекидневния крем за суха коса ,ще оправя нещата ,но положението тотално се скофти.Трябваше да отида на фризьор ,за да ме разрешат.Косата ми се накъса жестоко и се наложи и малко да ми я пострижат.
За детския шампоан не мога да преценя все още ,за сега им е добре ,но те и двамата са ми с много къси коси............... .
Въобще обедих се ,че цената не определя качеството Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 916
Следващия път ще знаеш да си вземеш само един продукт - за проба.

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Маска за 111лв? Shocked

# 3
  • Мнения: 35 968
чувала съм, че продуктите са много концентрирани и се слага мнооого по малко - възможно ли е от това да е дошъл твоя проблем?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 825
Може би не си избрала продукти точно за твоя тип коса. Някога живеех с мисълта, че косата ми е нормална и си бях взела такъв шампоан на Виши. Резултатът беше същият като твоя. Сега си купувам продукти само за суха коса. Не се ядосвай, все ще намериш някой от семейството, за който ще са подходящи.

# 5
  • Мнения: 1 632
doh
за тези пари ще изкупиш всички масла в аптеката,и няма да си познаеш косата.Направи рекламация!

# 6
  • Мнения: 10 758
Жено, ти полудЕ.111 лв #Crazy

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

 Peace
Излишни ли ти бяха тези 111 лв та ги хвърли така на вятъра. Рекламация не можеш ли да направиш?

# 8
  • София
  • Мнения: 4 751
Пфф, много кофти номер  Sick И аз си мисля, че може би са неподходящи за твоята коса ...  Thinking
Опитай с рекламацията  Peace

# 9
  • Мнения: 817
Ами наистина парите отидоха на вятъра.Сега ще я дам на сестра ми дано на нея поне и действа Tired
Ами след тези суперлативи ,които наприказва продавачката се подведох , а и ми беше такъв ден нещо............ ooooh!
Не съм имала път натам ,но непременно като отида ще се оплача Crossing Arms,но след дъжд качулка......... .
Поне да предпазя и други ,които са решили да ги пробват,да искат неперенно тестери преди да купят.Тъй като накупих доста продукти ми дадоха и доста тестери ,на други техни продукти и те са отврат Sick
Сега със значително по-евтините продукти на Тиги ,косата ми се пооправи Peace

# 10
  • Мнения: 4 053
111 лв.  даде за всичко, или само за маската  newsm78

# 11
  • Мнения: 10 758
111 лв.  даде за всичко, или само за маската  newsm78
Маската, маската.

от тази прехвалена от консултантката маска за скромните 111лв.

# 12
  • Мнения: 4 053
111 лв.  даде за всичко, или само за маската  newsm78
Маската, маската.

 doh  бах маа му

# 13
  • Мнения: 3 459
111 лв.  даде за всичко, или само за маската  newsm78
Маската, маската.

 doh  бах маа му
  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз я гледах миналата седмица и се чудех що за маска ще да е това Confused Жалко, че не си доволна,ама дано поне на сестра ти й подейства, че да не са съвсем напразно дадени тези пари

# 15
  • Мнения: 1 541
Е стига пък вие де.....  Wink Дала ги е за красотата на косата си жената (за красота няма цена  Twisted Evil ) Аз също никак не съм възхитена от маската, но пък палмовото масло е просто страхотно!!! Тая продавачка не ти ли го препоръча него?!? То е най- добрият продукт и определено действа безотказно. С него можеше да си оправиш косата. А като ходиш в мола (ако е този на Стамболийски) питай за Еди. Той е консултант там и наистина много си разбира от работата, пълни те с тестери и тн, а не като мадамите, които си ги пазят за себе си  Wink

# 16
  • Мнения: 4 496
Мостри не ти ли предложиха? Wink

# 17
  • Мнения: 624
Да,бре,защо не пробва с мостри първо,аз вече на тея прехвалени им нямам вяра #Cussing out
Първо да си пробвам мостра,пък ако я одобря-тогава,като не дават-довиждане bye

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Кви мостри братче,тия са станали баси скръндзите,оня ден купих два парфюма за 280лв и една мостричка не ми дадоха #Cussing out.Давам си картата за точки,тая си я държи в ръцете,накрая плащам взимам си картата и питам колко точки имам,а тая ми вика-"ох,дайте си картата..",забравила уж да ми отбележи точките.Па нали ти я дадох ма,държа си я в ръцете през цялото време,забравила била.Искайте си мостри,длъжни са да дават. Naughty

# 19
  • София
  • Мнения: 2 061
Само да допълня, че от същата марка, мъжката серия също не става Naughty
Слава Богу, първо искахме мостра и мъжО пробва шампоана - пълен боклук!

# 20
  • Мнения: 4 916

Аз мислех, че 111 лв. е цялата сметка  Thinking

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък ти се чудя как още не си отишла да върнеш въпросната маска.
ами това са ужасно много пари за 1 маска и то не ти върши работа!

# 22
  • Мнения: 817
Е стига пък вие де.....  Wink Дала ги е за красотата на косата си жената (за красота няма цена  Twisted Evil ) Аз също никак не съм възхитена от маската, но пък палмовото масло е просто страхотно!!! Тая продавачка не ти ли го препоръча него?!? То е най- добрият продукт и определено действа безотказно. С него можеше да си оправиш косата.

Ами ,да предложи ми и това палмово олио,но аз пък точно от него реших да се въздържа Rolling Eyes
дано на сестра ми и се отразят по-добре Tired

# 23
Напълно ти съчувствам. Знам много добре за какво иде реч, защо си попиляла толкова пари и как се чувстваш. Е..и скапаната работа.
И аз така съм се оръсвала за козметика, вярно такива суми не съм имала да дам, но според моята черга са били космически. Ми като не се чувствам добре в последно време и все си мисля, че не съм достатъчно хубава, умна, пробивна...
Едно ще ти кажа - УСПОКОЙ СЕ! Най-важното е да се успокоиш. Защото , когато човек изпадне в такава ситуация в отчаянието си и гнева си предприема действия, с които нещата стават мнооого по-зле. Имаш късмет, че не си отишла при фризьора да те среши уж, пък на края не си си резнала здравата косата и не си се окепазила. Щото аз имах проблем с косопада след раждането и похарчих няколко стотин лева за Виши, Фито и накрая - цяла кутиа Аминексил на КЕрастаз. Косата ми стана невероятно хубава (за моя ген). И реших да отида и на фризьор - ами така ми окастри косата, че изглежда сега още по-рядка от преди да започна с ампулите #2gunfire

# 24
  • Мнения: 113
И серията им за къдрава коса не става - пълен боклук, дори и палмовото им масло ми направи косата от суха, по-суха, а уж серията им беше специално за къдрава коса, която по правило е суха. Не можах два месеца да си намерия място от яд, че се изръсих за тези боклуци. След това където им мястото - на боклука!

# 25
  • Мнения: 2 414
А за маслото за коса имате ли отзиви?Аз се колебая между него и това на Nuxe

# 26
  • Мнения: 240
Скоро изобщо не съм се ровила в Бюти Зон, но това е просто...  Shocked Shocked Shocked Close ooooh!

111лв за продукт за коса- това е не само скъпо, но и напълно излишно. Има изключително добри и професионални продукти, от които можеш да си вземеш цяла серия за много по-малко пари!

# 27
  • Мнения: 452
ето това доказва ,че не винаги скъпо съответства на качествено !!!!!!!!!!!
затова обикновено гледам да не ставам жертва на рекламата
какви толкова по- различни ще са им съставките та ще са толкова скъпи ,айде молим !!!
засега повече от 20 лева за маска за коса не съм давала- няма и да дам ,но ползвам една на Фрамези и съм очарована ,та затова иначе имат разни спрейове уж 18 лева струват ама вярвайте ми с много колебания си звех да пробвам на Ейвън един хидратиращ спрей - доста рискувах като го поръчах щото никой от представителките тука не ми даде отзив за него ,та го чаках със свито сърце ,ама вярвайте ми много съм по- доволна от тоя на Фрамези дето ми свърши и струваше 18 .65 лева
така че ....и аз се убедих ,че има по- евтини продукти и по- качествени от скъпите
и повече няма да се повличам по цената ...щом е скъпо не значи ,че е качествено

# 28
  • Мнения: 1 111
 .Маска за коса-111лв, при това гадна.Нооо Naughty, хората я купуват.Измисляш нещо, което струва пет лева-продаваш го за 100, хитро.Почвам да се замислям.  Thinking
 А ако цената и беше 5 лв, щеше ли да си я купиш? Thinking

# 29
  • Мнения: 452
има една книга - психология на манипулацията и там ги има тия стратегии- даже е даден пример как в едн магазин имало залежали бижута и били евтини и никой не ги купувал ,щото хората смятат че евтиното е некачествено и като им увеличили цената за един ден били изкупени
психологията на голяма част от хората е ,че смятат скъпото за качествено и това се използва при маркетинговите стратегии особено в козметиката

# 30
  • Мнения: 2 414
А за маслото за коса имате ли отзиви?Аз се колебая между него и това на Nuxe

Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 986
има една книга - психология на манипулацията и там ги има тия стратегии- даже е даден пример как в едн магазин имало залежали бижута и били евтини и никой не ги купувал ,щото хората смятат че евтиното е некачествено и като им увеличили цената за един ден били изкупени
психологията на голяма част от хората е ,че смятат скъпото за качествено и това се използва при маркетинговите стратегии особено в козметиката
Абсолютно вярно!!!Лично аз не се понасям по рекламата, а винаги търся отзиви за продукта, който ме интересува. Peace

# 32
  • Мнения: 235
Аз така съм се прекарвала с друга скъпа марка- Виши. Взех си продукти  , с които ми дадоха тестери, но излезе че от крема им получих отоци и подуване. Така и не можах да го използвам.Та тестерите трябва да се дават преди да си си взел продукта- да провериш дали ти понася. А те не ги дават предварително - поне при мен стана така. Наложи се да търся дерматолог и доста се бях притеснила, защото ми бяха позпухнали очите, а аз не се сещам че е от крема.

# 33
  • Мнения: 2 414
А за маслото за коса имате ли отзиви?Аз се колебая между него и това на Nuxe

Thinking
Praynig

# 34
  • Мнения: 776
А за маслото за коса имате ли отзиви?Аз се колебая между него и това на Nuxe

Thinking
Praynig

За маслото за коса на марката не мога да кажа, но това на Nuxe е много добро Peace, стига косата ти да е нормална или суха. За мазна не става!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт