Витамини PRIORIN против косопад

  • 176 002
  • 197
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Трябва някоя мила мама да се наеме да изпрати малко Приорин към България  Crazy

# 121
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си го взех от Гърция...Приорин екстра е...пише по едно на ден...толкова и пия  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета, имам 4 опаковки Приорин. Поръчах ги на една мама, но тя явно се е отказала. Ако някой иска - да пише.

# 123
  • София
  • Мнения: 3 797
Момичета, имам 4 опаковки Приорин. Поръчах ги на една мама, но тя явно се е отказала. Ако някой иска - да пише.
Колко струват?

# 124
  • София
  • Мнения: 5 605
43 Euro е опаковката, колкото са си в Германия в магазина.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 797
Благодаря   bouquet

# 126
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, имам близка, която ще ходи в Гърция аз за себе си ще поръчам да ми донесе Priorin...някой, ако иска да ми пише лс. Цената мисля ще е около 23 евро.  Peace

# 127
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Запис да следя темата.
Някой знае ли дали помагат при косопад, свързан с намалена функция на щитовидната жлеза?

# 128
  • София
  • Мнения: 424
Момичета, днес ми доставиха приорин екстра . На него пише да се пие по една капсула на ден, но на мен ми се струва малко тъй като имам сериозен косопад. Дали мога да го пия по 2 сутрин и 1 вечер както са споменали в темата.

# 129
  • Мнения: 2 957
След Приорина, от който не видях ефект втора опаковка вземам от тези  http://buyhealth.eu/image.php?object_type=detailed&image_id= … &window=popup
и косопада значително ми намаля

 
 

# 130
  • Мнения: 294
Включвам се в клуба!
Капе много, но и расте много!
Имам цели кичури на различни дължини!

# 131
  • Мнения: 285
Здравейте моми4ета,
Искам да ви попитам докато пиете приорина, какви шампоани ползвате, а след това? Питам за6тото аз мислех да си взема цялата серия на Фито -6ампоан, ампули и таблетките за пиене, но виждам 4е сте много доволни от приорина и се замислям дали да не го по4вам и аз...но тогажа какъв 6ампоан трябва да ползвам, ами ампули трябват ли, или само приорин таблетките са достатъ4ни? Аз сега съм с жълтия фитовал 6ампоан.
Благодаря ви за отговорите предварително!

А и да ви попитам - вие сами ли по4нахте да го пиете приорина, в смисал ходихте ли на дерматолог, който да ви го препора4а или на собствена отговорност го по4нахте?  Питам ви, за6тото аз мисля да го по4на без лекарско предписание, но се страхужам мозхе ли по някакав на4ин да ми навреди?

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 15:19 от мом4е6ка мама

# 132
  • Мнения: 2 492
Вчера приятелка ми донесе пет опаковки Приорин по 120 капсули .
Живее в Германия и ми ги поръчва по интернет от местна аптека - така излизат по 29 евро .

От утре почвам да ги пия - две сутрин и едно вечер .
След месец ще докладвам дали има ефект .  Simple Smile

А тези от вас , които се оплакват , че нямат ефект нека прочетат листовката - трябва да се пие три месеца при силен косопад , за да подейства .

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета, аз още не съм продала Приорина който ми донесоха, така че който го иска ,да ми пие ЛС. Давам го за 50 лв. опаковката от 120 капсули. Имам 3 опаковки ,за 3 месеца курс.  На мене кожен лекар тука ми изписа други лекарства, и не мога да пия и тях и Приорина.

# 134
  • Мнения: 3 904
Здравейте. Защо така често говорите за поръчване на Приорин от чужбина? Та тук няма ли го в аптеките?

И исках да ви попитам като превантивна мярка срещу косопад обикновените витамини Центрум не набавят ли необходимите вещества? Дали Приорин се пие само като крайна мярка при вече съществуващ косопад? (Е, разбира се сигурно е хубаво и превантивно, но предвид, че все пак е доста по-скъп от другите такива витамини...) А ако няма констатиран такъв дали не може просто Центрум?

И друго, не успях да изчета цялата тема, затова ще се върна сега в началото и, но може ли да ми дадете линк или нещо друго към точното съдържания на тези витамини

Общи условия

Активация на акаунт