Хайде да си направим блузки за през зимата!!!

  • 9 374
  • 199
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 775
Шаманката, супер са  smile3501.

# 181
  • Мнения: 126
И аз се записах вече. Логотата са много добри! Колко левчета ще струват всъщност блузите? И аз съм "ЗА" дарителските, но колко всъчност ще е сумичката?

# 182
  • Мнения: 373
И аз се записах. Една за мама, една за беба, една за тати. АМИ ЗА БАТИ? Може той да се почувства ощетен.

# 183
  • Мнения: 3 718
Момичета, мерси, че сте харесали предложенията ми.
Аз обаче нещо не съм на ясно с много неща свързани с организацията.
1. Как ще се плаща и най вече ме интересува ако се заема с поръчката за ушиване и печат, кога и как ще ги платя на хората.
2. За да направя поръчка ми е нужно да знам колко бройки ще се поръчат. И тук не знам още как да процедирам. Как беше с миналите тениски.
3.Смятам, че за мъжките тениски ще е най удачно да се печата върху готови тениски (за по евтино и лесно). Някой знае ли от къде можем да купим качествени мъжки тениски за малко пари  Rolling Eyes
4. Кажете и за дарителската част, колко ще е.


И аз се записах. Една за мама, една за беба, една за тати. АМИ ЗА БАТИ? Може той да се почувства ощетен.
Миии Краси, освен на една татковска да поправиш "Т"то на "Б"  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 4 300
ПРедния път паричките се превеждаха по сметка на Експрес ако не се лъжа, като в основанието за превод се изписваше ника и броя тениски.
По принцип аз бих могла да събирам парите в моята сметка ( работя в банка и не плащам такси  Mr. Green). Може да се обяви един срок- примерно седмица- за превеждане на парите, и в края да се види кой е платил, да се изтеглят паричките и да се платят тениските.
Все пак предния път не съм участвала в организацията, да си каже Бу тежката дума.

# 185
# 186
  • Мнения: 373
И аз се записах. Една за мама, една за беба, една за тати. АМИ ЗА БАТИ? Може той да се почувства ощетен.
А дали не мога да поръчам една детска с размер за 128см  newsm78

# 187
  • Мнения: 1 117
Записах се за блузката , а относно дарението за ЛЛЛ съм съгласна.

# 188
  • Мнения: 791
и аз се записах страхотни са и с гордост ще си я нося   bouquet
Ще повторя въпроса, но наистина все пак колко парички ще струват

# 189
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Шаманката страшно ме кефят надписите. Веднага се записвам. Явно крайната бройка ще определи цената, но ще почакаме. Паричките за дарението отделно ли ще се превеждат от паричките за блузките? Надписчето за татковци мъничко ли ще е /щом ще е в ляво някъде  newsm78/ ?

# 190
  • Мнения: 487
А как точно ще става плащането? До сега не съм превеждала пари по сметка и не ми е много ясно.. Embarassed

# 191
  • Мнения: 3 718
Тъй като и аз си задавам същите въпроси за плащането, предполагам, че трябва Бу да каже дали ще се превеждат и този път на същата сметка като лятото.
За крайната цена, моля ви да изчакате още малко, просто има още много неизвестни, но скоро се надявам да ви кажа точно.

# 192
  • Мнения: 180
Еййй, страхотни надписи.
Отивам да се запиша и аз за тениски за мама и малкото голямо кърмаче Simple Smile

# 193
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ако Мис Бу иска, може да пита там където са печатали предния път за оферта.
Може, ще проверим с Мяу - но тези лога са в много цветове, така че цената със сигурност няма да е като предишната. Лятото направихме надпис+лого в един цвят и цената беше ок. 50-60 ст/удар.

Мис Бу не ми отговори дали ще може да си поръчам и една тениска с оръжия за масова лактация мноооооооооого бих искала да имам такава тениска smile3511
При положение, че няма да се правят много бройки "Оръжия за масова лактация", най-добро остава всеки да се спаси сам - трансферна хартия от голям магазин (Метро, Офис 1 и т.н.), печат на принтер, гладене с ютия. Качеството е далеч от това на ситопечата, но пък кой иначе ще седне да прави десетина тениски  Rolling Eyes

1. Как ще се плаща и най вече ме интересува ако се заема с поръчката за ушиване и печат, кога и как ще ги платя на хората.
2. За да направя поръчка ми е нужно да знам колко бройки ще се поръчат. И тук не знам още как да процедирам. Как беше с миналите тениски.
3.Смятам, че за мъжките тениски ще е най удачно да се печата върху готови тениски (за по евтино и лесно). Някой знае ли от къде можем да купим качествени мъжки тениски за малко пари  Rolling Eyes
4. Кажете и за дарителската част, колко ще е.
Мога да кажа как го направихме лятото с Мяу.
1. От наши пари платихме тениските и печата. После се възстановяват от набраните пари.
2. Тука е много сложно... лятото броихме, броихме, таман 5 човека, уж всички, които се бяха записали, имахме предвид и накрая пак около 10-15 човека поне се оказаха извън играта - някои не бяха дали точни искания, други се записваха в последния момент, след приключване на покупката... Моето мнение е, че:
- трябва да се остави поне седмица СЛЕД крайния срок за закъснели
- трябва да се предвидят екстра тениски - ние предвидихме около десетина и не стигнаха
- в ексел таблица с размер и вид за майки и деца, за по-ясно
3. Лятото ползвахме готови тениски класически модел (за мъже и пожелали майки), готови потници, а тениските бяха шити. Предвид минималната разлика в цената и сравнително еднаквите модели си мисля, че всичко трябва да е готова конфекция  Rolling Eyes И детските и мамешките - нещо семпло, дълъг ръкав, малко деколте, 95% памук (или вискоза) и 5% еластан, все пак Коледа идва и мерките ни ще мръднат нагоре неизбежно.
4. Дарителската - лятото беше примерно около левче - тениските не бяха скъпи като крайна цена с идеята да е малко, но постоянно. Ако прецените, и ако тези не излязат много пари, може и повече да е дарителската част.


ПРедния път паричките се превеждаха по сметка на Експрес ако не се лъжа, като в основанието за превод се изписваше ника и броя тениски.
По принцип аз бих могла да събирам парите в моята сметка ( работя в банка и не плащам такси  Mr. Green). Може да се обяви един срок- примерно седмица- за превеждане на парите, и в края да се види кой е платил, да се изтеглят паричките и да се платят тениските.
Все пак предния път не съм участвала в организацията, да си каже Бу тежката дума.
Както вече писах, само да изпразним сметката, може да се ползва същата. Ако се внесат парите от клон на същата банка, не се плащат такси.
Седмица е малък срок. По-реалистично е 14 дена + още няколко бонус за закъснели и забравени.
На вносителската бележка се пише примерно име на вносителя + ник (за яснота), както и основание за внасяне - Тениска, да речем. Щото някой може да иска да внесе ЛЛЛ дарение в особено голям размер на добра воля, това не бива да се ограничава  Mr. Green
Най-удачно е с отговорници по градове и квартали (за Сф особено). На няколко малки срещи по места се събират накуп парите (като стане ясна цената) и отговорникът ги внася. После пак той (тя) раздава тениските, като станат - с точен списък с име, размер, евентуално адрес, за да не стават гафове.

# 194
  • Мнения: 3 718
В момента проучвам друг вариант за печат, който може да е по удачен за случая. Тогава ще може да се печата върху готови изделия и ще се спести хаоса около поръчките за шев. Дано цените са изгодни, чакам офертата.
Лошото на цялата работа е, че хич не разполагам с повечко мои пари, с които да платя тениските. Идея нямам как да стане номера, ако ви хрумне нещо, казвайте
.

Общи условия

Активация на акаунт