Продължаваме с новите уроци във Фотошоп-а....(4)

  • 30 253
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 035
nbirthday newsm67 nbirthday Честит Рожден Ден на кака Любомира! nbirthday newsm67 nbirthday
Да е жива и здрава и изживее едно весело и безгрижно детство!
  bouquet

# 46
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз пак имам въпрос- как прегъвате хартията? До сега съм ровила из уроците, но нищо не намерих.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз пак имам въпрос- как прегъвате хартията? До сега съм ровила из уроците, но нищо не намерих.
От Edit - Transform - Warp. Обаче при мен не се получава много добре. Дали има и друг начин?

# 48
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
  bouquet Честит рожден ден на кака Любомира!   bouquet
Да расте усмихната, щастлива и много да радва мама!

# 49
  • Мнения: 858
Момичета ето един урак за огъване на снимка

http://photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=84

# 50
  • София
  • Мнения: 1 456
Angy да ти е живо и здраво момиченцето и много
да те радва!
bdbaloni

# 51
  • Мнения: 1 531
приемате ли ме и мен в групата на начинаещите  Hugмнооого малко свободно време имам, но ще се опитвам да се включвам в някоя инициатива и контролна работа   Crazy  като за начало, гледам дооооста учебници имам да чета  Mr. Green
най-първата ми работа беше да напасна снимка към готова рамка - в подписа ми е  Blush Heart Eyes  но това,естееествено, е дале4 от фотошопско изкуство
  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 179
Искам и аз тук Joy
Да си призная една моя позната е качила мое "произведение" тук ... и само как й се размина  Joy , но това ме накара да пиша сега Simple Smile
от седмица може би ви преглеждам , но не ми стига времето за всичко - хем да ви чета , хем да се упражнявам, хем уроците от нета да преглеждам и децата не са на детска .... та олеле Simple Smile .  И все пак ето моите първи стъпки в блатото - фотошоп  Mr. Green http://www.flickr.com/photos/21105758@N05/
Иска ми се много да направя и аз едно календарче за нас и за бабите да се радват ... и ми се иска не да го купувам а да си е мое произведение , но нещо не мога да се ориентирам как да стане това Sad .... ще може ли малко помощ ? А аз обещавам да съм примерен ученик доколкото мога  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 480
Благодаря на всички вас за милите пожелания.Когато се върне в къщи ще и ги покажа!  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 531
Иска ми се много да направя и аз едно календарче за нас и за бабите да се радват ... и ми се иска не да го купувам а да си е мое произведение , но нещо не мога да се ориентирам как да стане това Sad .... ще може ли малко помощ ? А аз обещавам да съм примерен ученик доколкото мога  Mr. Green

 Peace Praynig Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 456
Axrax, доста работа си свършила. Аз съм на тема Мечо пух и затова се огледах в творението ти с него и приятелите му.
Иначе всеки е добре дошъл!

Момичета взех си принтения постер от копирния център. Искам да ви кажа , че цветовете и картинката са със страхотно качество.
Като се има предвид, че съм го правила аз изглежда просто чудесно. Може би така ще си изкарам евентуално календар.
Материята е наистина нещо като синтетика, ламинирана от долната страна. Не се късало и можело да издържи доста във времето.
формат А1 (64 /80) излезе 24 лв. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 270
angyL.A.-честита ти рожденничка.
Много весело детство и желая.
Момичета,нещо не виждам да творите newsm78.Кажете какви уроци бихте искали да правите,гледам има пуснат урок за състаряване на снимка.Ако това ви е интересно може да направя няколко урока,или за нещо друго-предложете вие

# 57
  • Мнения: 11 607
Момичета,нещо не виждам да творите newsm78.Кажете какви уроци бихте искали да правите,гледам има пуснат урок за състаряване на снимка.Ако това ви е интересно може да направя няколко урока,или за нещо друго-предложете вие

Анастасова, предложете вие....Защото все пак вие знаете след рамките с какво е най-добре да се продължи....

Идея си нямам как искам да продължа!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз имах доста друга работа, но ми се ще нещо с огледален образ да направим ако и другите са съгласни.
Например детенце опряло личицето си се до прозорец и отражението му се вижда в него.
Или същата идея ,но да се оглежда във вода или лед!
Много ми се иска и да напарвя искрящ сняг!!!....

Може ли да ми каже някой от милите учителки, как да завъртя в различни посоки снежинки нарисувани с четки. И как вече нарисувани и оцветени да им променя цвета.
Ето това ме мъчи мен  два дни smile3515

# 59
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
А някой знае ли защо наистина се изгуби сайта с контролните ни работи newsm78

И добре дошли на новите ученички Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт