Ето зима вече наближава, Февруарче чака своята поява!

  • 16 234
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро!
И при нас най-после заваля сняг, малко е рехав , ама  няма да предирям  Wink
 не става още за Nature Snowman

# 286
  • Мнения: 306
Добро утро мили мами!
Днес е прекрасен ден в София, страхотно слънце е изгряло, само за разходки.
Става ми все по тежко и вече не мога да си намеря удобна поза, при която да мога да дишам Sad
Но най-лошото е, че съм най-неподготвена в този момент за пубертета на детето...но се надявам и това да преживеем...
Сигурно следващото поколение ще е още по-зле Grinning
Имайте хубав ден всички Hug

# 287
  • Мнения: 3
Добро утро от мен  Hug  Hug

Днес ходих да си взема резултатите от изследванията ми (кръв и урина-профилактичните) и сe оказа,че имам нисък хемоглобин.То всъщност е желязото нали?Стойността ми е 5  Rolling Eyes
При вас как е? Има ли някой с нисък хемоглобин и какво са ви казали,че означава това?

Хубав ден пожелавам на всички!

# 288
  • Мнения: 306
Добро утро от мен  Hug  Hug

Днес ходих да си взема резултатите от изследванията ми (кръв и урина-профилактичните) и сe оказа,че имам нисък хемоглобин.То всъщност е желязото нали?Стойността ми е 5  Rolling Eyes
При вас как е? Има ли някой с нисък хемоглобин и какво са ви казали,че означава това?

Хубав ден пожелавам на всички!

КАК 5 ТИ Е СТОЙНОСТТА НА ХЕМОГЛОБИНА?  Shocked
Я ВИЖ ХУБАВО, ЧЕ МАЙ НЕщО СИ СЕ ОБЪРКАЛА Shocked

# 289
  • Мнения: 124
Nadence я пак провери резултата...
аз съм с нисък хемоглобин - 100 (за това твоето 5 ми се струва объркано) и ми изписаха Ферофолгама на капсули. Абе аз толкова хапчета не съм пила през живота си, за тази бременност си наваксах. То не е магнерот, паматон, Ферофолгама , за сърцето още едно... уж безвредни...
Софиянки , дайте малко слънце и на нас, тук вали ве4е четвърти ден!!!
п.с някой подготвя ли нова тема?

# 290
  • Мнения: 3
Добро утро от мен  Hug  Hug

Днес ходих да си взема резултатите от изследванията ми (кръв и урина-профилактичните) и сe оказа,че имам нисък хемоглобин.То всъщност е желязото нали?Стойността ми е 5  Rolling Eyes
При вас как е? Има ли някой с нисък хемоглобин и какво са ви казали,че означава това?

Хубав ден пожелавам на всички!

КАК 5 ТИ Е СТОЙНОСТТА НА ХЕМОГЛОБИНА?  Shocked

Желязото ми е 5,но аз си мислех,че е хемоглобина  Crazy
Лекаря ми каза,че ми е нисък и аз за това реших,че е това.А кое е хемоглобина в изследванията.Смисъл то повечето неща ги пише съкратено с по 3 букви.
Предполагам,че  е HGB-той ми е 110 (от нормални граници 115-160)

# 291
  • Мнения: 336
Мами темичката ни е на своя край. Аз бих се заела с новата, но като не знам как  Blush. Ако някой има възможност и знае как Simple Smile ...

# 292
  • Варна
  • Мнения: 3 953
sweet_kiss знам за какво говориш ...Имам един пубер в къщи, как ще е като се появи дребната...идея нямам newsm78 Дано спре да се криви и капризничи,че ще е сложно Thinking

# 293
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
ЕТО я и новата ни темичка!

Общи условия

Активация на акаунт