Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 38 526
  • 479
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 782
Мале,вие сте изписали света.
Какви са тези отрицателни емоции тук в нашата красива темичка. Не искам да спра да влизам и тук. Нека всеки ползва това,което на него му понася.
Да се похваля вчера не можах да стигна до компютъра. Благодарение на торнадото Катрин вече и аз имам Тривитаминол, не издържах и се намацах, беше толкова мекичка косата ми, дано да видя по-голяма полза от него. Ако малко и ми се понакъдри косата няма да се разсърдя. Whistling Скоро трябва да включа и още съставки, главно масла,че докато стоя с маската много мирише газта. От вкъщи ще ме изселят заради нея.

# 286
  • Мнения: 4 496

Я всички сега ръцете на гърба! Имате право да мълчите, всичко което кажете може да се използва срещу вас.Имате право на адвокат.....

Цитат на: Djessica_88
много ясно, че едни съставки не могат да се заменят с нищо друго за каквото и да е било и тогава ефекта е съвсем друг

Това означава ли, че ако си направя Оригиналната маска и косата ми стане отврат, трябва да се откажа? За да не сменям съставките де... newsm78
И трябва ли Анелия 85 да се откаже, защото нещо от съставките на Оригиналната маска не  понася на Нейната коса? newsm78



Отворена съм към експерименти, защото на тях се гради опит.
И всъщност добрия ефект при еди-кой-си може да е лош ефект при мен...

Това мое мнение не цели да обиди никоя дама.Ако знаете с каква усмивка го писах... Grinning

Аничка, права си за отрицателните емоции...Дано това да е последния път, когато се налага да пиша подобно нещо....Tired

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 15:03 от красим

# 287
  • София
  • Мнения: 1 825
Всеки сам определя какво да ползва и какво не. Също така всеки сам определя в чие мнение да се вслуша и в чие не. Дайте да оставим този въпрос и да си говорим за приятни неща. В тази връзка, забелязвам, че напоследък все едни и същи се включваме. Май само ние си се мацотиме. Или другите само четат?

# 288
  • Мнения: 4 496
Днес си взех балсам Уош енд гоу с коприва. Жертва на рекламата съм и това си е. TiredПо принцип първите им продукти от дадена нова серия са добри, и после ги развалят. Ще го пробвам след малко и ще пиша.
Емел, шефа ти как те притеснява , когато почиваш? Mr. Green И стига с този сняг! Тук вали сняг веднъж годишно за 2 часа, или става бедствено положение. Завиждам ти, да знаеш. Hug

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 15:30 от красим

# 289
  • София
  • Мнения: 4 590
И аз се излъгах, но със шампоана с коприва. Хич не съм очарована, а по едно време бях доста доволна от тази марка. Crossing Arms

# 290
  • София
  • Мнения: 1 825
Днес си взех балсам Уош енд гоу с коприва. Жертва на рекламата съм и това си е. TiredПо принцип първите им продукти от дадена нова серия са добри, и после ги развалят. Ще го пробвам след малко и ще пиша.
Емел, шефа ти как те притеснява , когато почиваш? Mr. Green И стига с този сняг! Тук вали сняг веднъж годишно за 2 часа, или става бедствено положение. Завиждам ти, да знаеш. Hug

В длъжностната ми характеристика пише, че ако се налага може да ме притеснява. Но той злоупотребява, като постоянно измисля разни "много неотложни дейности". Наскоро се наложи два пъти да давам обяснение с какво точно ще се занимавам след работно време, че да не отида там, където ме изпраща. Ха, кажете ми, как да му обясня, че днес е Денят.  #Cussing out Точно за това си тръгвам на края на годината, защото всяко нещо си има цена - ОТ МАСКАТА НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА.

# 291
  • Мнения: 4 496
Добър е! За моята коса де. Харесва ми повече от Глис-а. И за първи път виждам балсам, на който изрично е упоменато да се нанася само по дължината, не и на скалпа. Дават го, че заглаждал стърчащи връхчета.
Емел...Ти сериозно ли? ooooh!Аз пък си помислих, че мъжа ти ти е шеф и се шегуваш.... Tired

# 292
  • Мнения: 3 782
Емел , какво да добавя освен smile3501. Всеки трябва да е готов да устоява себе си и ценностите си. За мен полагането на такива грижи за косата е много показателно, в положителна посока.

# 293
  • Мнения: 3 050
Поради липса от вчера на интернет, сега има да чета... и пиша  smile3529

Зизи, и ти ли рови по чуждите форуми...Питай, ма душата, Сичку ш`ти казвам...



Крадват хората от тебИ и Ут трудЪ ти,ша знайш....Хич  нИ тЪ УцИнявЪт,Кат малки палета У краката ти сЪ въртят. По-острУ го давай, катУ с Ръжен ги ръчкай. Тука за некви 15 санта чИтЪ....`ногУ лъжат тез хора бре!За правилата ш`ти казвам, в очите мЪ гледай-квотУ е казану- нИ е На камък сеченУ, мен да слушаш! Ха сИга, кака, дай пет лева, чИ мъжъ гладнУ,дИцата и той...
  Joy  Joy


Anelia85  според мен много зависи от типа коса. Пробвай и да смениш шампоана (както каза зизи-с мострички най- добре в началото) Peace

Като чета за този Мегадерм и за разни др. не с лошо, но си мисля че на моменти ветеринарните кабинети се възползват от момичета като нас, които желаят да имат красиви косички  Crazy Но от опит глава не боли. То и аз съм се вманиачила и сега си купих маската "Миосотис" и мисля да си купувам ампули Denise на BioPharma  4470 Лошо няма  Crazy Crazy
Апропо. Малко фризьори са истински фризьори, а не "стригачи". За да разбираш от коса, трябва да се интересуваш и да учиш. Повече от половината ни "подстригвачи" са се чудели какво да правят и "ха - имам едно гаражче, 'що да не го направя на салон" Whistling Тяхното мнение не е меродавно, особено когато дрънкат и правят глупости за и върху косите на клиентките си Crossing Arms
Подкрепям  Peace  Peace Аз много не съм от доверчивите, за това и се постригвам в къщи с помоща на майка ми, колкото и смешно да е. Flowers Sunflower
...и о ужас...не знам как да кажа, но предните 3 пъти пропуснах да слагам ТРИВИТАМИНОЛ...к'во са...да се стягам за бесилото ли или как... Thinking
А аз дето веднъж не съм го пробвал тоя тривитаминол, да бягам от темата ли  Joy Hug  Hug  Hug
Емел, аз май по същата причина почнах се клепам-удоволствие ми доставя -да се грижа само за себе си, да си стоя с маската и да релаксирам  hahaha
Хайде това беше от мен, отивам се къпя и мажа с Миосотиса(мисля да ги редувам-домашна маска с миосотис)   Hands Thumbsup bye

# 294
  • Мнения: 1 802
Момичета имате ли някакви впечатления за маската на Schwarzkopf от снимката, тя е против цъфтящи връхчета? Ще се радвам да споделите отзиви за нея, ако имате такива, разбира се!

Aз спрях да слагам във моята маска тривитаминол, газ и алкохол и сякаш косата ми мааалко живна, възможно е да си въобразявам. Сега наблягам на плодови маски за коса (пасиран банан, сок от лимон или портокал, дори и сок от ябълка) прибавям масло от гроздови семена, зехтин, глицерин и кисело мляко. Ето ви и снимка отдалеч и от близо. Смятате ли, че е все още доста изтощена?
,
На мен студеното къдрене направо ми съсипа косата, заложих много на тази маска за да я възстановя, но не се получи  Crazy

# 295
  • София
  • Мнения: 1 825
 Аз бях доволна от маската, но не съм си я къдрила и за това нищо не мога да кажа. Но в ученическите и студентските години много експериментирах с косата си и маската Денис /има я на твоята снимка/ ми помогна да избегна опцията "момчешка пострижка". Да не казвам колко бе икономична, а някога финансовата страна бе решаваща при мен.
Аз пък моля за отзиви, ако някой съчетава Керастас или професионалната серия на Лореал с домашната маска.
Емел...Ти сериозно ли? ooooh!Аз пък си помислих, че мъжа ти ти е шеф и се шегуваш.... Tired

Единствената измислица е, че напускам заради маската. Маската в случая символизира правото ми да използвам свободното си време за каквото си реша, демек символизира Свободата. Grinning Надявам се, че в най-скоро време най-после ще мога   bath1 newsm39 newsm41 Drunk 1dating  car003  grinning039 да се радвам на живота.

# 296
Елеонора_76, ти колко дълго ползва маската, така че успя да забележиш нулев резултат ?

# 297
  • Мнения: 1 802
Елеонора_76, ти колко дълго ползва маската, така че успя да забележиш нулев резултат ?
По принцип я започнах миналата година, откак се появи из нет пространството. И така 3 месеца се мацах, 3 почивах.  И така на 12 юли 2007 се накъдрих, започнах си маската непосредствено след къдренето и я спрях октомври - 3 месеца.

# 298
ами аз от скоро си я правя, при мен резултатът е различен всеки път, без значение че не променям състава на маската. много странно, но 1 път след тривитаминол ми е супер косата, а на следващия- не .....  newsm78 въпреки това , като си гледам новата косичка, не смятям да се отказвам

# 299
  • Варна
  • Мнения: 3 415
емел, аз съм ползвала преди шампоан на Kerastase, а сега съм с шампоан на Loreal професионалната серия за суха коса...от втория съм по-доволна...иначе маски съм ползвала преди на Loreal мисля, че беше...тебе какво те притеснява...аз след домашната маска, си слагам готова маска (просто, за да ми омекоти косъма за нищо друго не ги ползвам тези купени маски), а днес даже и ампула си сложих накрая... Peace

Общи условия

Активация на акаунт