Керамична преса за коса !

  • 209 730
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 560
Tedito, в Метро я има с 3-4 лв по-евтина, ако ти се ходи до там.

# 781
az iskam da vi kaja che prodavam zapazena presa za kosa s edna godina garanciq 3 pristavki (za prava kosa za kadrava i za po edroi kadrene) iskam da kaja che ne kadri dobre (ne e dalgotraino) no izpravqneto e mn mn dobro samata pristavka za izpravqne ima grebenche i preseta e ZAPAZENA (pristakite sa v mn dobar vid) koito e zainteresovan neka mi pishe na skaip : cveteto233 ! garanciqta vaji do 24.02.2010 !!

# 782
  • София
  • Мнения: 1 541
az iskam da vi kaja che prodavam zapazena presa za kosa s edna godina garanciq 3 pristavki (za prava kosa za kadrava i za po edroi kadrene) iskam da kaja che ne kadri dobre (ne e dalgotraino) no izpravqneto e mn mn dobro samata pristavka za izpravqne ima grebenche i preseta e ZAPAZENA (pristakite sa v mn dobar vid) koito e zainteresovan neka mi pishe na skaip : cveteto233 ! garanciqta vaji do 24.02.2010 !!
Каква е пресата  Thinking марка ,снимка,цена???

# 783
  • София
  • Мнения: 238
Здравейте и аз се включвам в темата  Simple Smile Аз преди около 2 месеца си купих тази преса http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026899 Страшно съм доволна от нея, тя също има леки вибрации и разпределя косата равномерно. С нея също така се получават невероятни къдрици и косата има страхотен блясък. Относно пресите на Philips моето мнение е, че са доста скъпи за качеството, което се предлага, защото предишната ми преса беше такава и разликата между двете е огромна. Моята коса е къдрава и някъде от 1 година след всяко къпане съм или на фризьор или аз си я изправям и не е изгорена. Поддържам я с маски и по-хубава козметика. Така че не се притеснявайте изправяйте се на воля  Laughing И преди това съм я горила но не толкова често. А по въпроса дали да е с тънка плочка аз съм за.

Аз си мислех, че тази преса е само за изправяне, както и braun satin hair . Ако става и за къдрици, това ще е супер! Grinning Аз съм се насочила към satin hair . Наистина ли стават за къдрици..........? Thinking

# 784
  • Мнения: 14
Здравейте и аз се включвам в темата  Simple Smile Аз преди около 2 месеца си купих тази преса http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026899 Страшно съм доволна от нея, тя също има леки вибрации и разпределя косата равномерно. С нея също така се получават невероятни къдрици и косата има страхотен блясък. Относно пресите на Philips моето мнение е, че са доста скъпи за качеството, което се предлага, защото предишната ми преса беше такава и разликата между двете е огромна. Моята коса е къдрава и някъде от 1 година след всяко къпане съм или на фризьор или аз си я изправям и не е изгорена. Поддържам я с маски и по-хубава козметика. Така че не се притеснявайте изправяйте се на воля  Laughing И преди това съм я горила но не толкова често. А по въпроса дали да е с тънка плочка аз съм за.

Аз си мислех, че тази преса е само за изправяне, както и braun satin hair . Ако става и за къдрици, това ще е супер! Grinning Аз съм се насочила към satin hair . Наистина ли стават за къдрици..........? Thinking

Да!!! Става за къдрици и то много красиви къдрици, само че малко сложно е да обясня как се правят  Laughing но ще се опитам а също ще кача снимка за да ви покажа какъв е резултата от къдренето, но имайте в предвид че това е 2-ри или 3-ти ден и доста са паднали иначе стават като букли http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319938&pid=9530224 А начина по който се правят е: взима се кичур от косата овива се веднъж около цялата преса и се слага вече на плочите и започваш да теглиш все едно си я
 изправяш. Доста лесно става стига да съм обяснила добре и да сте ме разбрали.
На това клипче е показано също как се правят къдрици само че кичура коса минава през половината преса и е малко по-трудно, но все пак да добиете представа http://www.videojug.com/film/how-to-curl-hair-with-straighteners-2
gerna пресата на braun е страхотна няма да съжаляваш ако избереш точно нея. Косата ми се изправя както ме изправя и фризьора ми със четка и сешоар. Има страхотен блясък и не се наелектризира заради тези йони, стои жива.

# 785
  • Мнения: 39
вероНичке, ти с удължена коса ли си? Много ти е красива косата! Просто имам едни въпроси за удължената коса и за това питам! А в "Удължени коси" никой не ми отговаря и за това да питам тук, теб!

# 786
  • София
  • Мнения: 238
BepoHuka, Благодаря! Къдриците и косата са супер /а и собственичката им Simple Smile/. Зарадва ме с хубавите отзиви за пресата, хич няма да не чудя вече!  bouquet

# 787
  • Мнения: 14
вероНичке, ти с удължена коса ли си? Много ти е красива косата! Просто имам едни въпроси за удължената коса и за това питам! А в "Удължени коси" никой не ми отговаря и за това да питам тук, теб!

Благодаря ви момичета   bouquet
airgirls не съм с удълчена коса, но ако си решила да си слагаш ти препоръчвам да е на щипки. Защото другите начини по които се слага са доста вредни/шиене и лепене/. Ако нещо друго те интересува питай ако мога с удоволствие ще ти отговоря  Simple Smile

# 788
  • Мнения: X
Харесах си 2 преси и се чудя коя да взема, и двете са Philips, с малка разлика в цените. Едната е с вибрации (бях питала за нея Blush) и ме притеснява дали няма да ме дразни и дали е удобно, продавачката каза, че не могат да се изключат, щом се затвори пресата, започвала да вибрира.  newsm78
Ето линковете, ще се радвам на съвет.   bouquet

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_152_91&products_id=15382 тази е с вибрациите

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_152_91&products_id=11972 а тази много я хвалят

# 789
  • Мнения: 10 708
Като ги гледам, аз бих си взела втората. Като характеристики ми се струва, че е по-добра. А и като дизайн повече ми харесва  Grinning

# 790
  • Мнения: 4
здравейте!четох,четох,но едно не ми стана ясно-преди да използвате пресата изправяте ли се със сешоар?А какво използвате за да има косата ви блясък? Моята преса е на браун,пише че е професионална,ама не ми прави така гладка косата Sad
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

# 791
  • Мнения: 14
здравейте!четох,четох,но едно не ми стана ясно-преди да използвате пресата изправяте ли се със сешоар?А какво използвате за да има косата ви блясък? Моята преса е на браун,пише че е професионална,ама не ми прави така гладка косата Sad
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

Сешоар използвам само да я изсуша, не я изправям със сешоара и след това с преса. А за блясъка си правя маски веднъж на две седмици.Нищо повече  Simple Smile

# 792
  • Мнения: 0
Аз си взех пресата на Bellissima,тази която Капанов рекламира.Много ми харесва ефекта,определено оправда очакванията ми.Изправя ми косата за 10 мин - 15 най-много.Косата ми е много мека и лъскава.Пробвах и другия начин за начупена коса,също се получава,но още не съм пробвала да си я накъдря.Много съм доволна от пресата.Попринцип моята коса не държи на почти на нищо,но като се изправих днес цял ден ми се задържа сега също е права,надявам се да не се начупва до следващото миене на косата.Който мисли да си я взима,няма да съжалява. Simple Smile

# 793
  • Мнения: 5
И аз мисля да си взема Креативити. Някой поръчвал ли е от сайта bellissima.bg. Дали са коректни, дават ли всички необходими гаранции, фактура и т.н.?

# 794
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Ето линковете, ще се радвам на съвет.   bouquet

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_152_91&products_id=15382 тази е с вибрациите

http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_152_91&products_id=11972 а тази много я хвалят

Взех си втората преди около седмица. Ами...не струва. Най-малкото е неудобна, бутоните за включване и изключване са на самата дръжка и неволно ги натисках докато си изправях косата. Принудих се да я държа по-нагоре, там където са плочите, много е неудобно. Освен това изобщо не изправя добре. Сравнявам със старата си преса, не знам каква марка, която ползвам успешно вече пет години. А, забравих да напиша, че в магазина пробвах и тази с вибрациите - не ми хареса резултата.
Та така, поръчах си преса She, вчера си я получих и мога да кажа, че е чудесна. Няма електроники, дисплей и т.н. но изправя бързо и страхотно. Сега се чудя какво да правя Филипса...

Общи условия

Активация на акаунт