Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(1)

  • 41 095
  • 358
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 557
Най-накрая нещо новогодишно да си изсмуча от пръстите.Тия мишки ги има във всяка втора рамка ама само те ми паснаха там.Дайте някоя идея много искам нещо новогодишно да измисля,имам елементи,но фоновете нещо ми куцат,качих толкова много четки че сега не знам коя по-напред да използвам.А и хич ме няма в работата с тях.

# 256
  • София
  • Мнения: 7 242
Плачолина, много е хубаво, браво Peace Ама стига сме те хвалили Grinning - дай да се учим Wink
Кажи как го нагъна този дядо Коледа? и дай линк към четките със снежинките, че и аз съм на Коледна вълна Grinning

Предлагам, който публикува нещо, накратко да обясни как го е направил, за де се научим по-бързо

# 257
  • Мнения: 557
Това с нагъването става така  ,само да не ме обсъждате после колко нескопосано обяснявам.1отключваш катинарчето като кликнеш два пъти върху него и му даваш ок
2Edit/Transform/Wrap и дърпаш колкото искаш на която си страна искаш.А за четките -свалих ги от фотошопската библиотека май на предпоследната страница има линк,много съм зле с тия линкове .

# 258
  • Мнения: 4 546


това е с поправката

# 259
  • Мнения: 557
Сега като си я гледам снимката и си мисля че без мишките щеше да е по -добренищо че е малко тъмна.Сама си коментирам снимките май е време да си лягам,тоя фотошоп ми проми мозъка.

# 260
  • София
  • Мнения: 1 456
Хайде да спим!
Наистина без мишките ми харесва повече и на мен! Mr. Green

# 261
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, Плачолина   bouquet   На мен ми харесват мишките Grinning
herelina, добре е, но едната ти снимка влиза м/у втората и рамката й /логично е да е под втората снимка и рамката й/
Лека нощ и от мен Grinning

# 262
  • Мнения: 557
Мерси момичета,хубаво е че има искрени хора.Лека нощ smile3507

# 263
  • Мнения: 2 271
Ето тук в материнство има фриибита.

# 264
  • Мнения: 4 546
ами нарочно така го оставих, защото иначе ще се отреже ръчичката на беб, а ако смаля още снимките незнам дали ще се виждат добре като се изкарат на хартия  newsm78

Лека нощ и от мен

# 265
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето тук в материнство има фриибита.

Ох, направо ме е срам да питама, ама какво пък.... как да си отделя елементчетата за да ги ползвам, или то идеята е да се ползва всичко задено!!! И акто си свалям разни еденични елемнти  в какъв формат да си ги запазвам на компа? newsm78

# 266
  • Мнения: 1 884
Ето тук в материнство има фриибита.

Ох, направо ме е срам да питама, ама какво пък.... как да си отделя елементчетата за да ги ползвам, или то идеята е да се ползва всичко задено!!! И акто си свалям разни еденични елемнти  в какъв формат да си ги запазвам на компа? newsm78

Браво момичета, за ден-два добре напреднахте!
muzka1 - виж сега как се прави  Grinning - виждаш ли линка под или над картинката със скрапа?
Цъкаш на него. Той те води тав, където е публикуван този комплект с елементи. Отиваш на другия сайт. Аз отворих този - http://lilykaydigiscrap.blogspot.com/2007/11/kit-saveur-suave.html
/над втората картинка/. Под първата картинка в сайта имаш указани линкове от които да си изтеглиш елементите - в случая   Papiers1Papiers1  - това са хартиите /фоновете/,
и Elements  - това са лементите. Цъкаш там и отиваш в 4shared.com/това е сайт за ъплоудване на файлове/, изчакваш малко и в едни правоъгълници ти се появява името на файла.
Цъкаш там където пише - Download file, и си го записваш в една папка да речем "scraps", и в тая папка слагаш само такива неща, за да не ровиш после из целия компютър.

# 267
  • Мнения: 11 607
тоя фотошоп ми проми мозъка.

Не си сама, не си сама...и аз съм с промит мозък.... Joy Joy Joy Joy

SheDevil на мен на Download file ми излиза друго...Но като се върна от работа - ще обеснявам повече! Peace

Спорен шоп, дами!

# 268
  • Мнения: 557
Абе хора не видяхте ли как съм написала шопинг,голям резил.Та реших първо аз да се оплюя .Явно коледни рамки не мога да правя ма поне вярно да пиша. doh

# 269
  • София
  • Мнения: 7 242
SheDevil много мерси  bouquet Ей това не го знаех и ще ми е от голяма полза Grinning

Общи условия

Активация на акаунт